vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Pondelok 27.05.2024   english version
 SPDaM- BOULDER; Brutálka Zvolen; preteky kategórie A; 2. skupina
06.03.2024 09:00 | 2162x |
23.3.2024  Zvolen

Počet skupín: 1 50/50
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Trembová Ella22005ŠK IAMES Kežmarok2010B (U16)všetky kategórie
2. Turská Ema19011HK James Šarpoš Žilina2010B (U16)všetky kategórie
3. Fraňo Tomáš16949HK Filozof Bratislava2010B (U16)všetky kategórie
4. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010B (U16)všetky kategórie
5. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010B (U16)všetky kategórie
6. Chudíková Zoja23680Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
7. Lahký Matúš21897Lezecká akadémia2010B (U16)všetky kategórie
8. Rybár Lukáš22538Majlstoun - Horolezecký klub2009B (U16)všetky kategórie
9. Švercel Ľudovít22539Majlstoun - Horolezecký klub2010B (U16)všetky kategórie
10. Pančík Matej22548Majlstoun - Horolezecký klub2010B (U16)všetky kategórie
11. Urdová Tamara16455Move Up Academy2009B (U16)všetky kategórie
12. Kasander Jakub24029Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
13. Cimrák Marek21027Lezecký klub LA SKALA2010B (U16)všetky kategórie
14. Jakubec Šimon17580Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)všetky kategórie
15. Viskup Lukáš20545K2 Žilina2010B (U16)všetky kategórie
16. Rebej Martin18745Lezecká akadémia2010B (U16)všetky kategórie
17. Dulinova Zuzana210Rozlomity klub2010B (U16)všetky kategórie
18. Kočík Eliáš21978ŠK UMB Banská Bystrica2010B (U16)všetky kategórie
19. Tončko Peter13308Fakla club Fight Climbers2009B (U16)všetky kategórie
20. Kalmár Matúš22523Majlstoun - Horolezecký klub2009B (U16)všetky kategórie
21. Slobodová Lea13748Lezecká akadémia2007A (U18)všetky kategórie
22. Slamková Zojka13751Priamo registrovaný2008A (U18)všetky kategórie
23. Vajdová Daniela16489Rozlomity klub2008A (U18)všetky kategórie
24. Rendošová Kristína20342Rozlomity klub2007A (U18)všetky kategórie
25. Taušová Zuzana16504Rozlomity klub2007A (U18)všetky kategórie
26. Buček Filip16860HK Manín2007A (U18)všetky kategórie
27. Vidricková Hana16490Rozlomity klub2007A (U18)všetky kategórie
28. Cimráková Barbora20150Lezecký klub LA SKALA2008A (U18)všetky kategórie
29. Hamza Samuel22926Priamo registrovaný2008A (U18)všetky kategórie
30. Vinczeová Michaela22353Priamo registrovaný2008A (U18)všetky kategórie
31. Štancel Daniel22512Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)všetky kategórie
32. Štancel Sebastian22519Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)všetky kategórie
33. Kočíková Rút21981ŠK UMB Banská Bystrica2007A (U18)všetky kategórie
34. Šimeková Sára19563K2 Žilina2005J (U20)všetky kategórie
35. Kalmárová Ester15389Rozlomity klub2006J (U20)všetky kategórie
36. Buršíková Martina11794Lezecká akadémia2006J (U20)všetky kategórie
37. Moderová Júlia15396Rozlomity klub2006J (U20)všetky kategórie
38. Šmilňák Martin14548Rozlomity klub2005J (U20)všetky kategórie
39. Mrázová Lucie19Lezčata2006J (U20)všetky kategórie
40. Sedlačko Marko17097Lezecká akadémia2006J (U20)všetky kategórie
41. Matúšek Martin5894Move Up Academy2006J (U20)všetky kategórie
42. Kysela Elias2152006J (U20)všetky kategórie
43. Švub Matěj3755CCCBBB1990dospelívšetky kategórie
44. Mikušínec Michal11953HK Inovec Moravany nad Váhom2001dospelívšetky kategórie
45. Buček Tomáš13942HK Manín2001dospelívšetky kategórie
46. Martinčko Max2142004dospelívšetky kategórie
47. Švub Ondřej803CCCBBB1985dospelívšetky kategórie
48. Plevko Tomáš7334HK Manín1999dospelívšetky kategórie
49. Jutka Viliam201Metropol Kosice1992dospelívšetky kategórie
50. Bednár Štefan6530ŠK IAMES Kežmarok1990dospelívšetky kategórie




Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30824618