vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Pondelok 27.05.2024   english version
 SP detí - BOULDER; Bouldrofka kids open Trnava; preteky kategórie B
16.11.2023 09:00 | 1972x |
9. 12. 2023  Trnava

Počet skupín: 1 100/64
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Petrechová Lujza23754K2 Žilina2018U8všetky kategórie
2. Gavenda Alexander23059Priamo registrovaný2017U8všetky kategórie
3. Multáňová Lenka1382018U8všetky kategórie
4. Sumegová Alexandra1502017U8všetky kategórie
5. Čakovský Miloslav152BouldroFka lezecký klub2017U8všetky kategórie
6. Krajčovič Albert23177Lezecký klub Spider's Nook2017U8všetky kategórie
7. Chalupiansky Matúško157LK Spider's nook2019U8všetky kategórie
8. Huslicová Zoja22783Lezecký klub Spider's Nook2018U8všetky kategórie
9. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U10všetky kategórie
10. Huslica Daniel21275Lezecký klub Spider's Nook2015U10všetky kategórie
11. Jina Juraj154LK Spider's nook2016U10všetky kategórie
12. Kostoláni Zara22981Lezecký klub Spider's Nook2015U10všetky kategórie
13. Rizman Vincent22887HK Zlaté Moravce2015U10všetky kategórie
14. Multáň Tomáš1372016U10všetky kategórie
15. Rubaninský Ivo20104HK Zlaté Moravce2015U10všetky kategórie
16. Gavendová Tamara23058Priamo registrovaný2015U10všetky kategórie
17. Valkovič Hugo22886HK Zlaté Moravce2015U10všetky kategórie
18. Petrechová Linda23660K2 Žilina2015U10všetky kategórie
19. Mühelyi Branislav23757K2 Žilina2015U10všetky kategórie
20. Marková Viktória20964ŠK UMB Banská Bystrica2013U12všetky kategórie
21. Mykyta Viktória23371BouldroFka lezecký klub2013U12všetky kategórie
22. Brezovský Ferdinant148BouldroFka lezecký klub2013U12všetky kategórie
23. Tepalová Ella23331BouldroFka lezecký klub2014U12všetky kategórie
24. Kšínant Matej19906HK Skoba Trnava2014U12všetky kategórie
25. Čakovský Jaroslav22969BouldroFka lezecký klub2014U12všetky kategórie
26. Hitková Mia21199HK Zlaté Moravce2014U12všetky kategórie
27. Radvanská Zuzana23309BouldroFka lezecký klub2014U12všetky kategórie
28. Zagorski Zoja23845Priamo registrovaný2013U12všetky kategórie
29. Haluska Ján21466HK JAMES Junior Team Bratislava2014U12všetky kategórie
30. Haluska Tomáš149James Junior Team Bratislava2013U12všetky kategórie
31. Šulík Ján22249HK James Tatranská Polianka2013U12všetky kategórie
32. Rizman Jonáš22882HK Zlaté Moravce2013U12všetky kategórie
33. Dubravská Veronika18069TJ Slávia Technická univerzita Zvolen2014U12všetky kategórie
34. Slobodníková Michaela151Bouldrofka2013U12všetky kategórie
35. Porubec Šimon18192HK Zlaté Moravce2013U12všetky kategórie
36. Krajčovič Vincent18437Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
37. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
38. Baďura Matúš18443Lezecký klub Spider's Nook2011U14všetky kategórie
39. Majdák Dinko155LK Spider's nook2012U14všetky kategórie
40. Guthová Regina22537Majlstoun - Horolezecký klub2012U14všetky kategórie
41. Uváčková Martina153BouldroFka lezecký klub2011U14všetky kategórie
42. Haršány Vincent14261HK Skoba Trnava2011U14všetky kategórie
43. Dzivý Balucha Jakub20523Rock Edge2011U14všetky kategórie
44. Šteklová Kristína21200HK Zlaté Moravce2012U14všetky kategórie
45. Eckert Nicole49MKŠK Modra2012U14všetky kategórie
46. Petrovičová Miriam18194HK Zlaté Moravce2011U14všetky kategórie
47. Linkešová Eliška23307BouldroFka lezecký klub2011U14všetky kategórie
48. Madárová Ela22942HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14všetky kategórie
49. Valkovičová Lilly16726HK Zlaté Moravce2011U14všetky kategórie
50. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U14všetky kategórie
51. Ondrejka Andreas16938HK Zlaté Moravce2012U14všetky kategórie
52. Hanesová Lucia22965BouldroFka lezecký klub2011U14všetky kategórie
53. Kšinant Juraj16598HK Skoba Trnava2011U14všetky kategórie
54. Shestopal Daria21389Move Up Academy2012U14všetky kategórie
55. Novomeský Jakub21732Slovenský horolezecký klub JAMES plus2011U14všetky kategórie
56. Nagyová Klára23305BouldroFka lezecký klub2012U14všetky kategórie
57. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U14všetky kategórie
58. Ulický Daniel18239HK Skoba Trnava2011U14všetky kategórie
59. Tátrai Lukáš23303BouldroFka lezecký klub2009B (U16)všetky kategórie
60. Svíba Christopher14270HK Skoba Trnava2009B (U16)všetky kategórie
61. Štekl Adrián20110HK Zlaté Moravce2010B (U16)všetky kategórie
62. Sklenár Tobiáš23110ŠK GULIVER Banská Štiavnica2010B (U16)všetky kategórie
63. Jankovičová Michaela782010B (U16)všetky kategórie
64. Trembová Ella22005ŠK IAMES Kežmarok2010B (U16)všetky kategórie


Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30824567