vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
grivel
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Štvrtok 29.09.2022   english version
 Slovenský pohár detí U10, U12, U14 v športovom lezení na obtiažnosť Rozlomity Košice
06.10.2021 19:20 | 1656x |
9. 10. 2021  Košice

Počet skupín: 1 100/43
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Babicová TeréziaU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
2. Hauptvogelová ZuzanaLezecký klub LA SKALAU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
3. Kapsdorferová PetraLezecký klub LA SKALAU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
4. Kochanova AmeliaRozlomityU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
5. Liptáková ClarkaLezecká akadémiaU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
6. Višňanská LauraHK Slaňák Vranov nad TopľouU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
7. Bodorová EliškaHK Slaňák Vranov nad TopľouU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
8. Mamojková IvetkaHK Prometeus HandlováU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
9. Mrázová KarolínaJames Junior Team BratislavaU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
10. Olešová DominikaLezecký klub LA SKALAU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
11. Halenárová MichaelaLezecká akadémiaU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
12. Hollá KatarínaLezecká akadémiaU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
13. Slamková ZojaU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
14. Uhríková AuróraHK Rozlomity KošiceU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
15. Urdová TamaraMove Up AcademyU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
16. Cimráková BarboraLezecký klub LA SKALAB (U16)08.00 - 09. 00 U10, U12, U14
17. Miháliková LeaLezecký klub LA SKALAB (U16)08.00 - 09. 00 U10, U12, U14
18. Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)08.00 - 09. 00 U10, U12, U14
19. Truongová AnetaLezecký klub LA SKALAB (U16)08.00 - 09. 00 U10, U12, U14
20. Balcařík TomášHK Slaňák Vranov nad TopľouU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
21. Beňo BenjaminCCC BBB Brutal PovalaU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
22. Hudák SamuelŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
23. Kamenický OndrejFakla Club Fight ClimbersU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
24. Macura BranislavK2 ŽilinaU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
25. Wölcz MartinLezecký klub LA SKALAU1008.00 - 09. 00 U10, U12, U14
26. Balcařík MarekHK Slaňák Vranov nad TopľouU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
27. Čema AlexanderMove Up AcademyU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
28. Drábik JergušU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
29. Gális MartinLezecká akadémiaU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
30. Hauptvogel JakubLezecký klub LA SKALAU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
31. Chleban MichalŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
32. Kamenický SamoFakla Club Fight ClimbersU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
33. Kuzma BorisCCCBBB Brutal povala BBU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
34. Lipták SamkoLezecká akadémiaU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
35. Maar JakubLezecký klub LA SKALAU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
36. Záň XavierHK Metropol, KošiceU1208.00 - 09. 00 U10, U12, U14
37. Fraňo TomášHK FilozofU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
38. Jakubec ŠimonLezecký klub LA SKALAU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
39. Rebej MartinLezecká akadémiaU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
40. Šulek JakubLezecká akadémiaU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
41. Tončko PeterŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
42. Wölcz SebastiánLezecký klub LA SKALAU1408.00 - 09. 00 U10, U12, U14
43. Bandura PeterMove Up AcademyB (U16)08.00 - 09. 00 U10, U12, U14

Výsledky pretekov

Srdečne vás pozývame na ďalšie kolo Slovenského pohára v lezení detí 2021, ktoré sa uskutoční 9.10.2021 Košiciach na Lezeckej stene Rozlomity. Pretekať budú kategórie U10, U12, U14. Každý pretekár lezie 2 kvalifikačné cesty s lanom (obtiažnosť) štýlom FLASH. O víťazoch sa rozhodne vo finálovej ceste pripravenej samostatne pre každú kategóriu štýlom ON SIGHT.

Kategórie pretekárov:
Kategória U10 - chlapci, dievčatá, rok narodenia 2012, 2013, 2014 a 2015
Kategória U12 - chlapci, dievčatá, rok narodenia 2010 a 2011
Kategória U14 - chlapci, dievčatá, rok narodenia 2008 a 2009
Kategória B - chlapci, dievčatá, rok narodenia 2006 a 2007

Štartovné pre členov SHS James 15€, nečlen 25€.

Predregistrácia: do stredy 6.10.2021 23:59

Z dôvodu skrátenia času potrebného na prezentáciu pretekárov je POVINNÁ ONLINE REGISTRÁCIA. Prosíme preto všetkých rodičov/trénerov/účastníkov, aby venovali registrácii čas a údaje (najmä rok narodenia) vypísali správne.

Propozície pretekov




Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29944797