vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
grivel
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Štvrtok 29.09.2022   english version
 Slovenský pohár detí v športovom lezení v disciplíne obtiažnosť
30.08.2022 22:00 | 1650x |
17. 9. 2022  Žilina

Počet skupín: 1 150/116
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Baránková  AlicaK2 ŽilinaU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
2. Březinová KarlaTJ Baník KarvináU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
3. Čadecká PatríciaLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
4. Dosova EmiliaU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
5. Hauptvogelová ZuzanaLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
6. Hlivjakova LindaU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
7. Hlushko AnastasiiaLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
8. Hlushko DariaLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
9. Holáčiková LuciaLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
10. Holtánová NellaLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
11. Jancová MarínaTK HrebeňU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
12. Jancová AdélaU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
13. Jancová AdélaU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
14. Kapsdorferová PetraLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
15. Komlossyová Kristína EleanorLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
16. Liptáková ClarkaLezecká akadémiaU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
17. Marková ViktóriaHOROKLUB BBU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
18. Slukova EsterHK ManìnU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
19. Tichá TerezaLEZECKÉ CENTRUM TRENČÍNU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
20. Tomaníčková NinkaJames Junior Team - BratislavaU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
21. Vozárová KristínaHK ManinU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
22. Žuffová HankaLEZECKÉ CENTRUM TRENČÍNU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
23. Babicová TeréziaU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
24. Bodorová EliškaHK Slaňák Vranov nad TopľouU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
25. Červencová AlexandraHK ManínU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
26. Katrenič Mia EmaLezecká akadémiaU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
27. Kocifajová MagdalénaHK James Šarpoš ŽilinaU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
28. Kopková DorotaHK James LeviceU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
29. Korbašová AlicaHK ManínU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
30. Korzhova NadiiaJames Junior Team BratislavaU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
31. Luby LilianaMOVE! Avatar KrakowU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
32. Majerová BarboraTJ Baník KarvináU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
33. Petrovičová MiriamHorolezecký klub Zlaté MoravceU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
34. Rajeková SáraLezecká akadémiaU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
35. Shestopal DariaMove Up AcademyU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
36. Šteklová KristínaHorolezecký klub Zlaté MoravceU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
37. Trenčanská Eliška-U1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
38. Turiaková TerezkaLezecký klub LA SKALAU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
39. valkoviciva lillyHK Zlate MoravceU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
40. Balážová AlexandraHK Zlaté MoravceU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
41. Danková TerezkaLezecký klub LA SKALAU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
42. Denčiaková Kristínahk. Prometus HandlováU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
43. Kachničová LenkaHK James LeviceU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
44. Kopcińska AleksandraMOVE! Avatar KrakówU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
45. Kováčová BarboraLezecký klub LA SKALAU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
46. Luby ZuzannaMOVE! Avatar KrakowU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
47. Mamojková IvetkaHK Prometeus HandlováU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
48. Riečanová NinaJames Junior TeamU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
49. SLUKOVÁ MichaelaHK Baník PrievidzaU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
50. Šindlerová NelaLezecká akadémiaU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
51. Špaňová NikolaLezecký klub LA SKALAU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
52. Štreitová LeaHK Zlaté MoravceU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
53. Trembova EllaU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
54. Turská EmaHK James Šarpoš ŽilinaU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
55. Uhríková AuróraHK Rozlomity KošiceU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
56. Urdová TamaraMove Up AcademyU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
57. Miháliková LeaLezecký klub LA SKALAB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
58. Sakalová DanielaHK Direct BytčaB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
59. Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
60. Taušová ZuzanaHK Rozlomity KošiceB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
61. Vajdová DanielaHK Rozlomity KošiceB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
62. Vajdová DanielaHK Rozlomity KošiceB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
63. Vidricková HanaHK Rozlomity KošiceB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
64. Bernaťák HugoLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
65. Capák TomᚊPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
66. Čech HugoHK ManínU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
67. Doležaj PeterLezecká akadémiaU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
68. Ďurina TomášLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
69. Ďuriš MichalLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
70. Farkašovský RichardLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
71. Folwarczny JakubTJ Baník KarvináU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
72. Kamenický OndrejFakla Club Fight ClimbersU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
73. Luby FranciszekMOVE! Avatar KrakowU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
74. Macura BranislavK2 ŽilinaU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
75. Mahút JakubHK ManínU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
76. Šperka PatrikLezecká akadémiaU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
77. Štreit LeoHK Zlaté MoravceU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
78. Trenčanský Šimon-U1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
79. Wölcz MartinLezecký klub LA SKALAU1008:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
80. Buček MatúšHk manínU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
81. Černý ŠtěpánTJ Baník KarvináU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
82. Doda MatyášTJ Baník KarvináU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
83. Ďuroška SamuelLezecký klub LA SKALAU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
84. Ftorek JakubLezecký klub LA SKALAU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
85. Galuška DenielTJ Baník KarvináU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
86. Hauptvogel JakubLezecký klub LA SKALAU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
87. Chleban MichalŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
88. Janco TomášLezecký klub LA SKALAU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
89. Kuzma BorisCCCBBB Brutal povala BBU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
90. Lipták SamkoLezecká akadémiaU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
91. Maar JakubLezecký klub LA SKALAU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
92. Mahút ŠimonHK ManínU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
93. Medveď MatúšŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
94. Pišoja OskarLEZECKÉ CENTRUM TRENČÍNU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
95. Posluch RobertHK ManínU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
96. Svätojánsky MartinŠK www.skialpinizmus.skU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
97. Špaňo FilipLezecký klub LA SKALAU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
98. Šperka MartinLezecká akadémiaU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
99. Tichý AlbertLEZECKÉ CENTRUM TRENČÍNU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
100. Ulický DanielLezecká akadémiaU1208:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
101. Cimrák MarekLezecký klub LA SKALAU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
102. Fraňo TomášHK FilozofU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
103. Jakubec ŠimonLezecký klub LA SKALAU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
104. Kamenický SamoFakla Club Fight ClimbersU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
105. Ľahký MatúšLezecká akadémiaU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
106. Mihál MichalU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
107. Oleksy MaciejMOVE! Avatar KrakowU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
108. Porubčanský PatrikLezecký klub LA SKALAU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
109. Rebej MartinLezecká akadémiaU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
110. Štekl AdriánHorolezecký klub Zlaté MoravceU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
111. Wölcz SebastiánLezecký klub LA SKALAU1408:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
112. Bandura PeterMove Up AcademyB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
113. Kurz ZofiaKW GliwiceB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
114. Nečej MartinHK Rozlomity KošiceB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
115. Slamkova ZojaB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B
116. Štancel SebastianMajlstounB (U16)08:00 - 09:00 U10, U12, U14, Youth B

Dňa 17. 9. 2022 sa v žilinskej LA SKALE uskutočnia preteky
- Slovenský pohár detí kategórií U10, U12, U14 v športovom lezení v disciplíne obtiažnosť B kategórie
- Slovenský pohár vekovej kategórie Youth B (U16), preteky C kategórie

propozície


Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29944850