vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Pondelok 27.05.2024   english version
 MSR dospelých a mládeže Boulder Brutalka Zvolen
15.04.2023 09:00 | 2184x |
15. 4. 2023  Zvolen

Počet skupín: 1 120/51
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Sališová Viktória14074HK Zlaté Moravce2008B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
2. Jakubec Šimon17580Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
3. Mihál Michal13504Priamo registrovaný2009B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
4. Ondrejka Timotej14072HK Zlaté Moravce2008B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
5. Bandura Peter19305Move Up Academy2008B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
6. Sluková Michaela13253HK Baník SUB Prievidza2009B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
7. Urdová Tamara16455Move Up Academy2009B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
8. Denčiaková Kristína14246HK Prometeus Handlová2009B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
9. Hollá Katarína13777Lezecká akadémia2008B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
10. Tončko Peter13308Fakla club Fight Climbers2009B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
11. Slamková Zojka13751Priamo registrovaný2008B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
12. Truongová Aneta17290Lezecký klub LA SKALA2008B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
13. Gajdošovci Oliver14826CCCBBB2008B (U16)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
14. Kalmárová Ester15389Rozlomity klub2006A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
15. Ivanič Michal15083Lezecká akadémia2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
16. Závodný Viliam22513Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
17. Štancel Daniel22512Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
18. Nečej Martin13395Rozlomity klub2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
19. Rendošová Kristína20342Rozlomity klub2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
20. Vidricková Hana16490Rozlomity klub2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
21. Matúšek Martin5894Move Up Academy2006A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
22. Michalková Lujza10086Lezecká akadémia2006A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
23. Buček Filip16860HK Manín2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
24. Kočíková Rút21981ŠK UMB Banská Bystrica2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
25. Matejička Filip17401Lezecký klub LA SKALA2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
26. Slobodová Lea13748Lezecká akadémia2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
27. Štancel Sebastian22519Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
28. Buršíková Martina11794Lezecká akadémia2006A (U18)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
29. Šimeková Sára19563K2 Žilina2005J (U20)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
30. Hromada Filip12025Lezecká akadémia2004J (U20)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
31. Šmilňák Martin14548Rozlomity klub2005J (U20)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
32. Panchokha Kostiantyn47Rozlomity klub2005J (U20)Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
33. Multáň Dominik9708Priamo registrovaný1993dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
34. Uhrecký František511991dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
35. Hrubala Martin4878CCCBBB1987dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
36. Dzurech Michal11824HK Grill&Climb1990dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
37. Luby Róbert9460CCCBBB1996dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
38. Fábric Jakub779Lezecká akadémia2003dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
39. Kuric Peter10247HK Prometeus Handlová2001dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
40. Matejíček Peter9782HK James Žiar nad Hronom1999dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
41. Kavecký Patrik272003dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
42. Kavecký Dominik21075K2 Žilina2000dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
43. Kavecký Erik21074K2 Žilina1998dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
44. Hajdú Dávid20163CCCBBB2001dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
45. Buček Tomáš13942HK Manín2001dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
46. Krolák Peter20101Priamo registrovaný1993dospelíKvalifikácia (9:30 - 14:00)
47. Repčík Marek2028K2 Žilina1976S40+Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
48. Gondžúr Juraj14725K2 Žilina1977S40+Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
49. Kysela Marek20053K2 Žilina1979S40+Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
50. Dzivý Balucha Ondrej6299Priamo registrovaný1979S40+Kvalifikácia (9:30 - 14:00)
51. Eckert Martin527Priamo registrovaný1977S40+Kvalifikácia (9:30 - 14:00)


Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30824615