vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
grivel
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Štvrtok 29.09.2022   english version
 Mastrovstvá Slovenska dospelých a mládeže, obťažnosť
16.09.2022 20:00 | 1050x |
1. 10. 2022  Žilina

Počet skupín: 1 100/31
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Adámková JolanaSpolek Pustiměřských lezců- Pavoučci z. s.B (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
2. Balážová LauraHK Zlaté MoravceB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
3. Hollá KatarínaLezecká akadémiaB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
4. Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
5. Slamková zojaB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
6. Slobodová LeaLezecká akadémiaB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
7. Truongová AnetaLezecký klub LA SKALAB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
8. Buršíková MartinaA (U18)07.30 - 08.30 všetky kategórie
9. Kalmárová EsterHK Rozlomity KošiceA (U18)07.30 - 08.30 všetky kategórie
10. Móderová Júlia MóderováHK Rozlomity KošiceA (U18)07.30 - 08.30 všetky kategórie
11. Mrázová LucieHO Sokol Brno 1A (U18)07.30 - 08.30 všetky kategórie
12. Šimeková SaraK2 ŽilinaA (U18)07.30 - 08.30 všetky kategórie
13. Lavrykova Yelyzavetadospelí07.30 - 08.30 všetky kategórie
14. Ozaniaková Rebeka OzaniakováK2 Žilinadospelí07.30 - 08.30 všetky kategórie
15. Bandura PeterMove Up AcademyB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
16. Buček FilipHK ManínB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
17. Matejicka FilipLA SKALAB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
18. Nečej MartinHK Rozlomity KošiceB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
19. Ondrejka TimotejHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)07.30 - 08.30 všetky kategórie
20. Bakhmet-Smolenskyi IlliaA (U18)07.30 - 08.30 všetky kategórie
21. Kysela EliášA (U18)07.30 - 08.30 všetky kategórie
22. Matúšek MartinMove Up AcademyA (U18)07.30 - 08.30 všetky kategórie
23. Fábric JakubLezecká akadémiaJ (U20)07.30 - 08.30 všetky kategórie
24. Hromada FilipLezecká akadémiaJ (U20)07.30 - 08.30 všetky kategórie
25. Buček TomášHK Manindospelí07.30 - 08.30 všetky kategórie
26. Gizela FrantišekTJ Slávia Zvolendospelí07.30 - 08.30 všetky kategórie
27. Hajdú DávidCCCBBBdospelí07.30 - 08.30 všetky kategórie
28. Krolák Peterdospelí07.30 - 08.30 všetky kategórie
29. Kuric PeterHK Prometeus Handlovádospelí07.30 - 08.30 všetky kategórie
30. Plevko TomášHK Manindospelí07.30 - 08.30 všetky kategórie

Dňa 1. 10. 2022 sa v lezeckom centre LA SKALA uskutočnia majstrovstvá Slovenska dospelých a mládeže v disciplíne obťažnosť.

propozície


Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29944817