vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Pondelok 27.05.2024   english version
 SP detí - LEAD; preteky kategórie A; Rozlomity Košice
02.10.2023 11:00 | 1681x |
14.10.2023  Košice

Počet skupín: 2 100/55 100/0
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Jakabova Eva1212017U8U10, U12, U14, B (U16)
2. Hoterová Olívia21737Lezecký klub LA SKALA2015U10U10, U12, U14, B (U16)
3. Sukeľ Eduard1252015U10U10, U12, U14, B (U16)
4. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U10U10, U12, U14, B (U16)
5. Cingel Filip21242CCCBBB2015U10U10, U12, U14, B (U16)
6. Hlushko Daria21586Lezecký klub LA SKALA2015U10U10, U12, U14, B (U16)
7. Kyseľová Alžbeta1302016U10U10, U12, U14, B (U16)
8. Horváthová Dorota136Ho Metropol, lezecká škola Toppka2016U10U10, U12, U14, B (U16)
9. Wölcz Martin18602Lezecký klub LA SKALA2014U12U10, U12, U14, B (U16)
10. Dubravská Veronika18069TJ Slávia Technická univerzita Zvolen2014U12U10, U12, U14, B (U16)
11. Malachovský Pavol134Rozlomity Košice2013U12U10, U12, U14, B (U16)
12. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U12U10, U12, U14, B (U16)
13. Liptáková Clara20660Lezecká akadémia2014U12U10, U12, U14, B (U16)
14. Pechrová Nikola18438Lezecký klub Spider's Nook2014U12U10, U12, U14, B (U16)
15. Hauptvogelová Zuzana20249Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, B (U16)
16. Hlushko Anastasiia21585Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, B (U16)
17. Šak Matej16713HK VABEC Stará Ľubovňa2014U12U10, U12, U14, B (U16)
18. Ďurišová Ráchel21819CCCBBB2014U12U10, U12, U14, B (U16)
19. Ďurina Tomáš21154Lezecký klub LA SKALA2014U12U10, U12, U14, B (U16)
20. Komlossyová Kristína17587Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, B (U16)
21. Marková Viktória20964ŠK UMB Banská Bystrica2013U12U10, U12, U14, B (U16)
22. Revická Lara Hannah123Rozlomity Košice2012U14U10, U12, U14, B (U16)
23. Andrusenko Oleh122T2 Boulder Arena2011U14U10, U12, U14, B (U16)
24. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U14U10, U12, U14, B (U16)
25. Záň Xavier15363Športové združenie TJ Metropol Košice2011U14U10, U12, U14, B (U16)
26. Babicová Terézia20366Slovenský horolezecký klub JAMES plus2012U14U10, U12, U14, B (U16)
27. Shestopal Daria21389Move Up Academy2012U14U10, U12, U14, B (U16)
28. Juríkova Mia21345Rozlomity klub2011U14U10, U12, U14, B (U16)
29. Reváková Emka127Rozlomity Košice2012U14U10, U12, U14, B (U16)
30. Ulický Daniel18239HK Skoba Trnava2011U14U10, U12, U14, B (U16)
31. Rampáček Jonatán128Rozlomity Košice2012U14U10, U12, U14, B (U16)
32. Hauptvogel Jakub17246Lezecký klub LA SKALA2011U14U10, U12, U14, B (U16)
33. Lipták Samuel19239Lezecká akadémia2012U14U10, U12, U14, B (U16)
34. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U14U10, U12, U14, B (U16)
35. Dubravský Šimon16318TJ Slávia Technická univerzita Zvolen2012U14U10, U12, U14, B (U16)
36. Tokárová Lucia133Outdoorpark Prešov2011U14U10, U12, U14, B (U16)
37. Kovaľ Ján131Rozlomity klub2012U14U10, U12, U14, B (U16)
38. Nadzon Daniel132Rozlomity Košice2010B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
39. Lešková Júlia17614Priamo registrovaný2010B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
40. Cizmarik Oskar135T2 Boulder Arena2009B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
41. Halenárová Michaela16533Lezecká akadémia2010B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
42. Rebej Martin18745Lezecká akadémia2010B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
43. Cimrák Marek21027Lezecký klub LA SKALA2010B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
44. Lahký Matúš21897Lezecká akadémia2010B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
45. Trembová Ella22005ŠK IAMES Kežmarok2010B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
46. Chudíková Zoja23680Priamo registrovaný2009B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
47. Flaška Filip124Rozlomity klub2009B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
48. Herbertova Vanessa23780Priamo registrovaný2009B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
49. Fedák Adam118Rozlomity2010B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
50. Záňová Juliana15364Športové združenie TJ Metropol Košice2008B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
51. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
52. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
53. Vajdová Daniela16489Rozlomity klub2008B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
54. Abrahamovská Bianka23375Rozlomity klub2009B (U16)U10, U12, U14, B (U16)
55. Molnár Richard70Rozlomity2009B (U16)U10, U12, U14, B (U16)


Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30824630