vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 16.07.2024   english version
 SPDaM speed LA SKALA
26.03.2023 13:00 | 1493x |
26. 3. 2023  LA SKALA Žilina

Počet skupín: 1 100/19
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Adamov Adam21004Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)14:30 - 17:00
2. Sališová Viktória14074HK Zlaté Moravce2008B (U16)14:30 - 17:00
3. Ondrejka Timotej14072HK Zlaté Moravce2008B (U16)14:30 - 17:00
4. Jakubec Šimon17580Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)14:30 - 17:00
5. Chocholáčková Tereza Dagmar20Lezčata2008B (U16)14:30 - 17:00
6. Tončko Peter13308Fakla club Fight Climbers2009B (U16)14:30 - 17:00
7. Denčiaková Kristína14246HK Prometeus Handlová2009B (U16)14:30 - 17:00
8. Sluková Michaela13253HK Baník SUB Prievidza2009B (U16)14:30 - 17:00
9. Odrobiňák Jaroslav15473HK James Šarpoš Žilina2006A (U18)14:30 - 17:00
10. Vojtáš Timotej20792HK James Šarpoš Žilina2006A (U18)14:30 - 17:00
11. Balážová Laura14066HK Zlaté Moravce2007A (U18)14:30 - 17:00
12. Slobodová Lea13748Lezecká akadémia2007A (U18)14:30 - 17:00
13. Filip Adam17Sportovní klub Nový Bor z.s.2006A (U18)14:30 - 17:00
14. Mrázová Lucie19Lezčata2006A (U18)14:30 - 17:00
15. Šimůnek Jan21Sportovní klub Nový Bor z.s2003dospelí14:30 - 17:00
16. Burian Petr22Speed Masters1991dospelí14:30 - 17:00
17. Vrzal Vojtěch25Speed Masters2003dospelí14:30 - 17:00
18. Švec Juraj19292Športové lezenie Trenčín1969S50+14:30 - 17:00
19. Šutvay Martin19541Priamo registrovaný1967S50+14:30 - 17:00


Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30928438