vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock hex   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    100 rokov JAMES    pre členov  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Štvrtok 20.01.2022   english version
 3.kolo Slovenského pohára v drytoolingu v Lieskovanoch
14.12.2021 18:00 | 465x |
  
Srdečne pozývame lezeckú komunitu, všetkých profi lezcov, aj tých rekreačných na tradičný drytoolingový pretek Forsting race, ktorý sa uskutoční 15.1.2022.

Komisia ľadového lezenia SHS James, pre účastníkov pripraví workshop, počas ktorého budú vysvetlené drytoolové štýly, základy lezeckého pohybu s cepínmi, budú k dispozícií drytoolové topánky, lezecké cepíny, skúsení reprezentanti vysvetlia všetko potrebné.

Pozývame všetkých záujemcov, najmä tých mladších, aby si prišli vyskúšať drytooling a zdokonaliť svoje lezecké kvality, ktoré sa dajú neskôr zúročiť v ľadoch, ako aj mixových cestách v horách.

Tento ročník je opäť spojený s ďalším kolom Slovenského pohára v drytoolingu. Pretek sa uskutoční na lezeckej stene v Lieskovanoch, ktorá možno na pohľad neohúri výškou, no svojimi zákutiami potrápi aj toho najskúsenejšieho lezca. Pretek sa nesie v duchu rozšírenia a prepojenia lezeckej komunity, preto sme si pripravili kategóriu ktorej body sa rátajú do SP, teda profi a kategóriu mimo SP, hobby.

Budú sa líšiť aj obťažnosťou ciest. Taktiež v týchto kategóriách rozlíšime mužov a ženy a pri hobby aj veteránov. Pre kategóriu profesionálov aj hobby lezcov sme si pripravili 7ciest, štyri cesty sa budú liezť Top Rope, následne tí najlepší sa potrápia aj vo finálovke.

Časový harmonogram bude nasledovný : Od 9:00 registrácia 9:30 Začiatok kvalifikácie 16:00 Finále a po ňom vyhodnotenie.

Štartovné 10€ v prípade predregistrácie a to do 12.1.2022, a 12€ pre všetkých, ktorí sa budú registrovať až na mieste v deň pretekov. Registrovať sa je možné na tel. čísle 0904 114 172-Štefan Kapusta alebo mailom stefankapusta@centrum.sk.

Pre každého lezca bude pripravené občerstvenie a teplý nápoj. Pre všetkých lezcov je prilba povinná. Viac informácií
Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29242317