vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Nedeľa 14.04.2024   english version
 SP detí v športovom lezení v disciplíne obtiažnosť v Žiline
05.09.2023 14:00 | 1993x |
16. 9. 2023  Źilina

Počet skupín: 1 100/83
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Hlivjaková Matilda89K2 Žilina2019U8U10, U12, U14, B
2. Krkošková Ela20586Lezecký klub LA SKALA2017U8U10, U12, U14, B
3. Kubišová Alexandra20918HK Manín2017U8U10, U12, U14, B
4. Houbová Ameerah Catalina23640HK James Šarpoš Žilina2017U8U10, U12, U14, B
5. Ďurinová Adela22625Lezecký klub LA SKALA2017U8U10, U12, U14, B
6. Bardiovský Jakub95Lezecký klub LA SKALA2015U10U10, U12, U14, B
7. Pichler Diana Catalina23641HK James Šarpoš Žilina2016U10U10, U12, U14, B
8. Hlushko Daria21586Lezecký klub LA SKALA2015U10U10, U12, U14, B
9. Korzhov Valentyn822016U10U10, U12, U14, B
10. Bilková Liliana21103HK James Šarpoš Žilina2015U10U10, U12, U14, B
11. Murín Jakub20284HK James Šarpoš Žilina2015U10U10, U12, U14, B
12. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U10U10, U12, U14, B
13. Sluková Ester20873HK Manín2016U10U10, U12, U14, B
14. Pleva Jakub22295HK Manín2015U10U10, U12, U14, B
15. Petrechova Linda92K2 Žilina2015U10U10, U12, U14, B
16. Cingel Filip21242CCCBBB2015U10U10, U12, U14, B
17. Macurová Dáša22237K2 Žilina2015U10U10, U12, U14, B
18. Ščibrániová Dorota22888HK Zlaté Moravce2016U10U10, U12, U14, B
19. Jancová Adéla22082K2 Žilina2016U10U10, U12, U14, B
20. Hlivjaková Linda22080K2 Žilina2015U10U10, U12, U14, B
21. Komlossyová Kristína17587Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, B
22. Marková Viktória20964ŠK UMB Banská Bystrica2013U12U10, U12, U14, B
23. Jancová Marína22081K2 Žilina2014U12U10, U12, U14, B
24. Hauptvogelová Zuzana20249Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, B
25. Holtánová Nella21037Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, B
26. Porubec Šimon18192HK Zlaté Moravce2013U12U10, U12, U14, B
27. Ščibrániová Johana20121HK Zlaté Moravce2014U12U10, U12, U14, B
28. Macura Branislav20155K2 Žilina2013U12U10, U12, U14, B
29. Korýtková Tamara18283ŠK UMB Banská Bystrica2013U12U10, U12, U14, B
30. Shestopal Daria21389Move Up Academy2012U12U10, U12, U14, B
31. Pechrová Nikola18438Lezecký klub Spider's Nook2014U12U10, U12, U14, B
32. Šteklová Kristína21200HK Zlaté Moravce2012U12U10, U12, U14, B
33. Frič Ondřej91-2013U12U10, U12, U14, B
34. Bernaťák Hugo20568Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, B
35. Březinová Karla93TJ Baník Karviná2014U12U10, U12, U14, B
36. Čech Hugo20874HK Manín2014U12U10, U12, U14, B
37. Buček Matúš20890HK Manín2012U12U10, U12, U14, B
38. Mahút Šimon18215HK Manín2012U12U10, U12, U14, B
39. Ďurišová Ráchel21819CCCBBB2014U12U10, U12, U14, B
40. Guthová Regina22537Majlstoun - Horolezecký klub2012U12U10, U12, U14, B
41. Ďurina Tomáš21154Lezecký klub LA SKALA2014U12U10, U12, U14, B
42. Rotlingová Anna22898HK Prometeus Handlová2014U12U10, U12, U14, B
43. Chachulová Kristína97K2 Žilina2012U12U10, U12, U14, B
