vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 18.06.2024   english version
 Majstrovstvá Slovenska detí v lezení na obtiažnosť kategórií U10, U12, U14
17.06.2023 13:00 | 2421x |
17. 6. 2023  Považská Bystrica

Počet skupín: 1 150/89
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Haluska Ján21466HK JAMES Junior Team Bratislava2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
2. Šak Matej16713HK VABEC Stará Ľubovňa2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
3. Ďurina Tomáš21154Lezecký klub LA SKALA2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
4. Kuvshinnikov Semen23348Športové lezenie Trenčín2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
5. Kuvshinnikov Vladimir23342Športové lezenie Trenčín2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
6. Cingel Filip21242CCCBBB2015U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
7. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
8. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
9. Dubravská Veronika18069TJ Slávia Technická univerzita Zvolen2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
10. Hlushko Daria21586Lezecký klub LA SKALA2015U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
11. Gruber Miriam Elisabet23359HK JAMES Junior Team Bratislava2015U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
12. Sluková Ester20873HK Manín2016U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
13. Čech Hugo20874HK Manín2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
14. Štreit Leo21453HK Zlaté Moravce2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
15. Kubišová Alexandra20918HK Manín2017U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
16. Pleva Jakub22295HK Manín2015U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
17. Hlivová Nela22896HK Prometeus Handlová2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
18. Rotlingová Anna22898HK Prometeus Handlová2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
19. Jozefovičová Sára20930HK Manín2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
20. Macurová Dáša22237K2 Žilina2015U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
21. Jancová Adéla22082K2 Žilina2016U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
22. Jancová Marína22081K2 Žilina2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
23. Liptáková Clara20660Lezecká akadémia2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
24. Ščibrániová Johana20121HK Zlaté Moravce2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
25. Wölcz Martin18602Lezecký klub LA SKALA2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
26. Mižičková Michaela18748HK Filozof Bratislava2014U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
27. Dirgová Simona20124HK Filozof Bratislava2015U1009.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
28. Dóšová Emília21093HK JAMES Junior Team Bratislava2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
29. Shestopal Daria21389Move Up Academy2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
30. Hauptvogelová Zuzana20249Lezecký klub LA SKALA2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
31. Kapsdorferová Petra19936Lezecký klub LA SKALA2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
32. Bernaťák Hugo20568Lezecký klub LA SKALA2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
33. Šteklová Kristína21200HK Zlaté Moravce2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
34. Lipták Samuel19239Lezecká akadémia2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
35. Buček Matúš20890HK Manín2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
36. Mahút Šimon18215HK Manín2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
37. Macura Branislav20155K2 Žilina2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
38. Gondžúr Juraj15578K2 Žilina2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
39. Baránková Alica20537K2 Žilina2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
40. Vozárová Kristína21448HK Manín2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
41. Guthová Regina22537Majlstoun - Horolezecký klub2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
42. Hlushko Anastasiia21585Lezecký klub LA SKALA2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
43. Dubravský Šimon16318TJ Slávia Technická univerzita Zvolen2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
44. Gruber Michael23358HK JAMES Junior Team Bratislava2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
45. Migacz Emilia66KS Progress Avatar2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
46. Maar Jakub17263Lezecký klub LA SKALA2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
47. Heidrich Patrik20791HK James Šarpoš Žilina2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
48. Turiak Martin18591Lezecký klub LA SKALA2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
49. Babicová Terézia20366Priamo registrovaný2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
50. Marková Viktória20964ŠK UMB Banská Bystrica2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
51. Adamov Marek21046Lezecký klub LA SKALA2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
52. Korýtková Tamara18283ŠK UMB Banská Bystrica2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
53. Zahariev Jakob55Altius Sport Sofia2013U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
54. Lis Jerzy65Szkoła Wspinania Gorilla / AVA Volumes2012U1209.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
55. Kuzma Boris18284CCCBBB2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
56. Turská Ema19011HK James Šarpoš Žilina2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
57. Kováčová Barbora16925Lezecký klub LA SKALA2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
58. Korzhová Nadiia19241HK JAMES Junior Team Bratislava2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
59. Kopková Dorota17181Priamo registrovaný2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
60. Turiaková Tereza18592Lezecký klub LA SKALA2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
61. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
62. Fraňo Tomáš16949HK Filozof Bratislava2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
63. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
64. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
65. Kľuska Michal15459HK IAMES Ružomberok2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
66. Novomeský Jakub21732Priamo registrovaný2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
67. Wölcz Sebastian17159K2 Žilina2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
68. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
69. Viskup Lukáš20545K2 Žilina2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
70. Rajeková Sára20986Lezecká akadémia2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
71. Lahký Matúš21897Lezecká akadémia2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
72. Posluch Róbert18219HK Manín2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
73. Valkovičová Lilly16726HK Zlaté Moravce2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
74. Hauptvogel Jakub17246Lezecký klub LA SKALA2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
75. Trembová Ella22005ŠK IAMES Kežmarok2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
76. Ulický Daniel18239HK Skoba Trnava2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
77. Kamenický Samuel18408Fakla club Fight Climbers2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
78. Cimrák Marek21027Lezecký klub LA SKALA2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
79. Červencová Alexandra19805HK Manín2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
80. Korbašová Alica19802HK Manín2011U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
81. Matušíková Martina20946HK Manín2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
82. Halenárová Michaela16533Lezecká akadémia2010U1409.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
83. Abrahamovská Bianka71Rozlomity klub2009B (U16)09.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
84. Molnár Richard70Rozlomity2009B (U16)09.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
85. Sakalová Daniela18890HK Direct Bytča2008B (U16)09.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
86. Zázvorka Tobiáš15814Rozlomity klub2008B (U16)09.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
87. Denčiaková Kristína14246HK Prometeus Handlová2009B (U16)09.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
88. Francisty Matej20902HK Manín2008B (U16)09.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B
89. Adamov Adam21004Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)09.00 - 18.00 U10, U12,U14 + B

Majstrovstvá Slovenska detí v lezení na obtiažnosť kategórií U10, U12, U14 sa budú konať 17. júna 2023 na lezeckej stene horolezeckého klubu Manín v Považskej Bystrici a vy môžete byť pri tom!

Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30873894