vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 16.07.2024   english version
 M SR - Lead; Manín; Považská Bystrica
23.04.2024 12:10 | 2940x |
22.6.2024  Považská Bystrica

Počet skupín: 1 200/130
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Cerovský Jakub21160HK Jasná Liptovský Mikuláš2018U8všetky kategórie
2. Petrechová Lujza23754K2 Žilina2018U8všetky kategórie
3. Pavlovský Juraj24420HK VABEC Stará Ľubovňa2017U8všetky kategórie
4. Kubišová Alexandra20918HK Manín2017U8všetky kategórie
5. Šulíková Viktória22251HK James Tatranská Polianka2017U8všetky kategórie
6. Gavenda Alexander23059Priamo registrovaný2017U8všetky kategórie
7. Brzý Šimon23231HK Manín2017U8všetky kategórie
8. Ďurinová Adela22625Lezecký klub LA SKALA2017U8všetky kategórie
9. Bohaničová Alžbeta21572HK Slaňák2017U8všetky kategórie
10. Viestova Zita22427HK James Šarpoš Žilina2018U8všetky kategórie
11. Franekova Laura23726HK Manín2017U8všetky kategórie
12. Švec Adam24691HK Manín2018U8všetky kategórie
13. Byrne Joel23722HK Manín2018U8všetky kategórie
14. Bandurová Liliana23781Priamo registrovaný2017U8všetky kategórie
15. Šak Šimon24294HK VABEC Stará Ľubovňa2017U8všetky kategórie
16. Šaková Eliška24295HK VABEC Stará Ľubovňa2018U8všetky kategórie
17. Hanidžiar Filip22098HK Manín2017U8všetky kategórie
18. Vilma Trembová24264ŠK IAMES Kežmarok2017U8všetky kategórie
19. Migacz Oliwia208KS Progress2017U8všetky kategórie
20. Krajčovič Albert23177Lezecký klub Spider's Nook2017U8všetky kategórie
21. Kováčik Lucas24359Lezecký klub Spider's Nook2017U8všetky kategórie
22. Porkertová Katarína23332Lezecký klub Spider's Nook2017U8všetky kategórie
23. Sorádová Lucia23367Lezecký klub Spider's Nook2016U10všetky kategórie
24. Kamenický Ondrej18406Fakla club Fight Climbers2015U10všetky kategórie
25. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U10všetky kategórie
26. Cingel Filip21242CCCBBB2015U10všetky kategórie
27. Korzhov Valentyn24732HK JAMES Junior Team Bratislava2016U10všetky kategórie
28. Brlejová Viktória24133Športové lezenie Trenčín2016U10všetky kategórie
29. Matušová Karolína22110HK Manín2015U10všetky kategórie
30. Gebala Zuzanna190Bafard Lublin2015U10všetky kategórie
31. Hlushko Daria21586Lezecký klub LA SKALA2015U10všetky kategórie
32. Žideková Gréta22566Majlstoun - Horolezecký klub2016U10všetky kategórie
33. Dolná Greta23855Majlstoun - Horolezecký klub2016U10všetky kategórie
34. Rubaninský Ivo20104HK Zlaté Moravce2015U10všetky kategórie
35. Viestova Alica22426HK James Šarpoš Žilina2016U10všetky kategórie
36. Ščibrániová Dorota22888HK Zlaté Moravce2016U10všetky kategórie
37. Jurdík Filip20877HK Manín2015U10všetky kategórie
38. Malá Ria24296HK VABEC Stará Ľubovňa2016U10všetky kategórie
39. Gavendová Tamara23058Priamo registrovaný2015U10všetky kategórie
40. Bardiovský Jakub23670Lezecký klub LA SKALA2015U10všetky kategórie
41. Cerovský Martin19822HK Jasná Liptovský Mikuláš2016U10všetky kategórie
42. Zervan Teo24804Priamo registrovaný2016U10všetky kategórie
43. Petrechová Linda23660K2 Žilina2015U10všetky kategórie
44. Jancová Adéla22082K2 Žilina2016U10všetky kategórie
45. Královičová Alexandra23150K2 Žilina2015U10všetky kategórie
46. Hoterová Olívia21737Lezecký klub LA SKALA2015U10všetky kategórie
47. Pleva Jakub22295HK Manín2015U10všetky kategórie
48. Malíková Alica20919HK Manín2015U10všetky kategórie
49. Sluková Ester20873HK Manín2016U10všetky kategórie
50. Čech Hugo20874HK Manín2014U12všetky kategórie
51. Vozárová Kristína21448HK Manín2013U12všetky kategórie
52. Čakovský Jaroslav22969BouldroFka lezecký klub2014U12všetky kategórie
53. Haluska Ján21466HK JAMES Junior Team Bratislava2014U12všetky kategórie
54. Ďurišová Ráchel21819Brutalka Zvolen2014U12všetky kategórie
55. Jancová Marína22081K2 Žilina2014U12všetky kategórie
56. Tepalová Ella23331BouldroFka lezecký klub2014U12všetky kategórie
57. Komlossyová Kristína17587Lezecký klub LA SKALA2013U12všetky kategórie
58. Bernaťák Hugo20568Lezecký klub LA SKALA2013U12všetky kategórie
59. Šulík Ján22249HK James Tatranská Polianka2013U12všetky kategórie
60. Hauptvogelová Zuzana20249Lezecký klub LA SKALA2013U12všetky kategórie
61. Körösi Liliána23378HK Moldava nad Bodvou2013U12všetky kategórie
62. Ďurina Tomáš21154Lezecký klub LA SKALA2014U12všetky kategórie
63. Marková Viktória20964CCCBBB2013U12všetky kategórie
64. Ščibrániová Johana20121HK Zlaté Moravce2014U12všetky kategórie
65. Štreit Leo21453HK Zlaté Moravce2014U12všetky kategórie
66. Mamrillová Zoja24801HK James Šarpoš Žilina2013U12všetky kategórie
