vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
grivel
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Štvrtok 29.09.2022   english version
 MS detí kategórií U10, U12, U14 v športovom lezení v disciplíne bouldering, preteky kategórie U16
20.08.2022 22:00 | 2447x |
11. 9. 2022  Prešov

Počet skupín: 3 60/46 50/33 50/17
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Balážová AlexandraHK Zlaté MoravceU1407:00 - 08:00 U14 a U16
2. Danková TerezkaLezecký klub LA SKALAU1407:00 - 08:00 U14 a U16
3. Denčiaková Kristínahk. Prometus HandlováU1407:00 - 08:00 U14 a U16
4. Halenárová MichaelaLezecká akadémiaU1407:00 - 08:00 U14 a U16
5. Kalousková EmaHO Horoakademie, z.s.U1407:00 - 08:00 U14 a U16
6. Kalousková EmaHO Horoakademie, z.s.U1407:00 - 08:00 U14 a U16
7. Lešková JúliaU1407:00 - 08:00 U14 a U16
8. Luby ZuzannaMOVE! Avatar KrakowU1407:00 - 08:00 U14 a U16
9. Mamojková IvetkaHK Prometeus HandlováU1407:00 - 08:00 U14 a U16
10. SLUKOVÁ MichaelaHK Baník PrievidzaU1407:00 - 08:00 U14 a U16
11. Šindlerová NelaLezecká akadémiaU1407:00 - 08:00 U14 a U16
12. Štreitová LeaHK Zlaté MoravceU1407:00 - 08:00 U14 a U16
13. Turská Ema TurskáHK James Šarpoš ŽilinaU1407:00 - 08:00 U14 a U16
14. Uhríková AuróraHK Rozlomity KošiceU1407:00 - 08:00 U14 a U16
15. Urdová TamaraMove Up AcademyU1407:00 - 08:00 U14 a U16
16. Balážová LauraHK Zlaté MoravceB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
17. Rendošová KristínaHK Rozlomity KošiceB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
18. Slamková ZojkaB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
19. Švastová RáchelHO Horoakademie, z.s.B (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
20. Švastová KristýnaHO Horoakademie, z.s.B (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
21. Taušová ZuzanaHK Rozlomity KošiceB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
22. Tkadlecová KamilaHO Horoakademie, z.s.B (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
23. Vidricková HanaHK Rozlomity KošiceB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
24. Ulický DanielLezecká akadémiaU1207:00 - 08:00 U14 a U16
25. Adam AdamovLezecký klub LA SKALAU1407:00 - 08:00 U14 a U16
26. Bandura KristiánMove Up AcademyU1407:00 - 08:00 U14 a U16
27. Fraňo TomášHK FilozofU1407:00 - 08:00 U14 a U16
28. Jakubec ŠimonLezecký klub LA SKALAU1407:00 - 08:00 U14 a U16
29. Kozák MyronOutdoorparkU1407:00 - 08:00 U14 a U16
30. Ľahký MatúšLezecká akadémiaU1407:00 - 08:00 U14 a U16
31. Mihál MichalU1407:00 - 08:00 U14 a U16
32. Oleksy MaciejMOVE! Avatar KrakowU1407:00 - 08:00 U14 a U16
33. Rebej MartinLezecká akadémiaU1407:00 - 08:00 U14 a U16
34. Tončko PeterFakla Club Fight ClimbersU1407:00 - 08:00 U14 a U16
35. Bandura PeterMove Up AcademyB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
36. Dzurjovcin LukasB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
37. Kočiš OliverHO METROPOLB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
38. Kočiš FilipHO METROPOLB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
39. Ondrejka TimotejHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
40. Štancel DanielB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
41. Štancel SebastianB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
