kalendár akcií    preteky detí    olympijský šport    dokumenty    história  
 športové lezenie  Odhlásiť    Pondelok 27.06.2022  
 1. kolo - Západoslovenská detská lezecká liga 2022
23.06.2022 07:00 | 1186x |
25. 6. 2022  Bratislava

Počet skupín: 2 50/21 50/28
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Dudíková AnežkaLK spider’s nookU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
2. Šedová EmaU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
3. Tomaníčková NinaJames Junior Team - BratislavaU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
4. Balážová AlexandraHK Zlaté MoravceU14U8 - U10, 09.30 - 12.00
5. Štreitová LeaHK Zlaté MoravceU14U8 - U10, 09.30 - 12.00
6. Balážová LauraHK Zlaté MoravceB (U16)U8 - U10, 09.30 - 12.00
7. Compeľ BorisLezecká akadémiaU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
8. Compeľ BorisLezecká akadémiaU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
9. Haluska JánJunior James TeamU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
10. Haluska JánJunior James TeamU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
11. Huslica DanielLK spider’s nookU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
12. Krajčovič VincentLK spider’s nookU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
13. Potúček AdamLK spider’s nookU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
14. Štreit LeoHK Zlaté MoravceU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
15. Válek RichardLK spider’s nookU10U8 - U10, 09.30 - 12.00
16. Chleban MichalŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU12U8 - U10, 09.30 - 12.00
17. Ondrejka AndreasHorolezecký klub Zlaté MoravceU12U8 - U10, 09.30 - 12.00
18. Šperka MartinLezecká akadémiaU12U8 - U10, 09.30 - 12.00
19. Fraňo TomášHK FilozofU14U8 - U10, 09.30 - 12.00
20. Ľahký MatúšLezecká akadémiaU14U8 - U10, 09.30 - 12.00
21. Ondrejka TimotejHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)U8 - U10, 09.30 - 12.00
22. Beberová HankaLezecká akadémiaU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
23. Katrenič Mia EmaLezecká akadémiaU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
24. Kukučková KatkaLK spider’s nookU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
25. Petrovičová MiriamHorolezecký klub Zlaté MoravceU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
26. Hamzová MichaelaU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
27. Rakšányová AlžbetaLezecká AkademiaU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
28. Riečanová NinaJames Junior TeamU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
29. Šindlerová VictoriaJames Junior Team BratislavaU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
30. Šindlerová VictoriaJames Junior Team BratislavaU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
31. Žovicová Elalezecká akademiaU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
32. Boltižiarová LeaLK spider’s nookB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
33. Halušková LenkaLK spider’s nookB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
34. Pechová AmáliaJames Junior Team BratislavaB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
35. Schöneckerová EllenJames Junior Team BratislavaB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
36. Streber StephanyJames Junior Team BratislavaB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
37. Duch DávidLK spider’s nookU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
38. Dzivy Balucha JakubU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
39. Kuzma BorisCCCBBB Brutal povala BBU12U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
40. Bandura KristianU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
41. Švercel ĽudovítU14U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
42. Bandura PeterMove Up AcademyB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
43. Hanus RafaelB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
44. Matkovčík TomášLezecká AkadémiaB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
45. Olejník ŠimonB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
46. Štancel SebastianB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
47. Štancel DanielB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30
48. Závodný ViliamB (U16)U12, U14, U16, 12.30 - 15.30

Cieľom tejto iniciatívy je dať priestor vyskúšať si pretekovú atmosféru a zasúťažiť si aj deťom, ktoré nechodia na preteky Slovenského pohára. Celá liga by mala prebiehať na stenách v Bratislave, ale aj inde v rámci západného Slovenska, takže preteky by mali byť blízko a teda ľahko dostupné a s trvaním nie viac ako 3,5h aj s vyhlásením pre jednotlivé kategórie. Prostredníctvom tejto ligy chceme podporiť aj kluby, ktoré sa venujú mládeži a na základe účasti svojich mladých členov na tejto lige majú možnosť získať dotáciu na svoju činnosť a rozvoj od SHS JAMES. Záštitu nad prvým kolom prebralo združenie Hory a mesto ako súčasť svojich celoročných aktivít spojených s medzinárodným filmovým festivalom horských filmov.

1. kolo ZDLL Hory a mesto kids – 25. 6. 2022 Lezecké centrum Vertigo

Pozývame ťa na 1. kolo nultého ročníka Západoslovenskej detskej lezeckej ligy, ktoré prebehne v sobotu 25.6.2022 na bouldrovke Lezeckého centra Vertigo, na Trenčianskej 47 v Bratislave.
Súťažiť sa bude na 30 bouldroch postavených špeciálne pre tieto preteky. Všetky kategórie budú liezť rovnaké bouldre a tak sa budú mladšie deti vedieť porovnať aj so staršími spolulezcami. Vyhodnotených bude zvlášť 5 kategórií:  deti do 8 rokov (U8), deti do 10 rokov (U10), deti do 12 rokov (U12), deti do 14 rokov (U14) a deti do 16 rokov (U16=Youth B).
Kategórie U8 a U10 budú liezť spoločne v čase 9.30-12.00 s vyhlásením výsledkov o 12.30
Kategórie U12, U14 a U16 budú liezť spoločne v čase 12.30-15.30 s vyhlásením výsledkov o 16.00

propozície

sústredenie


Vlado Linek © 1999 - 2022  29687684