vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 18.06.2024   english version
 Majstrovstvá Slovenska dospelých a mládeže v športovom lezení v disciplíne obtiažnosť v Žiline
05.09.2023 14:00 | 1760x |
30. 9. 2023  Žilina

Počet skupín: 1 100/35
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Hrapková Anna23120Lezecká akadémia2009B (U16)B, A, U20, J, dospelí
2. Mihál Michal13504Priamo registrovaný2009B (U16)B, A, U20, J, dospelí
3. Tončko Peter13308Fakla club Fight Climbers2009B (U16)B, A, U20, J, dospelí
4. Urdová Tamara16455Move Up Academy2009B (U16)B, A, U20, J, dospelí
5. Jakubec Šimon17580Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)B, A, U20, J, dospelí
6. Denčiaková Kristína14246HK Prometeus Handlová2009B (U16)B, A, U20, J, dospelí
7. Vinczeová Michaela22353Priamo registrovaný2008A (U18)B, A, U20, J, dospelí
8. Buček Filip16860HK Manín2007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
9. Truongová Aneta17290Lezecký klub LA SKALA2008A (U18)B, A, U20, J, dospelí
10. Haas Lukáš22967BouldroFka lezecký klub2008A (U18)B, A, U20, J, dospelí
11. Jaroš Václav112TJ Sokol Brno 12007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
12. Hanus Rafael23117Lezecká akadémia2007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
13. Štancel Sebastian22519Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
14. Mikušová Mia842008A (U18)B, A, U20, J, dospelí
15. Mrázová Lucie19Lezčata2006A (U18)B, A, U20, J, dospelí
16. Kysela🥶 Eliáš1102006A (U18)B, A, U20, J, dospelí
17. Ondrejka Timotej14072HK Zlaté Moravce2008A (U18)B, A, U20, J, dospelí
18. Slamková Zojka13751Priamo registrovaný2008A (U18)B, A, U20, J, dospelí
19. Matejička Filip17401Lezecký klub LA SKALA2007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
20. Matúšek Martin5894Move Up Academy2006A (U18)B, A, U20, J, dospelí
21. Kalmárová Ester15389Rozlomity klub2006A (U18)B, A, U20, J, dospelí
22. Taušová Zuzana16504Rozlomity klub2007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
23. Švastová Ráchel103HO Horoakademie2007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
24. Švastová Kristýna104HO Horoakademie2007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
25. Buršíková Martina11794Lezecká akadémia2006A (U18)B, A, U20, J, dospelí
26. Sališová Viktória14074HK Zlaté Moravce2008A (U18)B, A, U20, J, dospelí
27. Slobodová Lea13748Lezecká akadémia2007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
28. Tkadlecová Kamila98HO Horoakademie2007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
29. Endrle Adam100HO HoroAkademie2007A (U18)B, A, U20, J, dospelí
30. Šmilňák Martin14548Rozlomity klub2005J (U20)B, A, U20, J, dospelí
31. Panchokha Kostia108T2 Boulder Arena2005J (U20)B, A, U20, J, dospelí
32. Šimeková Sára19563K2 Žilina2005J (U20)B, A, U20, J, dospelí
33. Kuric Peter10247HK Prometeus Handlová2001dospelíB, A, U20, J, dospelí
34. Prokešová Simona111HO Sokol Brno 12002dospelíB, A, U20, J, dospelí
35. Krolák Peter20101Priamo registrovaný1993dospelíB, A, U20, J, dospelí

Majstrovstvá Slovenska dospelých a mládeže v športovom lezení v disciplíne obtiažnosť v Žiline 30. 9. 2023.

Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30875054