vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Pondelok 27.05.2024   english version
 SPDaM- BOULDER; Brutálka Zvolen; preteky kategórie A; 1. skupina
13.02.2024 14:10 | 2111x |
23.3.2024  Zvolen

Počet skupín: 1 50/28
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Mihál Michal13504Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
2. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010B (U16)všetky kategórie
3. Hollá Katarína13777Lezecká akadémia2008A (U18)všetky kategórie
4. Ondrejka Timotej14072HK Zlaté Moravce2008A (U18)všetky kategórie
5. Sališová Viktória14074HK Zlaté Moravce2008A (U18)všetky kategórie
6. Bandura Peter19305Move Up Academy2008A (U18)všetky kategórie
7. Matejička Filip17401Lezecký klub LA SKALA2007A (U18)všetky kategórie
8. Záňová Juliana15364Športové združenie TJ Metropol Košice2008A (U18)všetky kategórie
9. Panchokha Kostia108T2 Boulder Arena2005J (U20)všetky kategórie
10. Kavecký Erik21074K2 Žilina1998dospelívšetky kategórie
11. Rešutík Tomáš211CCCBBB1997dospelívšetky kategórie
12. Gizela František20182TJ Slávia Technická univerzita Zvolen1995dospelívšetky kategórie
13. Kuric Peter10247HK Prometeus Handlová2001dospelívšetky kategórie
14. Masláková Marína16783CCCBBB2001dospelívšetky kategórie
15. Válek Matúš7560Lezecký klub Spider's Nook2002dospelívšetky kategórie
16. Kavecký Dominik21075K2 Žilina2000dospelívšetky kategórie
17. Zentková Terézia20438Priamo registrovaný2003dospelívšetky kategórie
18. Hrubala Martin4878CCCBBB1987dospelívšetky kategórie
19. Vlček Jakub15309Majlstoun - Horolezecký klub2001dospelívšetky kategórie
20. Fábric Jakub779Lezecká akadémia2003dospelívšetky kategórie
21. Faltys Jakub2032004dospelívšetky kategórie
22. Prokeš Ondrej2042004dospelívšetky kategórie
23. Marková Eva18317CCCBBB1999dospelívšetky kategórie
24. Hajdú Dávid20163CCCBBB2001dospelívšetky kategórie
25. Schmidtová Tamara202Climbing Academy2004dospelívšetky kategórie
26. Hraško Daniel14519Priamo registrovaný1984S40+všetky kategórie
27. Dzivý Balucha Ondrej6299Rock Edge1979S40+všetky kategórie
28. Matejíček Peter2121945S60+všetky kategórie




Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30824599