vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 18.06.2024   english version
 SPD - BOULDER; Wallhalla Stará Ľubovňa; preteky kategórie A
07.02.2024 11:00 | 2652x |
9.3.2024  Stará Ľubovňa

Počet skupín: 1 150/101
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Petrechová Lujza23754K2 Žilina2018U8všetky kategórie
2. Bandurová Liliana23781Move Up Academy2017U8všetky kategórie
3. Šak Šimon24294HK VABEC Stará Ľubovňa2017U8všetky kategórie
4. Šaková Eliška24295HK VABEC Stará Ľubovňa2018U8všetky kategórie
5. Pivoňka Matej23097Športové združenie TJ Metropol Košice2018U8všetky kategórie
6. Jakabova Eva1212017U8všetky kategórie
7. Pavlovský Juraj1912017U8všetky kategórie
8. Krajčovič Albert23177Lezecký klub Spider's Nook2017U8všetky kategórie
9. Kováčik Lucas73Lezecký klub Spider's Nook2017U8všetky kategórie
10. Šulíková Viktória22251HK James Tatranská Polianka2017U8všetky kategórie
11. Porkertová Katarína23332Lezecký klub Spider's Nook2017U8všetky kategórie
12. Hartmann LEO1922017U8všetky kategórie
13. Studeničová Júlia193Ho Metropol, lezecká škola TOPKA2017U8všetky kategórie
14. Bohaničová Alžbeta21572HK Slaňák2017U8všetky kategórie
15. Vilma Trembová24264ŠK IAMES Kežmarok2017U8všetky kategórie
16. Studeničová Júlia24361Športové združenie TJ Metropol Košice2017U8všetky kategórie
17. Jurdík Filip20877HK Manín2015U10všetky kategórie
18. Gavendová Tamara23058Priamo registrovaný2015U10všetky kategórie
19. Tremba Tomáš24263ŠK IAMES Kežmarok2015U10všetky kategórie
20. Mühelyi Branislav23757K2 Žilina2015U10všetky kategórie
21. Korzhov Valentyn822016U10všetky kategórie
22. Balco Daniel196Ho Metropol, lezecká škola TOPKA2016U10všetky kategórie
23. Kyseľová Alžbeta197Ho Metropol, lezecká škola TOPKA2016U10všetky kategórie
24. Horváth Dorota22879Športové združenie TJ Metropol Košice2016U10všetky kategórie
25. Pleva Jakub22295HK Manín2015U10všetky kategórie
26. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U10všetky kategórie
27. Královičová Alexandra23150K2 Žilina2015U10všetky kategórie
28. Cingel Filip21242CCCBBB2015U10všetky kategórie
29. Hlushko Daria21586Lezecký klub LA SKALA2015U10všetky kategórie
30. Petrechová Linda23660K2 Žilina2015U10všetky kategórie
31. Hoterová Olívia21737Lezecký klub LA SKALA2015U10všetky kategórie
32. Gebala Zuzanna190Bafard Lublin2015U10všetky kategórie
33. Malá Ria114HK VABEC Stará Ľubovňa2016U10všetky kategórie
34. Jancová Adéla22082K2 Žilina2016U10všetky kategórie
35. Jancová Marína22081K2 Žilina2014U12všetky kategórie
36. Dubjel Tomáš1052014U12všetky kategórie
37. Šak Matej16713HK VABEC Stará Ľubovňa2014U12všetky kategórie
38. Ďurina Tomáš21154Lezecký klub LA SKALA2014U12všetky kategórie
39. Haluska Ján21466HK JAMES Junior Team Bratislava2014U12všetky kategórie
40. Dubravská Veronika18069TJ Slávia Technická univerzita Zvolen2014U12všetky kategórie
41. Bernaťák Hugo20568Lezecký klub LA SKALA2013U12všetky kategórie
42. Hauptvogelová Zuzana20249Lezecký klub LA SKALA2013U12všetky kategórie
43. Šulík Ján22249HK James Tatranská Polianka2013U12všetky kategórie
44. Komlossyová Kristína17587Lezecký klub LA SKALA2013U12všetky kategórie
45. Marková Viktória20964ŠK UMB Banská Bystrica2013U12všetky kategórie
46. Semančík Timotej21227HK VABEC Stará Ľubovňa2014U12všetky kategórie
47. Wölcz Martin18602Lezecký klub LA SKALA2014U12všetky kategórie
48. Štreit Leo21453HK Zlaté Moravce2014U12všetky kategórie
49. Liptáková Clara20660Lezecká akadémia2014U12všetky kategórie
50. Pechrová Nikola18438Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
51. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
52. Vozárová Kristína21448HK Manín2013U12všetky kategórie
53. Čech Hugo20874HK Manín2014U12všetky kategórie
54. Macura Branislav20155K2 Žilina2013U12všetky kategórie
55. Baránková Alica20537K2 Žilina2013U12všetky kategórie
56. Krajčovič Vincent18437Lezecký klub Spider's Nook2014U12všetky kategórie
57. Rotlingová Anna22898HK Prometeus Handlová2014U12všetky kategórie
58. Studenič Michal194Ho Metropol, lezecká škola TOPKA2014U12všetky kategórie
59. Balco Samuel195Ho Metropol, lezecká škola TOPKA2014U12všetky kategórie
60. Kapsdorferová Petra19936Lezecký klub LA SKALA2013U12všetky kategórie
61. Dzivý Balucha Šimon198Rock Edge2013U12všetky kategórie
62. Studenič Michal24360Športové združenie TJ Metropol Košice2014U12všetky kategórie
63. Jurdíková Ema18213HK Manín2013U12všetky kategórie
64. Reváková Emma142Rozlomity Košice2012U14všetky kategórie
65. Revická. Lara.Hannah199Rozlomity Košice2012U14všetky kategórie
66. Mirek Adam200Boulder Zone2012U14všetky kategórie
67. Pišoja Oskar21484Športové lezenie Trenčín2012U14všetky kategórie
68. Juríkova Mia21345Rozlomity klub2011U14všetky kategórie
69. Dzivý Balucha Jakub20523Rock Edge2011U14všetky kategórie
70. Korzhová Nadiia19241HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14všetky kategórie
71. Švárna Sabína19008Lezecký klub LA SKALA2011U14všetky kategórie
72. Guthová Regina22537Majlstoun - Horolezecký klub2012U14všetky kategórie
73. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U14všetky kategórie
74. Gondžúr Juraj15578K2 Žilina2012U14všetky kategórie
75. Buček Matúš20890HK Manín2012U14všetky kategórie
76. Mahút Šimon18215HK Manín2012U14všetky kategórie
77. Posluch Róbert18219HK Manín2011U14všetky kategórie
78. Baďura Matúš18443Lezecký klub Spider's Nook2011U14všetky kategórie
79. Lipták Samuel19239Lezecká akadémia2012U14všetky kategórie
80. Rajeková Sára20986Lezecká akadémia2011U14všetky kategórie
81. Ondrejka Andreas16938HK Zlaté Moravce2012U14všetky kategórie
82. Majdák Dinko155LK Spider's nook2012U14všetky kategórie
83. Ďuroška Samuel17557Lezecký klub LA SKALA2011U14všetky kategórie
84. Šteklová Kristína21200HK Zlaté Moravce2012U14všetky kategórie
85. Madárová Ela22942HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14všetky kategórie
86. Shestopal Daria21389Move Up Academy2012U14všetky kategórie
87. Valkovičová Lilly16726HK Zlaté Moravce2011U14všetky kategórie
88. Hauptvogel Jakub17246Lezecký klub LA SKALA2011U14všetky kategórie
89. Turiaková Tereza18592Lezecký klub LA SKALA2011U14všetky kategórie
90. Turiak Martin18591Lezecký klub LA SKALA2012U14všetky kategórie
91. Maar Jakub17263Lezecký klub LA SKALA2012U14všetky kategórie
92. Kuzma Boris18284CCCBBB2011U14všetky kategórie
93. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U14všetky kategórie
94. Kľuska Michal15459HK IAMES Ružomberok2011U14všetky kategórie
95. Chudíková Zoja23680Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
96. Štreitová Lea18198HK Zlaté Moravce2009B (U16)všetky kategórie
97. Kasander Jakub24029Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
98. Herbertova Vanessa23780Priamo registrovaný2009B (U16)všetky kategórie
99. Gondžúr Michal15579K2 Žilina2010B (U16)všetky kategórie
100. Trembová Ella22005ŠK IAMES Kežmarok2010B (U16)všetky kategórie
101. Jurčová Hana23099Športové združenie TJ Metropol Košice2010B (U16)všetky kategórie


Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30875122