vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Pondelok 26.02.2024   english version
 Majstrovstvá Slovenska detí v disciplíne rýchlosť v Žiline
05.09.2023 12:00 | 1088x |
17. 9. 2023  Žilina

Počet skupín: 1 200/46
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U10U10, U12, U14, U16B
2. Ščibrániová Johana20121HK Zlaté Moravce2014U10U10, U12, U14, U16B
3. Sluková Ester20873HK Manín2016U10U10, U12, U14, U16B
4. Čech Hugo20874HK Manín2014U10U10, U12, U14, U16B
5. Pleva Jakub22295HK Manín2015U10U10, U12, U14, U16B
6. Ďurišová Ráchel21819CCCBBB2014U10U10, U12, U14, U16B
7. Cingeľ Filip21242CCCBBB2015U10U10, U12, U14, U16B
8. Hlushko Daria21586Lezecký klub LA SKALA2015U10U10, U12, U14, U16B
9. Kapsdorferová Petra19936Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, U16B
10. Hlushko Anastasiia21585Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, U16B
11. Vozárová Kristína21448HK Manín2013U12U10, U12, U14, U16B
12. Hauptvogelová Zuzana20249Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, U16B
13. Mošková Tamara23344Športové lezenie Trenčín2012U12U10, U12, U14, U16B
14. Buček Matúš20890HK Manín2012U12U10, U12, U14, U16B
15. Mahút Šimon18215HK Manín2012U12U10, U12, U14, U16B
16. Bernaťák Hugo20568Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, U16B
17. Maar Jakub17263Lezecký klub LA SKALA2012U12U10, U12, U14, U16B
18. Babicová Terézia20366Priamo registrovaný2012U12U10, U12, U14, U16B
19. Ondrejka Andreas16938HK Zlaté Moravce2012U12U10, U12, U14, U16B
20. Kajabová Kamila17041HK James Šarpoš Žilina2012U12U10, U12, U14, U16B
21. Turiak Martin18591Lezecký klub LA SKALA2012U12U10, U12, U14, U16B
22. Cimrák Marek21027Lezecký klub LA SKALA2010U14U10, U12, U14, U16B
23. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U14U10, U12, U14, U16B
24. Turská Ema19011HK James Šarpoš Žilina2010U14U10, U12, U14, U16B
25. Štekl Adrián20110HK Zlaté Moravce2010U14U10, U12, U14, U16B
26. Korzhová Nadiia19241HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14U10, U12, U14, U16B
27. Turiaková Tereza18592Lezecký klub LA SKALA2011U14U10, U12, U14, U16B
28. Hauptvogel Jakub17246Lezecký klub LA SKALA2011U14U10, U12, U14, U16B
29. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010U14U10, U12, U14, U16B
30. Posluch Róbert18219HK Manín2011U14U10, U12, U14, U16B
31. Valkovičová Lilly16726HK Zlaté Moravce2011U14U10, U12, U14, U16B
32. Fraňo Tomáš16949HK Filozof Bratislava2010U14U10, U12, U14, U16B
33. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U14U10, U12, U14, U16B
34. Bevilaqua Ella21485Športové lezenie Trenčín2011U14U10, U12, U14, U16B
35. Kuzma Boris18284CCCBBB2011U14U10, U12, U14, U16B
36. Červencová Alexandra19805HK Manín2011U14U10, U12, U14, U16B
37. Korbašová Alica19802HK Manín2011U14U10, U12, U14, U16B
38. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010U14U10, U12, U14, U16B
39. XTestovacíeX XDieťaX23646Priamo registrovaný2010U14U10, U12, U14, U16B
40. Petrovičová Miriam18194HK Zlaté Moravce2011U14U10, U12, U14, U16B
41. Ondrejka Timotej14072HK Zlaté Moravce2008B (U16)U10, U12, U14, U16B
42. Štreitová Lea18198HK Zlaté Moravce2009B (U16)U10, U12, U14, U16B
43. Ondrušová Vanesa21450HK Manín2009B (U16)U10, U12, U14, U16B
44. Sakalová Daniela18890HK Direct Bytča2008B (U16)U10, U12, U14, U16B
45. Mošková Tereza23345Športové lezenie Trenčín2009B (U16)U10, U12, U14, U16B
46. Predanocy Karolína23343Športové lezenie Trenčín2008B (U16)U10, U12, U14, U16B

Majstrovstvá Slovenska detí v disciplíne rýchlosť v lezeckom centre LA SKALA Žilina v kategórii U10, U12, U14, U16B

Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30653405