vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
grivel
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Štvrtok 29.09.2022   english version
 Preteky detí v športovom lezení v Trenčíne, U10, U12, U14, U16 - kompletné výsledky
27.10.2021 10:55 | 1702x |
23. 10. 2021  Trenčín

Počet skupín: 1 100/65
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Dedíková NelaŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1009.00 - všetky kategórie
2. Hauptvogelová ZuzanaLezecký klub LA SKALAU1009.00 - všetky kategórie
3. Kapsdorferová PetraLezecký klub LA SKALAU1009.00 - všetky kategórie
4. Liptáková ClarkaLezecká akadémiaU1009.00 - všetky kategórie
5. Višňanská LauraHK Slaňák Vranov nad TopľouU1009.00 - všetky kategórie
6. Balážová AlexandraHorolezecký klub Zlaté MoravceU1209.00 - všetky kategórie
7. Bodorová EliškaHK Slaňák Vranov nad TopľouU1209.00 - všetky kategórie
8. Golányová EmaŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1209.00 - všetky kategórie
9. Imreová Olívia ImreováHK James LeviceU1209.00 - všetky kategórie
10. Kopková DorotaHK James LeviceU1209.00 - všetky kategórie
11. Korzhova NadiiaJames Junior Team BratislavaU1209.00 - všetky kategórie
12. Mamojková IvetkaHK Prometeus HandlováU1209.00 - všetky kategórie
13. Mrázová KarolínaJames Junior Team BratislavaU1209.00 - všetky kategórie
14. Olešová DominikaLezecký klub LA SKALAU1209.00 - všetky kategórie
15. Petrovičová MiriamHorolezecký klub Zlaté MoravceU1209.00 - všetky kategórie
16. Staníková LujzaŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1209.00 - všetky kategórie
17. Šteklová KristínaHorolezecký klub Zlaté MoravceU1209.00 - všetky kategórie
18. Turiaková TerezkaLezecký klub LA SKALAU1209.00 - všetky kategórie
19. Turská EmaHK JAMES-Šarpoš ŽilinaU1209.00 - všetky kategórie
20. Valkovičová LillyHorolezecký klub Zlaté MoravceU1209.00 - všetky kategórie
21. Halenárová MichaelaLezecká akadémiaU1409.00 - všetky kategórie
22. Kachničová LenkaHK James LeviceU1409.00 - všetky kategórie
23. Kováčová BarboraLezecký klub LA SKALAU1409.00 - všetky kategórie
24. SLUKOVÁ MichaelaHK Baník PrievidzaU1409.00 - všetky kategórie
25. Štreitová LeaHK Zlaté MoravceU1409.00 - všetky kategórie
26. Uhríková AuróraHK Rozlomity KošiceU1409.00 - všetky kategórie
27. Cimráková BarboraLezecký klub LA SKALAB (U16)09.00 - všetky kategórie
28. Hollá KatarínaLezecká akadémiaB (U16)09.00 - všetky kategórie
29. Miháliková LeaLezecký klub LA SKALAB (U16)09.00 - všetky kategórie
30. Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)09.00 - všetky kategórie
31. Schöneckerová EllenJames Junior Team BratislavaB (U16)09.00 - všetky kategórie
32. Slamková ZojaB (U16)09.00 - všetky kategórie
33. Truongová AnetaLezecký klub LA SKALAB (U16)09.00 - všetky kategórie
34. Gondžúr JurajK2 ŽilinaU1009.00 - všetky kategórie
35. Hudák SamuelŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1009.00 - všetky kategórie
36. Kamenický OndrejFakla Club Fight ClimbersU1009.00 - všetky kategórie
37. Kamenický OndrejFakla Club Fight ClimbersU1009.00 - všetky kategórie
38. Macura BranislavK2 ŽilinaU1009.00 - všetky kategórie
39. Šperka PatrikLezecká akadémiaU1009.00 - všetky kategórie
40. Wölcz MartinLezecký klub LA SKALAU1009.00 - všetky kategórie
41. Ďuroška SamuelLezecký klub LA SKALAU1209.00 - všetky kategórie
42. Gális MartinLezecká akadémiaU1209.00 - všetky kategórie
43. Hauptvogel JakubLezecký klub LA SKALAU1209.00 - všetky kategórie
44. Chleban MichalŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1209.00 - všetky kategórie
45. Janco TomášLezecký klub LA SKALAU1209.00 - všetky kategórie
46. Kamenický SamoFakla Club Fight ClimbersU1209.00 - všetky kategórie
47. Kamenický SamoFakla Club Fight ClimbersU1209.00 - všetky kategórie
48. Kuzma BorisCCCBBB Brutal povala BBU1209.00 - všetky kategórie
49. Lipták SamkoLezecká akadémiaU1209.00 - všetky kategórie
50. Lopušan MatúšK2 ŽilinaU1209.00 - všetky kategórie
51. Maar JakubLezecký klub LA SKALAU1209.00 - všetky kategórie
52. Ondrejka AndreasHorolezecký klub Zlaté MoravceU1209.00 - všetky kategórie
53. Šperka MartinLezecká akadémiaU1209.00 - všetky kategórie
54. Šperka MartinLezecká akadémiaU1209.00 - všetky kategórie
55. Čemeš Patrik K2 ŽilinaU1409.00 - všetky kategórie
56. Fraňo TomášHK FilozofU1409.00 - všetky kategórie
57. Jakubec ŠimonLezecký klub LA SKALAU1409.00 - všetky kategórie
58. Mihál MichalU1409.00 - všetky kategórie
59. Rebej MartinLezecká akadémiaU1409.00 - všetky kategórie
60. Štefaňák ŠimonHK James Šarpoš ŽilinaU1409.00 - všetky kategórie
61. Štekl AdriánHorolezecký klub Zlaté MoravceU1409.00 - všetky kategórie
62. Šulek JakubLezecká akadémiaU1409.00 - všetky kategórie
63. Tončko PeterŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1409.00 - všetky kategórie
64. Wölcz SebastiánLezecký klub LA SKALAU1409.00 - všetky kategórie
65. Ondrejka TimotejHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)09.00 - všetky kategórie

23.10.2021 sa v lezeckom centre v Trenčíne uskutočnili preteky B-kategórie v športovom lezení detí kategórií U10, U12, U14 a U16 vo všetkých 3 disciplínach - obtiažnosti, rýchlosti a boulderingu.

Výsledky obtiažnosť

Výsledky bouldering

Výsledky rýchlosť

Výsledky kombinácia






Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29944898