vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Pondelok 27.05.2024   english version
 Majlstoun cup
26.03.2023 15:00 | 956x |
26. 3. 2023  Nitra

Počet skupín: 1 60/48
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Šperka Patrik20987Lezecká akadémia2014U1010:00 - 17:00
2. Huslica Daniel21275Lezecký klub Spider's Nook2015U1010:00 - 17:00
3. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U1010:00 - 17:00
4. Markus Eršek22503Majlstoun - Horolezecký klub2016U1010:00 - 17:00
5. Pozsgaiová Michaela22529Majlstoun - Horolezecký klub2015U1010:00 - 17:00
6. Liptáková Clara20660Lezecká akadémia2014U1010:00 - 17:00
7. Valkovič Hugo22886HK Zlaté Moravce2015U1010:00 - 17:00
8. Hitková Mia21199HK Zlaté Moravce2014U1010:00 - 17:00
9. Potúček Adam22960Lezecký klub Spider's Nook2014U1010:00 - 17:00
10. Čakovský Jaroslav22969BouldroFka lezecký klub2014U1010:00 - 17:00
11. Pechrová Nikola18438Lezecký klub Spider's Nook2014U1010:00 - 17:00
12. Rizman Vincent22887HK Zlaté Moravce2015U1010:00 - 17:00
13. Štreit Leo21453HK Zlaté Moravce2014U1010:00 - 17:00
14. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U1010:00 - 17:00
15. Kostoláni Zara22981Lezecký klub Spider's Nook2015U1010:00 - 17:00
16. Štancel Marko22511Majlstoun - Horolezecký klub2012U1210:00 - 17:00
17. Beňová Simona22516Majlstoun - Horolezecký klub2013U1210:00 - 17:00
18. Rizman Jonáš22882HK Zlaté Moravce2013U1210:00 - 17:00
19. Šteklová Kristína21200HK Zlaté Moravce2012U1210:00 - 17:00
20. Ondrejka Andreas16938HK Zlaté Moravce2012U1210:00 - 17:00
21. Špendlová Sofia22567Majlstoun - Horolezecký klub2013U1210:00 - 17:00
22. Buzás Šimon22531Majlstoun - Horolezecký klub2012U1210:00 - 17:00
23. Lipták Samuel19239Lezecká akadémia2012U1210:00 - 17:00
24. Guthová Regina22537Majlstoun - Horolezecký klub2012U1210:00 - 17:00
25. Tomaníčková Ninka21336HK JAMES Junior Team Bratislava2013U1210:00 - 17:00
26. Šperka Martin16957Lezecká akadémia2012U1210:00 - 17:00
27. Novomeský Jakub21732Priamo registrovaný2011U1410:00 - 17:00
28. Sklenár Tobiáš18ŠK Guliver2010U1410:00 - 17:00
29. Švercel Ľudovít22539Majlstoun - Horolezecký klub2010U1410:00 - 17:00
30. Mánik Oliver22506Majlstoun - Horolezecký klub2011U1410:00 - 17:00
31. Pančík Matej22548Majlstoun - Horolezecký klub2010U1410:00 - 17:00
32. Kóňová Petra22525Majlstoun - Horolezecký klub2010U1410:00 - 17:00
33. Valkovičová Lilly16726HK Zlaté Moravce2011U1410:00 - 17:00
34. Baďura Matúš18443Lezecký klub Spider's Nook2011U1410:00 - 17:00
35. Balážová Alexandra18184HK Zlaté Moravce2010U1410:00 - 17:00
36. Štekl Adrián20110HK Zlaté Moravce2010U1410:00 - 17:00
37. Petrovičová Miriam18194HK Zlaté Moravce2011U1410:00 - 17:00
38. Nagy Matej22526Majlstoun - Horolezecký klub2010U1410:00 - 17:00
39. Martvoň Šimon22521Majlstoun - Horolezecký klub2008B (U16)10:00 - 17:00
40. Kóňa Martin22524Majlstoun - Horolezecký klub2008B (U16)10:00 - 17:00
41. Šantavý Martin22527Majlstoun - Horolezecký klub2009B (U16)10:00 - 17:00
42. Kalmár Matúš22523Majlstoun - Horolezecký klub2009B (U16)10:00 - 17:00
43. Rybár Lukáš22538Majlstoun - Horolezecký klub2009B (U16)10:00 - 17:00
44. Paulovičová Viktória22550Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)10:00 - 17:00
45. Štancel Sebastian22519Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)10:00 - 17:00
46. Hanus Rafael23117Lezecká akadémia2007A (U18)10:00 - 17:00
47. Štancel Daniel22512Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)10:00 - 17:00
48. Závodný Viliam22513Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)10:00 - 17:00

Detské preteky v disciplíne Lead (obtiažnosť) kategórie Ostatné na lezeckej stene Majlstoun v Nitre 26.3.2023.

Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30824561