vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
grivel
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Štvrtok 29.09.2022   english version
 Majstrovstvá Slovenska detí na rýchlosť
30.08.2022 23:00 | 1138x |
18. 9. 2022  Žilina

Počet skupín: 2 50/35 50/18
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Hauptvogelová ZuzanaLezecký klub LA SKALAU1008:30 - 09:30 U10, U12
2. Hlushko AnastasiiaLezecký klub LA SKALAU1008:30 - 09:30 U10, U12
3. Kapsdorferová PetraLezecký klub LA SKALAU1008:30 - 09:30 U10, U12
4. Liptáková ClarkaLezecká akadémiaU1008:30 - 09:30 U10, U12
5. Bodorová EliškaHK Slaňák Vranov nad TopľouU1208:30 - 09:30 U10, U12
6. Katrenič Mia EmaLezecká akadémiaU1208:30 - 09:30 U10, U12
7. Korzhova NadiiaJames Junior Team BratislavaU1208:30 - 09:30 U10, U12
8. Luby LilianaMOVE! Avatar KrakowU1208:30 - 09:30 U10, U12
9. Turiaková TerezkaLezecký klub LA SKALAU1208:30 - 09:30 U10, U12
10. Balážová AlexandraHK Zlaté MoravceU1408:30 - 09:30 U10, U12
11. Mamojková IvetkaHK Prometeus HandlováU1408:30 - 09:30 U10, U12
12. Shchyharieva SofiiaSkarpaU1408:30 - 09:30 U10, U12
13. Šindlerová NelaLezecká akadémiaU1408:30 - 09:30 U10, U12
14. Turská EmaHK James Šarpoš ŽilinaU1408:30 - 09:30 U10, U12
15. Uhríková AuróraHK Rozlomity KošiceU1408:30 - 09:30 U10, U12
16. Bernaťák HugoLezecký klub LA SKALAU1008:30 - 09:30 U10, U12
17. Luby FranciszekMOVE! Avatar KrakowU1008:30 - 09:30 U10, U12
18. Macura BranislavK2 ŽilinaU1008:30 - 09:30 U10, U12
19. Šperka PatrikLezecká akadémiaU1008:30 - 09:30 U10, U12
20. Štreit LeoHK Zlaté MoravceU1008:30 - 09:30 U10, U12
21. Wölcz MartinLezecký klub LA SKALAU1008:30 - 09:30 U10, U12
22. Ďuroška SamuelLezecký klub LA SKALAU1208:30 - 09:30 U10, U12
23. Ftorek JakubLezecký klub LA SKALAU1208:30 - 09:30 U10, U12
24. Hauptvogel JakubLezecký klub LA SKALAU1208:30 - 09:30 U10, U12
25. Chleban MichalŠPORTOVÉ LEZENIE TRENČÍNU1208:30 - 09:30 U10, U12
26. Kuzma BorisCCCBBB Brutal povala BBU1208:30 - 09:30 U10, U12
27. Lipták SamkoLezecká akadémiaU1208:30 - 09:30 U10, U12
28. Maar JakubLezecký klub LA SKALAU1208:30 - 09:30 U10, U12
29. Ondrejka AndreasHorolezecký klub Zlaté MoravceU1208:30 - 09:30 U10, U12
30. Posluch RobertU1208:30 - 09:30 U10, U12
31. Šperka MartinLezecká akadémiaU1208:30 - 09:30 U10, U12
32. Fraňo TomášHK FilozofU1408:30 - 09:30 U10, U12
33. Ľahký MatúšLezecká akadémiaU1408:30 - 09:30 U10, U12
34. Rebej MartinLezecká akadémiaU1408:30 - 09:30 U10, U12
35. Tončko PeterFakla Club Fight ClimbersU1408:30 - 09:30 U10, U12
36. Danková TerezkaLezecký klub LA SKALAU1412:00 - 12:30 U14, U16
37. Denčiaková Kristínahk. Prometus HandlováU1412:00 - 12:30 U14, U16
38. Kopcińska AleksandraMOVE! Avatar KrakówU1412:00 - 12:30 U14, U16
39. Kováčová BarboraLezecký klub LA SKALAU1412:00 - 12:30 U14, U16
40. Luby ZuzannaMOVE! Avatar KrakowU1412:00 - 12:30 U14, U16
41. SLUKOVÁ MichaelaHK Baník PrievidzaU1412:00 - 12:30 U14, U16
42. Štreitová LeaHK Zlaté MoravceU1412:00 - 12:30 U14, U16
43. Urdová TamaraMove Up AcademyU1412:00 - 12:30 U14, U16
44. Zając DariaKS KORONAU1412:00 - 12:30 U14, U16
45. Mazur AmeliaKWS Klif Tarnowskie GóryB (U16)12:00 - 12:30 U14, U16
46. Włodarczyk NataliaKWS Klif Tarnowskie GóryB (U16)12:00 - 12:30 U14, U16
47. Adam AdamovLezecký klub LA SKALAU1412:00 - 12:30 U14, U16
48. Cimrák MarekLezecký klub LA SKALAU1412:00 - 12:30 U14, U16
49. Jakubec ŠimonLezecký klub LA SKALAU1412:00 - 12:30 U14, U16
50. Mihál MichalU1412:00 - 12:30 U14, U16
51. Oleksy MaciejMOVE! Avatar KrakowU1412:00 - 12:30 U14, U16
52. Wölcz SebastiánLezecký klub LA SKALAU1412:00 - 12:30 U14, U16
53. Ivanov DmytroB (U16)12:00 - 12:30 U14, U16

Dňa 18. 9. 2022 sa v žilinskej LA SKALE uskutočnia Majstrovstvá Slovenska detí kategórií U10, U12, U14 (+U16B) v športovom lezení v disciplíne rýchlosť - preteky kategórie A.

propozície


Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29944914