vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 16.07.2024   english version
 SPDaM - Lead; LA SKALA Žilina; preteky kategórie A
23.04.2024 12:00 | 1661x |
15.6.2024  Žilina

Počet skupín: 1 100/44
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Lahký Matúš21897Lezecká akadémia2010B (U16)všetky kategórie
2. Chudíková Zoja23680Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
3. Turská Ema19011HK James Šarpoš Žilina2010B (U16)všetky kategórie
4. Trembová Ella22005ŠK IAMES Kežmarok2010B (U16)všetky kategórie
5. Jakubec Šimon17580Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)všetky kategórie
6. Mihál Michal13504Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
7. Cimrák Marek21027Lezecký klub LA SKALA2010B (U16)všetky kategórie
8. Hrapková Anna23120Lezecká akadémia2009B (U16)všetky kategórie
9. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010B (U16)všetky kategórie
10. Kasander Jakub24029Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
11. Denčiaková Kristína14246HK Prometeus Handlová2009B (U16)všetky kategórie
12. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010B (U16)všetky kategórie
13. Urdová Tamara16455Move Up Academy2009B (U16)všetky kategórie
14. Laurinc Lukáš24892K2 Bratislava2010B (U16)všetky kategórie
15. Viskup Lukáš20545K2 Žilina2010B (U16)všetky kategórie
16. Nadzon Jr. Daniel225Rozlomity2010B (U16)všetky kategórie
17. Pichka Demid2262010B (U16)všetky kategórie
18. Buček Filip16860HK Manín2007A (U18)všetky kategórie
19. Kóňa Martin22524Majlstoun - Horolezecký klub2008A (U18)všetky kategórie
20. Slamková Zojka13751Priamo registrovaný2008A (U18)všetky kategórie
21. Štefaňák Šimon18309HK James Šarpoš Žilina2008A (U18)všetky kategórie
22. Vinczeová Michaela22353Priamo registrovaný2008A (U18)všetky kategórie
23. Arnold Adam24891K2 Bratislava2008A (U18)všetky kategórie
24. Hollá Katarína13777Lezecká akadémia2008A (U18)všetky kategórie
25. Matejička Filip17401Lezecký klub LA SKALA2007A (U18)všetky kategórie
26. Štancel Sebastian22519Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)všetky kategórie
27. Štancel Daniel22512Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)všetky kategórie
28. Paulovičová Viktória22550Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)všetky kategórie
29. Švastová Ráchel223HO Horoakademie, z. s.2007A (U18)všetky kategórie
30. Vajdová Daniela16489Rozlomity klub2008A (U18)všetky kategórie
31. Záňová Juliana15364Športové združenie TJ Metropol Košice2008A (U18)všetky kategórie
32. Sališová Viktória14074HK Zlaté Moravce2008A (U18)všetky kategórie
33. Sakalová Daniela18890HK Direct Bytča2008A (U18)všetky kategórie
34. Endrle Adam100HO HoroAkademie2007A (U18)všetky kategórie
35. Panchokha Kostiantyn24394Priamo registrovaný2005J (U20)všetky kategórie
36. Šimeková Sára19563K2 Žilina2005J (U20)všetky kategórie
37. Kalmárová Ester15389Rozlomity klub2006J (U20)všetky kategórie
38. Buršíková Martina11794Lezecká akadémia2006J (U20)všetky kategórie
39. Mrázová Lucie19Lezčata2006J (U20)všetky kategórie
40. Vojtáš Timotej20792HK James Šarpoš Žilina2006J (U20)všetky kategórie
41. Plevko Tomáš7334HK Manín1999dospelívšetky kategórie
42. Vlček Jakub15309Majlstoun - Horolezecký klub2001dospelívšetky kategórie
43. Krolák Peter20101Priamo registrovaný1993dospelívšetky kategórie
44. Hajdú Dávid20163CCCBBB2001dospelívšetky kategórie




Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30928299