vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
grivel
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Štvrtok 29.09.2022   english version
 MS dospelých a mládeže v športovom lezení v disciplíne bouldering - kategória A
08.09.2022 22:00 | 2261x |
10. 9. 2022  Prešov

Počet skupín: 2 50/28 50/48
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Balážová LauraHK Zlaté MoravceB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
2. Balog LeaKHŠ Kras RožňavaB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
3. Cimráková BarboraLezecký klub LA SKALAB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
4. Hollá KatarínaLezecká akadémiaB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
5. Rendošová KristínaHK Rozlomity KošiceB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
6. Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
7. Slobodová LeaLezecká akadémiaB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
8. Švastová KristýnaHO Horoakademie, z.s.B (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
9. Švastová RáchelHO Horoakademie, z.s.B (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
10. Taušová ZuzanaHK Rozlomity KošiceB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
11. Tkadlecová KamilaHO Horoakademie, z.s.B (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
12. Truongová AnetaLezecký klub LA SKALAB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
13. Vajdová DanielaHK Rozlomity KošiceB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
14. Vajdová DanielaHK Rozlomity KošiceB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
15. Vidricková HanaHK Rozlomity KošiceB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
16. Bulušková NikolaHO Horoakademie, z.s.A (U18)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
17. Buršíková MartinaA (U18)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
18. Kalmárová EsterHK Rozlomity KošiceA (U18)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
19. Michalkova Lujzalezecka akademiaA (U18)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
20. Móderová JúliaHK Rozlomity KošiceA (U18)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
21. Šimeková SaraK2 ŽilinaA (U18)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
22. Bodorová DominikaHK Slaňák Vranov nad TopľouJ (U20)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
23. Ozaniaková Rebeka OzaniakováK2 Žilinadospelí09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
24. Pivoňková KatarínaHO Metropoldospelí09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
25. Šmídová Natália ŠmídováS40+09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
26. Slamková ZojkaB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
27. Štancel DanielB (U16)09:00 - 09:30 ženy, B, A a J dievčatá
28. Bandura PeterMove Up AcademyB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
29. Buček Filip BučekHk ManínB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
30. Hanus RafaelB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
31. Matejicka FilipLA SKALAB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
32. Nečej MartinHK Rozlomity KošiceB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
33. Ondrejka TimotejHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
34. Štancel SebastianB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
35. Štancel DanielB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
36. Štancel DanielB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
37. Štancel DanielB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
38. Štancel DanielB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
39. Štancel DanielB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
40. Závodný ViliamB (U16)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
41. Buzaši AndrejLezecká akadémiaA (U18)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
42. Jakabovič PeterLezecká akadémia/MKŠK ModraA (U18)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
43. Kysela EliášA (U18)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
44. Mižura MartinHO MetropolA (U18)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
45. Sýkora TristanLezecká akadémiaA (U18)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
46. Šmilňák MartinHK Rozlomity KošiceA (U18)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
47. Fábric JakubLezecká akadémiaJ (U20)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
48. Hromada FilipLezecká akadémiaJ (U20)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
49. Martincko MaximiliánJ (U20)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
50. Štefánik SamuelHK ManínJ (U20)10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
51. Behun MiroslavHK Humennédospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
52. BUČEK TOMÁŠHK manindospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
53. Čerťanský Adam ČerťanskýCCCBBBdospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
54. Fercak ViliamMetropol Kosicedospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
55. Gizela FrantisekTJ Slavia Zvolendospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
56. Hajdú DávidCCCBBBdospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
57. Kavecký DominikK2 Žilinadospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
58. Kavecký ErikK2 Žilinadospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
59. Kolenka Matúšdospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
60. Kuric PeterHK Prometeus Handlovádospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
61. Luby RobertCCC BBBdospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
62. Luby RobertCCC BBBdospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
63. Němý MilošMove Up Academydospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
64. Plevko Tomáš PlevkoHK Manindospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
65. Plevko Tomáš PlevkoHK Manindospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
66. Švub Jakubdospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
67. Švub Jakubdospelí10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
68. Dzivý Balucha OndrejS40+10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
69. Repcik MarekK2 ŽilinaS40+10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
70. Závodný ViliamS60+10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
71. Závodný ViliamS60+10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
72. Závodný ViliamS60+10:30 - 11:00 muži, B, A a J chlapci
73. Dzurjovci LukasB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16

Dňa  10. 9. 2022 sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenska dospelých a mládeže v športovom lezení v disciplíne bouldering - kategória A.

propozície


Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29944917