vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock hex   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    100 rokov JAMES    pre členov  
 index » diskusia  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Sobota 31.07.2021   english version
  Diskusia |  Odpovede: 19
  Diskusia |  SHS JAMES |  Jamesák |  Skialpinizmus |  Stav istenia |  Inzercia |  Off topic | 

Diskusia pod článkami [H 2. 3. 2021 9:22:07]
Prečo bola zrušená diskusia pod článkami?
 • Diskusia pod článkami [vlado francek 8. 3. 2021 22:37:08]
  Dlho som laviroval nad tym, preco som vlastne clenom Jamesu. Dakujem. Tymto ste mi to velmi ulahcili. Ked uz nic ine, nechcem byt clenm v spolku, ktory netoleruje diskusiu vlastnych clenov! Zbohom.


  • Diskusia pod článkami [F 13. 3. 2021 9:47:30]
   Vedenie má právo spraviť si z vlastného webu výkladnú skriňu svojej geniality a úspechov. My čo do toho môžeme rýpať nie sme vítaní, to sa dá chápať.

   A kde je problém? Diskusiu prenesme niekde na nezávislú platformu a hotovo.

   Futbalový zväz lieta vo všeličom podozrivom, hokejový tradične, lyžiari sa sekajú koľko vládzu, čo sú horolezci nejakí iní?

   Je to tak dávno čo sa predsedom stal nejaký podozrivý, čakali ste niečo inakšie? Ja nie.

   Roky som platieval alpenverein, kamarát mi niečo spomínal že kvôli poistke by sa dalo už existovať aj s jamesom - tak vzhľadom na toto URČITE NIE.

   Len tak ďalej - väčšinu toto neodradí, ale či tadiaľto vedie cesta, no pochybujem.

   • Diskusia pod článkami [erpe 13. 3. 2021 18:55:59]
    Ked URCITE NIE si clen JAMESu, preco tu spamujes Jamesacku diskusiu? Ty sa nemas pravo vyjadrit vobec k nicomu.

    • Diskusia pod článkami [F 23. 3. 2021 14:43:49]
     Prečo nie? IMHO james dostáva aj verejné finančné prostriedky.

     Okrem toho dajme tomu záujemca o členstvo alebo bývalý člen nemá právo sa zaujímať čo sa stane, keď sa eventuálne členom stane?

     Trochu viac súdnosti nabudúce radšej.

 • Diskusia pod článkami ["duch" Jamesu 8. 3. 2021 14:17:44]
  Originálny darček k 100.výročiu Jamesu !
  A ten jazyk, akým to je zdôvodnené !
  To vymyslel aký politruk ? • Diskusia pod článkami [marek repcik 5. 3. 2021 19:36:10]
  Ešte jednu poznámku – takže je oficiálne potvrdený dôvod zrušenia diskusie. Diskusie, ktorá tu mala dlhoročnú tradíciu. Za 20 rokov prežila anonymov, recesistov aj kritikov a bola v porovnaní s inými internetovými debatami nadštandardne slušná (to slúži našej komunite ku cti, naozaj sa to tu nikdy výrazne nezvrhlo).

  Dôvodom zrušenia je pár kritických príspevkov Eda a mňa. Aj to dokážem pochopiť. Predseda to nevidí rád, jedno z riešení je takéto. Je to nesprávne rozhodnutie, nesúhlasím s ním, ale dobre. Mimochodom - diskusia sa len presunie niekde na fb. Bude ju čítať rádovo viac ľudí a pochybujem, že bude rovnako slušná ako bola tu. Ak chce predseda stopnúť kritiku (o to totiž ide, nie o nejakých anonymov), neviem, či je toto rozumné riešenie.

  Spôsob, akým bolo zrušenie diskusie zdôvodnené je ale naozaj neprijateľný - „manipulatívne, polopravdivé, zavádzajúce či vyslovene nepravdivé informácie“. Tu sa bavíme o troch či štyroch konkrétnych príspevkoch, kvôli ktorým sa diskusia zrušila. Všetko to boli otázky, na ktoré nevieme nájsť odpovede. Plus stručné zdôvodnenie, prečo za takejto situácie nemôžeme pre zväz organizovať preteky. Označiť ich takýmito slovami je pre mňa za hranicou normálnej komunikácie.


 • Diskusia pod článkami [Ivan Staroň 5. 3. 2021 11:36:41]
  Toto je zlé rozhodnutie. Diskusia bola väčšinou užitočná si myslím. Bol by som rád keby sa vrátila. Možno ju nastaviť tak, aby sa do nej človek ktorý sa nevie podpísať (anonym) nemohol zapojiť.

