vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
grivel
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Štvrtok 29.09.2022   english version
 Majstrovstvá Slovenska dospelých a mládeže v športovom lezení v disciplíne bouldering
01.08.2021 20:30 | 3703x |
7. 8. 2021  Šamorín

Počet skupín: 2 30/7 50/24
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Michalkova Lujza Michalkovalezecka akademiaB (U16)ženy, B, A, J, 07.00 - 07.45
2. Slobodova Lea SlobodovaLezecká akadémiaB (U16)ženy, B, A, J, 07.00 - 07.45
3. Buršíková MartinaA (U18)ženy, B, A, J, 07.00 - 07.45
4. Šimeková SaraK2 ŽilinaA (U18)ženy, B, A, J, 07.00 - 07.45
5. Michalková VandaLezecká akadémiaJ (U20)ženy, B, A, J, 07.00 - 07.45
6. Masláková MarínaCCCBBBdospelíženy, B, A, J, 07.00 - 07.45
7. Capko IvanUrban ApesS50+ženy, B, A, J, 07.00 - 07.45
8. Buček Filip BučekHk maninB (U16)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
9. Kysela EliášK2 ŽilinaB (U16)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
10. Matúšek MartinMove Up AcademyB (U16)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
11. Nečej MartinHK Rozlomity KošiceB (U16)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
12. Buzaši AndrejLezecká akadémiaA (U18)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
13. Jakabovič PeterLezecká akadémia/MKŠK ModraA (U18)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
14. Sýkora TristanLezecká akadémiaA (U18)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
15. Šmilňák MartinHK Rozlomity KošiceA (U18)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
16. Fábric JakubLezecká akadémiaJ (U20)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
17. Hromada FilipLezecká akadémiaJ (U20)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
18. Kotuliak ViktorLezecká akadémiaJ (U20)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
19. Štefánik SamuelHK ManínJ (U20)muži, B, A, J, 09.45 - 10.30
20. Bednar StefanŠK James Kežmarokdospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
21. BUČEK TOMÁŠHK Maníndospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
22. Capko AndrejHK Maníndospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
23. Fercak ViliamMetropol Kosicedospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
24. Hraško DanielSchaeffler Skalicadospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
25. Krolák Peterdospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
26. Kuric PeterHK Prometeus Handlovádospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
27. Masič Adamdospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
28. Sebo Viktordospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
29. Švub JakubCCCBBBdospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
30. Tatar Martindospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30
31. Tatar Martindospelímuži, B, A, J, 09.45 - 10.30

Dňa 7. augusta 2021 sa v Šamoríne uskutočnili majstrovstvá Slovenska dospelých v boulderingu. Prinášame kompletné výsledky pretekov.

 propozície

Kompletné výsledky - muži

Kompletné výsledky - ženy


Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29944892