67. Dubravská Verona18069TJ Slávia Technická univerzita Zvolen2014U12všetky kategórie
68. Hlivová Nela22896HK Prometeus Handlová2014U12všetky kategórie
69. Rotlingová Anna22898HK Prometeus Handlová2014U12všetky kategórie
70. Matiašková Adela23157HK Prometeus Handlová2014U12všetky kategórie
71. Kapsdorferová Petra19936Lezecký klub LA SKALA2013U12všetky kategórie
72. Hlushko Anastasiia21585Lezecký klub LA SKALA2013U12všetky kategórie
73. Baránková Alica20537K2 Žilina2013U12všetky kategórie
74. Dóšová Emília21093HK JAMES Junior Team Bratislava2013U12všetky kategórie
75. Radvanská Zuzana23309BouldroFka lezecký klub2014U12všetky kategórie
76. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
77. Pechrová Nikola18438Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
78. Krajčovič Vincent18437Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
79. Červencová Alexandra19805HK Manín2011U14všetky kategórie
80. Korbašová Alica19802HK Manín2011U14všetky kategórie
81. Majdák Dionýz18442Lezecký klub Spider's Nook2012U14všetky kategórie
82. Gottweis Samuel21825CCCBBB2012U14všetky kategórie
83. Migacz Emilia66KS Progress Avatar2012U14všetky kategórie
84. Ulický Daniel18239Lezecká akadémia2011U14všetky kategórie
85. Korzhová Nadiia19241HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14všetky kategórie
86. Rajeková Sára20986Lezecká akadémia2011U14všetky kategórie
87. Valkovičová Lilly16726HK Zlaté Moravce2011U14všetky kategórie
88. Kornuth Adam16564HK Prometeus Handlová2012U14všetky kategórie
89. Dubravský Šimon16318Brutalka Zvolen2012U14všetky kategórie
90. Petrovičová Miriam18194HK Zlaté Moravce2011U14všetky kategórie
91. Heidrich Patrik20791HK James Šarpoš Žilina2012U14všetky kategórie
92. Dolná Sofia23854Majlstoun - Horolezecký klub2012U14všetky kategórie
93. Guthová Regina22537Majlstoun - Horolezecký klub2012U14všetky kategórie
94. Shestopal Daria21389Move Up Academy2012U14všetky kategórie
95. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U14všetky kategórie
96. Šulavíková Gabika23742HK Manín2012U14všetky kategórie
97. Švárna Sabína19008Lezecký klub LA SKALA2011U14všetky kategórie
98. Kľuska Michal15459HK IAMES Ružomberok2011U14všetky kategórie
99. Lis Jerzy65Szkoła Wspinania Gorilla / AVA Volumes2012U14všetky kategórie
100. Alcer Elena224MOVE!Avatar Kraków2011U14všetky kategórie
101. Maar Jakub17263Lezecký klub LA SKALA2012U14všetky kategórie
102. Madárová Ela22942HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14všetky kategórie
103. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U14všetky kategórie
104. Ďuroška Samuel17557Lezecký klub LA SKALA2011U14všetky kategórie
105. Hauptvogel Jakub17246Lezecký klub LA SKALA2011U14všetky kategórie
106. Novomeský Jakub21732BouldroFka lezecký klub2011U14všetky kategórie
107. Babicová Terézia20366CCCBBB2012U14všetky kategórie
108. Kuzma Boris18284CCCBBB2011U14všetky kategórie
109. Hanesová Lucia22965BouldroFka lezecký klub2011U14všetky kategórie
110. Mahút Šimon18215HK Manín2012U14všetky kategórie
111. Buček Matúš20890HK Manín2012U14všetky kategórie
112. Chudíková Zoja23680Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
113. Lahký Matúš21897Lezecká akadémia2010B (U16)všetky kategórie
114. Trembová Ella22005ŠK IAMES Kežmarok2010B (U16)všetky kategórie
115. Hrapková Anna23120Lezecká akadémia2009B (U16)všetky kategórie
116. Ježík Adam22290HK Manín2010B (U16)všetky kategórie
117. Jandzík Miroslav19797HK James Šarpoš Žilina2010B (U16)všetky kategórie
118. Štreitová Lea18198HK Zlaté Moravce2009B (U16)všetky kategórie
119. Mamrilla Damián24072HK James Šarpoš Žilina2010B (U16)všetky kategórie
120. Viskup Lukáš20545K2 Žilina2010B (U16)všetky kategórie
121. Rebej Martin18745Lezecká akadémia2010B (U16)všetky kategórie
122. Svíba Christopher14270HK Skoba Trnava2009B (U16)všetky kategórie
123. Viguié Zoé24315Lezecká akadémia2010B (U16)všetky kategórie
124. Cimrák Marek21027Lezecký klub LA SKALA2010B (U16)všetky kategórie
125. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010B (U16)všetky kategórie
126. Turská Ema19011HK James Šarpoš Žilina2010B (U16)všetky kategórie
127. Kamenický Samuel18408Fakla club Fight Climbers2010B (U16)všetky kategórie
128. Nadzon Jr. Daniel225Rozlomity2010B (U16)všetky kategórie
129. Flaška Filip24723Rozlomity klub2009B (U16)všetky kategórie
130. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010B (U16)všetky kategórie




Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30928330