vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Nedeľa 21.04.2024   english version
 SPD - LEAD; Rozlomity Košice; preteky kategórie C
09.02.2024 14:00 | 965x |
18.2.2024  Košice

Počet skupín: 1 100/41
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Petrechová Lujza23754K2 Žilina2018U8všetky kategórie
2. Jakabova Eva1212017U8všetky kategórie
3. Pivoňka Matej23097Športové združenie TJ Metropol Košice2018U8všetky kategórie
4. Trembová Vilma1882017U8všetky kategórie
5. Kyseľová Alžbeta1302016U10všetky kategórie
6. Mühelyi Branislav23757K2 Žilina2015U10všetky kategórie
7. Jancová Adéla22082K2 Žilina2016U10všetky kategórie
8. Choreňová Soňa1842016U10všetky kategórie
9. Petrechová Linda23660K2 Žilina2015U10všetky kategórie
10. Lukášová Sabína180Rozlomity2016U10všetky kategórie
11. Malachovský Pavol134Rozlomity Košice2013U12všetky kategórie
12. Körösi Eszter23377HK Moldava nad Bodvou2014U12všetky kategórie
13. Körösi Liliána23378HK Moldava nad Bodvou2013U12všetky kategórie
14. Andreas Danko23381HK Moldava nad Bodvou2014U12všetky kategórie
15. Šimko Adam177Rozlomity2014U12všetky kategórie
16. Jancová Marína22081K2 Žilina2014U12všetky kategórie
17. Reváková Emma142Rozlomity Košice2012U14všetky kategórie
18. Šimko Martin176Rozlomity2011U14všetky kategórie
19. Rampáček Jonatán128Rozlomity Košice2012U14všetky kategórie
20. Geffertová Alena185ROZLOMITY2012U14všetky kategórie
21. Vojčík Emma Clara1892011U14všetky kategórie
22. Kovaľ Ján131Rozlomity klub2012U14všetky kategórie
23. Kristian Dominika Michel178ROZLOMITY2011U14všetky kategórie
24. Molnár Adam23642Priamo registrovaný2012U14všetky kategórie
25. Shestopal Daria21389Move Up Academy2012U14všetky kategórie
26. Grendelová Emily174Rozlomity2011U14všetky kategórie
27. Sitášová Liana181ROZLOMITY2011U14všetky kategórie
28. Záň Xavier15363Športové združenie TJ Metropol Košice2011U14všetky kategórie
29. Geffertová Jana182ROZLOMITY2009B (U16)všetky kategórie
30. Ševcová Barbora175Rozlomity2010B (U16)všetky kategórie
31. Lukáš Svorad183Rozlomity2009B (U16)všetky kategórie
32. Molnár Richard70Rozlomity2009B (U16)všetky kategórie
33. Chudíková Zoja23680Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
34. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010B (U16)všetky kategórie
35. Fedák Adam118Rozlomity2010B (U16)všetky kategórie
36. Abrahamovská Bianka23375Rozlomity klub2009B (U16)všetky kategórie
37. Svorad Lukáš16531Rozlomity klub2009B (U16)všetky kategórie
38. Jurcova Hana186HO Metropol O. Z. TOPKA2010B (U16)všetky kategórie
39. Gažovská Veronika1872010B (U16)všetky kategórie
40. Trembová Ella22005ŠK IAMES Kežmarok2010B (U16)všetky kategórie
41. Herbertova Vanessa23780Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie




Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30755930