  • Diskusia pod článkami [Mato Smatana 9. 3. 2021 18:02:00]
   s tymto aj ja suhlasim....ked uz tak radsej registraciu ako ziadnu...lezenie vzdycky bolo o slobode a s tym suvisi aj sloboda vyjadrit svoj nazor..


 • Diskusia pod článkami [edo homola 4. 3. 2021 17:52:33]
  Toto snáď ani nemôže byť pravda, možno niektoré komentáre boli ostrejšie, ale veď nie sme spolok kravaťákov a myslím že vyslovene urážlivé komenty tu nebývajú a keď, tak sa dajú zmazať, preto žiadam o vrátenie diskusie pod články!

 • Diskusia pod článkami [Kouba 3. 3. 2021 22:48:04]
  Škoda že sa zrušila. Chápem že vás hnevajú hejty a negatívne postoje. Ale myslím si že je to krok vzad.Neviem prečo by nemohli ľudia vyjadriť svoj postoj k danej teme. Možno by trebalo viac naštartovať diskusiu aby ste mali aj pozitívne ohlasy. Nechápem prečo by nemohli vyjadriť svoj názor jednotlivci. Mám pocit že vás rozhneval
  postoj Mareka Repcika. Ja osobne si myslím že táto stránka by mala patriť lezcom a horolezcom, a tak by mali mať právo vyjadriť svoj názor či už je pozitívny alebo negatívny alebo sa hnevajú. Ja osobne nedrzim stranu nikomu lebo do toho až tak nevidim ale prídu mi celkom zaujímavé Marekove narážky a rád by som videl nejakú spätnú väzbu.vpredoslych predseda reagoval

  Možno by trebalo prizvat pär ľudí čo by komentovali aj články .fakt ľudia super zze leziete a pretekáte a aj detská som rád keď sa dačo podarí a sito precitam na tejto stránke.

  Prosím vás obnovte diskusiu pod článkami
  Budem pripievat1 sľubujem

  Dobre v boli keby bola hneď pod článkom. Ale to nečakám

  Diks • Diskusia pod článkami [miso 3. 3. 2021 17:33:51]
  diskusia je zakazana v totalitnych rezimoch. tam nie je ziaduce, aby sa ludia mohli volne vyjadrovat a mat vlastny nazor.
  myslim, ze toto rozhodnutie je velmi nestatne. hovorit o tom, ze diskusia bola vulgarna a nemiestna je velmi velke zavadzanie.
  myslim, ze aj riesenie je dost nestastne, stacilo len nieco vymysliet - len pre registrovanych uzivatelov, .... neviem, nieco.
  myslim, ze sem pretanem chodit. nie je to dobre riesenie lebo potom si uz budu robit uplne co chcu ... uvidim

 • Diskusia pod článkami [emrazek 3. 3. 2021 13:42:39]
  https://james.sk/articles.asp?portal_id=1&pageid=1&id_dependency=14004&akcia=1

  naprosto neuveritelne, hlavne to zodvodnenie.  • Diskusia pod článkami [marcel 4. 3. 2021 10:33:05]
   Veľmi nešťastné riešenie....bez akejkolvek verejnej diskusie zrušiť online diskusiu...v tejto dobe?!

  • Diskusia pod článkami [Palo 3. 3. 2021 16:12:50]
   To snáď nemyslia vážne. Čo sme v Severnej Korei?

 • Diskusia pod článkami [marek repcik 2. 3. 2021 19:30:00]
  Na to je len jedno rozumné vysvetlenie (ak vynechám technický výpadok, ktorý sa dal za tie dva dni vysvetliť jednou vetou). Nie je to z dôvodu nejakých vulgárnych, anonymných alebo znevažujúcich príspevkov. Také tu v zásade neboli.
  Začala sa tu ale objavovať kritika vedenia zväzu. Kritizovalo sa utajovanie čerpaní rozpočtov komisií, nespravodlivé dotovanie pretekov, zmeny v kontrolnej komisii, zvláštne zdôvodnenie zvyšovanie členského. Začali tu padať otázky na podozrivé výšky príspevkov klubom, neadekvátne vysoké odmeny vedenia atď. atď.
  Takže sa tomu urobil koniec. Nielen že sa zatrhla nová diskusia, bolo treba zmazať aj všetko, čo tu bolo doteraz. Hotovo a vybavené.

  • Diskusia pod článkami [kamzik tatransky vrchovsky 8. 3. 2021 23:42:58]
   Bolo by ešte jedno rozumné riešenie. Diskusiu povoliť, ale len takú, ktorá velebí vedenie a píše naň oslavné básne. Navrhujem prijať do IAMESU nejakého rodinne alebo priateľsky spriazneného cenzora za nejakú akčnú cenu, povedzme na začiatok 1700EUR mesačne plus bonusy za každý škrtnutý príspevok.


Vlado Linek © 1999 - 2021 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  28772364