vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 18.06.2024   english version
 SPDaM Boulder kat. A a OPEN preteky Brutálka Zvolen
01.04.2023 07:00 | 3114x |
1. 4. 2023  SPDaM Boulder Brutálka Zvolen

Počet skupín: 2 30/17 30/27
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Sluková Michaela13253HK Baník SUB Prievidza2009B (U16)9:00 - 10:30
2. Sališová Viktória14074HK Zlaté Moravce2008B (U16)9:00 - 10:30
3. Slamková Zojka13751Priamo registrovaný2008B (U16)9:00 - 10:30
4. Matúšek Martin5894Move Up Academy2006A (U18)9:00 - 10:30
5. Hanus Rafael30Lezecká akadémia2007A (U18)9:00 - 10:30
6. Nečej Martin13395Rozlomity klub2007A (U18)9:00 - 10:30
7. Gizela František20182TJ Slávia Technická univerzita Zvolen1995dospelí9:00 - 10:30
8. Hajdú Dávid20163CCCBBB2001dospelí9:00 - 10:30
9. Furdíková Lenka8998CCCBBB2000dospelí9:00 - 10:30
10. Vlček Jakub15309Majlstoun - Horolezecký klub2001dospelí9:00 - 10:30
11. Kuric Peter10247HK Prometeus Handlová2001dospelí9:00 - 10:30
12. Fábric Jakub779Lezecká akadémia2003dospelí9:00 - 10:30
13. Masláková Marína16783CCCBBB2001dospelí9:00 - 10:30
14. Oliva Petr361995dospelí9:00 - 10:30
15. Hofer Vít371997dospelí9:00 - 10:30
16. Hrubala Martin4878CCCBBB1987dospelí9:00 - 10:30
17. Dzivý Balucha Ondrej6299Priamo registrovaný1979S40+9:00 - 10:30
18. Urdová Tamara16455Move Up Academy2009B (U16)11:00 - 12:30
19. Kachničová Lenka17180Priamo registrovaný2009B (U16)11:00 - 12:30
20. Denčiaková Kristína14246HK Prometeus Handlová2009B (U16)11:00 - 12:30
21. Vajdová Daniela16489Rozlomity klub2008B (U16)11:00 - 12:30
22. Tončko Peter13308Fakla club Fight Climbers2009B (U16)11:00 - 12:30
23. Mihál Michal13504Priamo registrovaný2009B (U16)11:00 - 12:30
24. Hollá Katarína13777Lezecká akadémia2008B (U16)11:00 - 12:30
25. Bandura Peter19305Move Up Academy2008B (U16)11:00 - 12:30
26. Jakubec Šimon17580Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)11:00 - 12:30
27. Ondrejka Timotej14072HK Zlaté Moravce2008B (U16)11:00 - 12:30
28. Slobodová Lea13748Lezecká akadémia2007A (U18)11:00 - 12:30
29. Buršíková Martina11794Lezecká akadémia2006A (U18)11:00 - 12:30
30. Štancel Sebastian22519Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)11:00 - 12:30
31. Závodný Viliam22513Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)11:00 - 12:30
32. Pšenka Peter22545Majlstoun - Horolezecký klub2006A (U18)11:00 - 12:30
33. Štancel Daniel22512Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)11:00 - 12:30
34. Moderová Júlia15396Rozlomity klub2006A (U18)11:00 - 12:30
35. Taušová Zuzana16504Rozlomity klub2007A (U18)11:00 - 12:30
36. Kalmárová Ester15389Rozlomity klub2006A (U18)11:00 - 12:30
37. Vidricková Hana16490Rozlomity klub2007A (U18)11:00 - 12:30
38. Kysela Eliáš342006A (U18)11:00 - 12:30
39. Šimeková Sára19563K2 Žilina2005J (U20)11:00 - 12:30
40. Matejíček Peter9782HK James Žiar nad Hronom1999dospelí11:00 - 12:30
41. Kavecký Dominik21075K2 Žilina2000dospelí11:00 - 12:30
42. Kavecký Erik21074K2 Žilina1998dospelí11:00 - 12:30
43. Leško Ondrej312000dospelí11:00 - 12:30
44. Kavecký Patrik272003dospelí11:00 - 12:30


Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30875111