42. Štancel DanielB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
43. Zanova JulianaHK Metropol, KošiceB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
44. Závodný ViliamB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
45. Závodný ViliamB (U16)07:00 - 08:00 U14 a U16
46. Alcer ElenaMOVE! Avatar KrakowU1209:50 - 10:50 U12
47. Babicová TeréziaU1209:50 - 10:50 U12
48. Bodorová EliškaHK Slaňák Vranov nad TopľouU1209:50 - 10:50 U12
49. Katrenič Mia EmaLezecká akadémiaU1209:50 - 10:50 U12
50. Korzhova NadiiaJames Junior Team BratislavaU1209:50 - 10:50 U12
51. Luby LilianaMOVE! Avatar KrakowU1209:50 - 10:50 U12
52. Migacz EmiliaKS ProgressU1209:50 - 10:50 U12
53. Petrovičová MiriamHorolezecký klub Zlaté MoravceU1209:50 - 10:50 U12
54. Shestopal DariaMove Up AcademyU1209:50 - 10:50 U12
55. Tichá KláraHO Horoakademie, z.s.U1209:50 - 10:50 U12
56. Turiaková TerezkaLezecký klub LA SKALAU1209:50 - 10:50 U12
57. Valkovičová LillyHK Zlaté MoravceU1209:50 - 10:50 U12
58. Nógellová NellaB (U16)09:50 - 10:50 U12
59. Nógellová NellaB (U16)09:50 - 10:50 U12
60. Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)09:50 - 10:50 U12
61. Buček MatúšHk ManínU1209:50 - 10:50 U12
62. Čema AlexanderMove Up AcademyU1209:50 - 10:50 U12
63. Gondžúr JurajK2 ŽilinaU1209:50 - 10:50 U12
64. Hauptvogel JakubLezecký klub LA SKALAU1209:50 - 10:50 U12
65. Chleban MichalŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1209:50 - 10:50 U12
66. Kľuska MichalHK IAMES RužomberokU1209:50 - 10:50 U12
67. Kuzma BorisCCCBBB Brutal povala BBU1209:50 - 10:50 U12
68. Lipták SamkoLezecká akadémiaU1209:50 - 10:50 U12
69. Lis JerzySzkoła Wspinania GorillaU1209:50 - 10:50 U12
70. Lopušan MatúšK2 ŽilinaU1209:50 - 10:50 U12
71. Mahút ŠimonHK ManínU1209:50 - 10:50 U12
72. Ondrejka AndreasHorolezecký klub Zlaté MoravceU1209:50 - 10:50 U12
73. Posluch RobertU1209:50 - 10:50 U12
74. Sýkora AlanLezecká akadémiaU1209:50 - 10:50 U12
75. Záň XavierHK Metropol, KošiceU1209:50 - 10:50 U12
76. Cimrák MarekLezecký klub LA SKALAU1409:50 - 10:50 U12
77. Baránková  AlicaK2 ŽilinaU1012:40 - 13:40 U10
78. Hauptvogelová ZuzanaLezecký klub LA SKALAU1012:40 - 13:40 U10
79. Hlushko AnastasiiaLezecký klub LA SKALAU1012:40 - 13:40 U10
80. Jůnová  HankaK2 ŽilinaU1012:40 - 13:40 U10
81. Kapsdorferová PetraLezecký klub LA SKALAU1012:40 - 13:40 U10
82. Liptáková ClarkaLezecká akadémiaU1012:40 - 13:40 U10
83. Macurová DáškaK2 ŽilinaU1012:40 - 13:40 U10
84. Slukova EsterHK ManìnU1012:40 - 13:40 U10
85. Škovierová MichaelaHK Slaňák Vranov nad TopľouU1012:40 - 13:40 U10
86. Turčoková ZuzanaMove Up AcademyU1012:40 - 13:40 U10
87. Blaško AlfrédK2 ŽilinaU1012:40 - 13:40 U10
88. Čech HugoHK ManínU1012:40 - 13:40 U10
89. Haluska JánJames Junior TeamU1012:40 - 13:40 U10
90. Luby FranciszekMOVE! Avatar KrakowU1012:40 - 13:40 U10
91. Macura BranislavK2 ŽilinaU1012:40 - 13:40 U10
92. Šak MatejHK Vabec Stará ĽubovňaU1012:40 - 13:40 U10
93. Štreit LeoHK Zlaté MoravceU1012:40 - 13:40 U10

Dňa 11. 9. 2022 sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenska detí kategórií U10, U12, U14 v športovom lezení v disciplíne bouldering, preteky kategórie B pre U16.

propozície


Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29944886