vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
grivel
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Štvrtok 29.09.2022   english version
 Majstrovstvá Slovenska detí kategórií U10, U12, U14 v športovom lezení - obťažnosť
14.09.2022 08:50 | 1555x |
24. 9. 2022  Považská Bystrica

Počet skupín: 1 150/87
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Baránková  AlicaK2 ŽilinaU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
2. Dóšová EmiliaJunior James TeamU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
3. Hauptvogelová ZuzanaLezecký klub LA SKALAU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
4. Hlivjakova LindaTK HrebenU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
5. Hlushko AnastasiiaLezecký klub LA SKALAU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
6. Jancová MarínaTK HrebeňU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
7. Jancová AdélaTK HrebeňU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
8. Jůnová  HankaK2 ŽilinaU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
9. Kapsdorferová PetraLezecký klub LA SKALAU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
10. Liptáková ClarkaLezecká akadémiaU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
11. Slukova EsterHK ManìnU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
12. Valkovičová LillyHK Zlaté MoravceU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
13. Vozárová KristínaHK ManinU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
14. Alcer ElenaMOVE! Avatar KrakowU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
15. Bodorová EliškaHK Slaňák Vranov nad TopľouU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
16. Červencová AlexandraHK ManínU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
17. Katrenič Mia EmaLezecká akadémiaU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
18. Kopková DorotaHK James LeviceU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
19. Korbašová AlicaHK ManínU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
20. Korzhova NadiiaJames Junior Team BratislavaU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
21. Luby LilianaMOVE! Avatar KrakowU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
22. Olešová DominikaLezecký klub LA SKALAU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
23. Petrovičová MiriamHorolezecký klub Zlaté MoravceU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
24. Rajeková SáraLezecká akadémiaU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
25. Šteklová KristínaHorolezecký klub Zlaté MoravceU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
26. Turiaková TerezkaLezecký klub LA SKALAU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
27. Valkovičová LillyHK Zlaté MoravceU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
28. Balážová AlexandraHK Zlaté MoravceU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
29. Danková TerezkaLezecký klub LA SKALAU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
30. Denčiaková Kristínahk. Prometus HandlováU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
31. Halenárová MichaelaLezecká akadémiaU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
32. Luby ZuzannaMOVE! Avatar KrakowU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
33. SLUKOVÁ MichaelaHK Baník PrievidzaU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
34. Šindlerová NelaLezecká akadémiaU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
35. Štreitová LeaHK Zlaté MoravceU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
36. Turská EmaHK James Šarpoš ŽilinaU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
37. Uhríková AuróraHK Rozlomity KošiceU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
38. Urdová TamaraMove Up AcademyU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
39. Rendošová KristínaHK Rozlomity KošiceB (U16)08.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
40. Rendošová KristínaHK Rozlomity KošiceB (U16)08.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
41. Sakalová DanielaHK Direct BytčaB (U16)08.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
42. Taušová ZuzanaHK Rozlomity KošiceB (U16)08.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
43. Truongová AnetaLezecký klub LA SKALAB (U16)08.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
44. Vajdová DanielaHK Rozlomity KošiceB (U16)08.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
45. Bernaťák HugoLezecký klub LA SKALAU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
46. Capák TomᚊPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
47. Čech HugoHK ManínU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
48. Doležaj PeterLezecká akadémiaU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
49. Haluska JanJames Junior TeamU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
50. Kamenický OndrejFakla Club Fight ClimbersU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
51. Luby FranciszekMOVE! Avatar KrakowU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
52. Macura BranislavK2 ŽilinaU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
53. Mahút JakubU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
54. Šak MatejHK Vabec Stará ĽubovňaU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
55. Šperka PatrikLezecká akadémiaU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
56. Šperka PatrikLezecká akadémiaU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
57. Štreit LeoHK Zlaté MoravceU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
58. Tamáši MichalHK ManínU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
59. Wölcz MartinLezecký klub LA SKALAU1008.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
60. Bucek MatusHK ManinU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
61. Gondžúr JurajK2 ŽilinaU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
62. Hauptvogel JakubLezecký klub LA SKALAU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
63. Heidrich PatrikHK James Šarpoš ŽilinaU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
64. Chleban MichalŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
65. Janco TomášLezecký klub LA SKALAU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
66. Kuzma BorisCCCBBB Brutal povala BBU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
67. Lipták SamkoLezecká akadémiaU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
68. Maar JakubLezecký klub LA SKALAU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
69. Mahút ŠimonHK ManinU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
70. Medveď MatúšŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
71. Posluch RobertHK ManínU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
72. Šperka MartinLezecká akadémiaU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
73. Šperka MartinLezecká akadémiaU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
74. Ulický DanielLezecká akadémiaU1208.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
75. Adam AdamovLezecký klub LA SKALAU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
76. Cimrák MarekLezecký klub LA SKALAU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
77. Fraňo TomášHK FilozofU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
78. Jakubec ŠimonLezecký klub LA SKALAU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
79. Kamenický SamoFakla Club Fight ClimbersU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
80. Ľahký MatúšLezecká akadémiaU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
81. Marcisz AntoniKS KoronaU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
82. Mihál MichalU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
83. Štekl AdriánHorolezecký klub Zlaté MoravceU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
84. Tončko PeterFakla Club Fight ClimbersU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
85. Viskup LukášK2 ŽilinaU1408.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B
86. Bandura PeterMove Up AcademyB (U16)08.00 - 09.00 U10, U12, U14 a B

V sobotu dňa 24. 9. 2022 sa v Považskej Bystrici uskutočnia Majstrovstvá Slovenska detí v športovom lezení v disciplíne obťažnosť.

propozície


Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29944910