vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Nedeľa 14.04.2024   english version
 Horolezec 2024 predplatné - ako darček
27.12.2023 14:15 | 19698x |
  


   Podarujte svojim blízkym či priateľom celý rok plný dobrodružstiev a zážitkov zo skál a hôr -   
využite možnosť darovania predplatného časopisu Horolezec
 

Predplatné len pre členov SHS JAMES (požiadavka členstva v SHS JAMES sa týka odberateľa; pre členov v roku 2022 a nových v roku 2023). Spolu s predplatným pošleme na adresu obdarovaného darčekový poukaz s informáciou o evidencii predplatného časopisu Horolezec. Ak si želáte poukaz poslať na inú adresu (napr. Vašu, ak plánujete poukážku podarovať sami), napíšte nám potrebné údaje v poznámke.  

O HOROLEZCOVI

Horolezec je odborný, metodický a informačný časopis Slovenského horolezeckého spolku JAMES a jediný slovenský horolezecký magazín. Našim cieľom je prinášať aktuálne informácie z lezeckého sveta pre členov SHS JAMES aj pre širšiu lezeckú verejnosť. Píšeme o dianí na bouldroch, skalkách aj v horách, na domácej pôde aj v tých najvzdialenejších kútoch sveta. Našimi prispievateľmi sú lezci, cestovatelia, skialpinisti či slacklineri.

Horolezec vychádza štyrikrát ročne.

HISTÓRIA

História HOROLEZCA sa začala písať v auguste 1969, kedy vznikol z potreby informovať všetkých horolezcov na Slovensku o dianí od Tatier po Himaláje prvý časopis IAMESÁK. Postupne sa časopis rozvíjal, niekoľkokrát zmenil svoj formát aj počet vydaní, rapídne rástol a menil sa aj počet strán. Vtedy informoval najmä o dianí v horách, o expedíciách slovenských aj československých horolezcov, mnohé články boli doplnené o ilustrácie Ivana Baja. Neskôr fungoval pod známou hlavičkou Jamesák a začali sa v ňom objavovať správy zo sveta športového lezenia, a to nielen na skalách – s nástupom prvých súťaží v lezení informoval časopis aj o výsledkoch pretekov. Pribúdali takisto rozhovory so slovenskými a zahraničnými lezcami. Medzi nimi sú aj také zvučné mená ako Jerry Moffatt alebo Patrick Edlinger. V roku 2010 prišlo k zmene názvu, ktorý používame dodnes – HOROLEZEC.

INFORMÁCIE K OBJEDNANIU a PLATBE

Platbu Horolezca je možné vykonať len prevodom na účet. Všetky potrebné údaje k prevodu sú uvedené v proforma faktúre, ktorú dostanete emailom po dokončení objednávky.

Po odkliknutí objednávky cez tlačidlo Košík vyplňte, prosím, osobné údaje odberateľa, kontaktdoručovaciu adresu, na ktorú budeme časopis zasielať. Ak si želáte poukážku poslať na inú adresu ako na adresu odberateľa, napíšte nám, prosím, potrebné informácie do poznámky. Na dokončenie objednávky ju nezabudnite potvrdiť tlačidlom Objednať.

Po dokončení objednávky Vám na Vami zadanú emailovú adresu príde potvrdenie o prijatí objednávky spolu s proforma faktúrou. Prevod na účet vykonajte podľa údajov v nej. Nezabudnite na variabilný symbol, aby sme mohli Vašu platbu správne priradiť.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom predplatného nás neváhajte kontaktovať na eshop@james.sk.

Upozornenie: Členstvo v SHS JAMES je kontrolované.

22,2 EUR 680 KČ  Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30733613