vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
grivel
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Pondelok 27.06.2022   english version
 1. kolo - Západoslovenská detská lezecká liga 2022
23.06.2022 07:00 | 1185x |
25. 6. 2022  Bratislava

Počet skupín: 2 50/21 50/28
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Dudíková AnežkaLK spider’s nookU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
2. Šedová EmaU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
3. Tomaníčková NinaJames Junior Team - BratislavaU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
4. Balážová AlexandraHK Zlaté MoravceU14U8 - U10, 09.30 - 12.00
5. Štreitová LeaHK Zlaté MoravceU14U8 - U10, 09.30 - 12.00
6. Balážová LauraHK Zlaté MoravceB (U16)U8 - U10, 09.30 - 12.00
7. Compeľ BorisLezecká akadémiaU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
8. Compeľ BorisLezecká akadémiaU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
9. Haluska JánJunior James TeamU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
10. Haluska JánJunior James TeamU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
11. Huslica DanielLK spider’s nookU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
12. Krajčovič VincentLK spider’s nookU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
13. Potúček AdamLK spider’s nookU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
14. Štreit LeoHK Zlaté MoravceU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
15. Válek RichardLK spider’s nookU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
16. Chleban MichalŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU12U8 - U10, 09.30 - 12.00
17. Ondrejka AndreasHorolezecký klub Zlaté MoravceU12U8 - U10, 09.30 - 12.00
18. Šperka MartinLezecká akadémiaU12U8 - U10, 09.30 - 12.00
19. Fraňo TomášHK FilozofU14U8 - U10, 09.30 - 12.00
20. Ľahký MatúšLezecká akadémiaU14U8 - U10, 09.30 - 12.00
21. Ondrejka TimotejHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)U8 - U10, 09.30 - 12.00
22. Beberová HankaLezecká akadémiaU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
23. Katrenič Mia EmaLezecká akadémiaU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
24. Kukučková KatkaLK spider’s nookU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
25. Petrovičová MiriamHorolezecký klub Zlaté MoravceU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
26. Hamzová MichaelaU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
27. Rakšányová AlžbetaLezecká AkademiaU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
28. Riečanová NinaJames Junior TeamU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
29. Šindlerová VictoriaJames Junior Team BratislavaU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
30. Šindlerová VictoriaJames Junior Team BratislavaU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
31. Žovicová Elalezecká akademiaU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
32. Boltižiarová LeaLK spider’s nookB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
33. Halušková LenkaLK spider’s nookB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
34. Pechová AmáliaJames Junior Team BratislavaB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
35. Schöneckerová EllenJames Junior Team BratislavaB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
36. Streber StephanyJames Junior Team BratislavaB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
37. Duch DávidLK spider’s nookU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
38. Dzivy Balucha JakubU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
39. Kuzma BorisCCCBBB Brutal povala BBU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
40. Bandura KristianU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
41. Švercel ĽudovítU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
42. Bandura PeterMove Up AcademyB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
43. Hanus RafaelB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
44. Matkovčík TomášLezecká AkadémiaB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
45. Olejník ŠimonB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
46. Štancel SebastianB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
47. Štancel DanielB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
48. Závodný ViliamB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30

Cieľom tejto iniciatívy je dať priestor vyskúšať si pretekovú atmosféru a zasúťažiť si aj deťom, ktoré nechodia na preteky Slovenského pohára. Celá liga by mala prebiehať na stenách v Bratislave, ale aj inde v rámci západného Slovenska, takže preteky by mali byť blízko a teda ľahko dostupné a s trvaním nie viac ako 3,5h aj s vyhlásením pre jednotlivé kategórie. Prostredníctvom tejto ligy chceme podporiť aj kluby, ktoré sa venujú mládeži a na základe účasti svojich mladých členov na tejto lige majú možnosť získať dotáciu na svoju činnosť a rozvoj od SHS JAMES. Záštitu nad prvým kolom prebralo združenie Hory a mesto ako súčasť svojich celoročných aktivít spojených s medzinárodným filmovým festivalom horských filmov.

1. kolo ZDLL Hory a mesto kids – 25. 6. 2022 Lezecké centrum Vertigo

Pozývame ťa na 1. kolo nultého ročníka Západoslovenskej detskej lezeckej ligy, ktoré prebehne v sobotu 25.6.2022 na bouldrovke Lezeckého centra Vertigo, na Trenčianskej 47 v Bratislave.
Súťažiť sa bude na 30 bouldroch postavených špeciálne pre tieto preteky. Všetky kategórie budú liezť rovnaké bouldre a tak sa budú mladšie deti vedieť porovnať aj so staršími spolulezcami. Vyhodnotených bude zvlášť 5 kategórií:  deti do 8 rokov (U8), deti do 10 rokov (U10), deti do 12 rokov (U12), deti do 14 rokov (U14) a deti do 16 rokov (U16=Youth B).
Kategórie U8 a U10 budú liezť spoločne v čase 9.30-12.00 s vyhlásením výsledkov o 12.30
Kategórie U12, U14 a U16 budú liezť spoločne v čase 12.30-15.30 s vyhlásením výsledkov o 16.00

propozície

sústredenie


Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29687631