vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Nedeľa 14.04.2024   english version
 Detské lezecké preteky kategórie U6 - U16 v Pezinku
24.06.2023 16:00 | 1256x |
24. - 25. 6. 2023  Pezinok

Počet skupín: 2 75/33 75/12
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Porkertová Katarína23332Lezecký klub Spider's Nook2017U1024.06.2023 U6 - U10
2. Pechrová Nikola18438Lezecký klub Spider's Nook2014U1024.06.2023 U6 - U10
3. Šebej Oliver22984Lezecký klub Spider's Nook2015U1024.06.2023 U6 - U10
4. Šebejova Diana22983Lezecký klub Spider's Nook2018U1024.06.2023 U6 - U10
5. Potúčková Ema23202Lezecký klub Spider's Nook2017U1024.06.2023 U6 - U10
6. Krajčovič Vincent18437Lezecký klub Spider's Nook2014U1024.06.2023 U6 - U10
7. Krajčovič Albert23177Lezecký klub Spider's Nook2017U1024.06.2023 U6 - U10
8. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U1024.06.2023 U6 - U10
9. Huslica Daniel21275Lezecký klub Spider's Nook2015U1024.06.2023 U6 - U10
10. Huslicová Zoja22783Lezecký klub Spider's Nook2018U1024.06.2023 U6 - U10
11. Barillová Lucia69Lezecký klub Spider's nook2017U1024.06.2023 U6 - U10
12. Kostoláni Zara22981Lezecký klub Spider's Nook2015U1024.06.2023 U6 - U10
13. Danyiová Beata23170Lezecký klub Spider's Nook2016U1024.06.2023 U6 - U10
14. Danyi Emir23169Lezecký klub Spider's Nook2018U1024.06.2023 U6 - U10
15. Kováčiková Lilien72Lezecký klub Spider's Nook2014U1024.06.2023 U6 - U10
16. Kováčik Lucas73Lezecký klub Spider's Nook2017U1024.06.2023 U6 - U10
17. Chromeková Karolína18439Lezecký klub Spider's Nook2014U1024.06.2023 U6 - U10
18. Lokšová Tereza23275Lezecký klub Spider's Nook2014U1024.06.2023 U6 - U10
19. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U1024.06.2023 U6 - U10
20. Vedelová Olívia752014U1024.06.2023 U6 - U10
21. Gruber Miriam Elisabet23359HK JAMES Junior Team Bratislava2015U1024.06.2023 U6 - U10
22. Radvanská Zuzana23309BouldroFka lezecký klub2014U1024.06.2023 U6 - U10
23. Čakovský Jaroslav22969BouldroFka lezecký klub2014U1024.06.2023 U6 - U10
24. Sorádová Lucia23367Priamo registrovaný2016U1024.06.2023 U6 - U10
25. Sorádová Júlia23368Priamo registrovaný2019U1024.06.2023 U6 - U10
26. Chalupianský Matúš79LK Spiders Nook2019U1024.06.2023 U6 - U10
27. Kubišová Alexandra20918HK Manín2017U1024.06.2023 U6 - U10
28. Korzhov Valentyn822016U1024.06.2023 U6 - U10
29. Ronec Michal83BouldroFka lezecký klub2014U1024.06.2023 U6 - U10
30. Dóšová Emília21093HK JAMES Junior Team Bratislava2013U1224.06.2023 U6 - U10
31. Marko Adam19969Lezecký klub Spider's Nook2013U1224.06.2023 U6 - U10
32. Balážová Alexandra18184HK Zlaté Moravce2010U1424.06.2023 U6 - U10
33. Hrapková Anna23120Lezecká akadémia2009B (U16)24.06.2023 U6 - U10
34. Cerovská Lívia18440Lezecký klub Spider's Nook2013U1225.06.2023 U12 - U16
35. Nagyová Klára23305BouldroFka lezecký klub2012U1225.06.2023 U12 - U16
36. Mykyta Viktória23371BouldroFka lezecký klub2013U1225.06.2023 U12 - U16
37. Duch Dávid22782Lezecký klub Spider's Nook2012U1225.06.2023 U12 - U16
38. Gruber Michael23358HK JAMES Junior Team Bratislava2013U1225.06.2023 U12 - U16
39. Madárová Ela22942HK JAMES Junior Team Bratislava2011U1425.06.2023 U12 - U16
40. Jankovičová Michaela782010U1425.06.2023 U12 - U16
41. Rajeková Sára20986Lezecká akadémia2011U1425.06.2023 U12 - U16
42. Baďura Matúš18443Lezecký klub Spider's Nook2011U1425.06.2023 U12 - U16
43. Novomeský Jakub21732Priamo registrovaný2011U1425.06.2023 U12 - U16
44. Vinczeová Michaela22353Priamo registrovaný2008B (U16)25.06.2023 U12 - U16
45. Mikušová Mia842008B (U16)25.06.2023 U12 - U16


Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30733666