44. Hlushko Anastasiia21585Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, B
45. Folwarczny Jakub90TJ Baník Karviná2013U12U10, U12, U14, B
46. Hlivová Nela22896HK Prometeus Handlová2014U12U10, U12, U14, B
47. Sedláčková Michaela19358Lezecký klub LA SKALA2014U12U10, U12, U14, B
48. Viktória Dolníková99K2 Žilina2012U14U10, U12, U14, B
49. Palička Vojtěch102TJ Baník Karviná2011U14U10, U12, U14, B
50. Púčiková Sofia22677Lezecký klub LA SKALA2011U14U10, U12, U14, B
51. Trembová Ella22005ŠK IAMES Kežmarok2010U14U10, U12, U14, B
52. Kuzma Boris18284CCCBBB2011U14U10, U12, U14, B
53. Petrovičová Miriam18194HK Zlaté Moravce2011U14U10, U12, U14, B
54. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U14U10, U12, U14, B
55. Murín Lukáš20283HK James Šarpoš Žilina2012U14U10, U12, U14, B
56. Kopková Dorota17181Priamo registrovaný2011U14U10, U12, U14, B
57. Imreová Olívia16527Priamo registrovaný2010U14U10, U12, U14, B
58. Baďura Matúš18443Lezecký klub Spider's Nook2011U14U10, U12, U14, B
59. Kocifajová Magdaléna20790HK James Šarpoš Žilina2011U14U10, U12, U14, B
60. Posluch Róbert18219HK Manín2011U14U10, U12, U14, B
61. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010U14U10, U12, U14, B
62. Turiaková Tereza18592Lezecký klub LA SKALA2011U14U10, U12, U14, B
63. Štekl Adrián20110HK Zlaté Moravce2010U14U10, U12, U14, B
64. Korzhová Nadiia19241HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14U10, U12, U14, B
65. Tonhajzerová Nelly21506HK James Žiar nad Hronom2010U14U10, U12, U14, B
66. Fraňo Tomáš16949HK Filozof Bratislava2010U14U10, U12, U14, B
67. Babicová Terézia20366Priamo registrovaný2012U14U10, U12, U14, B
68. Galuška Daniel88Tj Baník Karviná2011U14U10, U12, U14, B
69. Hauptvogel Jakub17246Lezecký klub LA SKALA2011U14U10, U12, U14, B
70. Švárna Sabína19008Lezecký klub LA SKALA2011U14U10, U12, U14, B
71. Cimrák Marek21027Lezecký klub LA SKALA2010U14U10, U12, U14, B
72. Maar Jakub17263Lezecký klub LA SKALA2012U14U10, U12, U14, B
73. Turská Ema19011HK James Šarpoš Žilina2010U14U10, U12, U14, B
74. Kajabová Kamila17041HK James Šarpoš Žilina2012U14U10, U12, U14, B
75. Heidrich Patrik20791HK James Šarpoš Žilina2012U14U10, U12, U14, B
76. Madárová Ela22942HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14U10, U12, U14, B
77. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U14U10, U12, U14, B
78. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010B (U16)U10, U12, U14, B
79. Molnár Richard70Rozlomity2009B (U16)U10, U12, U14, B
80. Kachničová Lenka17180Priamo registrovaný2009B (U16)U10, U12, U14, B
81. Kocifaj Michal22748HK James Šarpoš Žilina2008B (U16)U10, U12, U14, B
82. Štefaňák Šimon18309HK James Šarpoš Žilina2008B (U16)U10, U12, U14, B
83. Haas Lukáš22967BouldroFka lezecký klub2008B (U16)U10, U12, U14, B

Slovenský pohár detí v športovom lezení v disciplíne obtiažnosť v Žiline U8, U10, U12, U14, kategória B chlapci a dievčatá r.n. 2008 a 2009.

Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30733678