vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 16.07.2024   english version
 PD - LEAD; Pezinok; preteky kategórie "ostatné"
05.01.2024 08:00 | 835x |
28.1.2024  Pezinok

Počet skupín: 1 100/47
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Porkertová Katarína23332Lezecký klub Spider's Nook2017U8všetky kategórie
2. Huslicová Zoja22783Lezecký klub Spider's Nook2018U8všetky kategórie
3. Sorádová Júlia23368Priamo registrovaný2019U8všetky kategórie
4. Gavenda Alexander23059Priamo registrovaný2017U8všetky kategórie
5. Krajčovič Albert23177Lezecký klub Spider's Nook2017U8všetky kategórie
6. Chalupiansky Matúško157LK Spider's nook2019U8všetky kategórie
7. Staník Marek169Lezecký klub SPIDER'S NOOK2017U8všetky kategórie
8. Mrva Michal159LK Spiders Nook2017U8všetky kategórie
9. Cerovský Jakub21160HK Jasná Liptovský Mikuláš2018U8všetky kategórie
10. Kováčik Lucas73Lezecký klub Spider's Nook2017U8všetky kategórie
11. Jina Juraj154LK Spider's nook2016U10všetky kategórie
12. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U10všetky kategórie
13. Roncová Katarína1732016U10všetky kategórie
14. Hermanová Hana81Lezecký klub Spider´s nook2016U10všetky kategórie
15. Kulichová Júlia170BouldroFka Trnava2015U10všetky kategórie
16. Gavendová Tamara23058Priamo registrovaný2015U10všetky kategórie
17. Červenka Tomáš165Spider's nook2016U10všetky kategórie
18. Korzhov Valentyn822016U10všetky kategórie
19. Jurovcikova Eva161LK spider's nook2016U10všetky kategórie
20. Huslica Daniel21275Lezecký klub Spider's Nook2015U10všetky kategórie
21. Sorádová Lucia23367Priamo registrovaný2016U10všetky kategórie
22. Ličko Jakub164Spidersnook2014U12všetky kategórie
23. Radvanská Zuzana23309BouldroFka lezecký klub2014U12všetky kategórie
24. Haluska Tomáš21667HK JAMES Junior Team Bratislava2013U12všetky kategórie
25. Haluska Ján21466HK JAMES Junior Team Bratislava2014U12všetky kategórie
26. Chromeková Karolína18439Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
27. Dóšová Emília21093HK JAMES Junior Team Bratislava2013U12všetky kategórie
28. Tepalová Ella23331BouldroFka lezecký klub2014U12všetky kategórie
29. Krajčovič Vincent18437Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
30. Pechrová Nikola18438Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
31. Loczi Kryštof162Pezinok2013U12všetky kategórie
32. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
33. Ronec Michal23405BouldroFka lezecký klub2014U12všetky kategórie
34. Herman Andrej80Lezecký klub Spider´s nook2013U12všetky kategórie
35. Kováčiková Lilien72Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
36. Haluska Tomáš21667HK JAMES Junior Team Bratislava2013U12všetky kategórie
37. Haluska Tomáš21667HK JAMES Junior Team Bratislava2013U12všetky kategórie
38. Novomeský Jakub21732Slovenský horolezecký klub JAMES plus2011U14všetky kategórie
39. Filip Martin16378Lezecký klub Spider's Nook2012U14všetky kategórie
40. Baďura Matúš18443Lezecký klub Spider's Nook2011U14všetky kategórie
41. Marešová Terezka171LK Spider's nook2012U14všetky kategórie
42. Sládečková Soňa172LK Spider's nook2011U14všetky kategórie
43. Duch Dávid22782Lezecký klub Spider's Nook2012U14všetky kategórie
44. Majdák Dinko155LK Spider's nook2012U14všetky kategórie
45. Banovska Alica167Lezecký klub Spider's nook2012U14všetky kategórie
46. Nagyová Klára23305BouldroFka lezecký klub2012U14všetky kategórie
47. Ličková Nela163Spidersnook2012U14všetky kategórie


Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30928384