vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 16.07.2024   english version
 SPD Lead kat. C, Lezecké centrum Trenčín
14.05.2023 11:20 | 1401x |
3. 6. 2023  Trenčín

Počet skupín: 4 30/23 30/12 30/18 30/5
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Sedláčková Michaela19358Lezecký klub LA SKALA2014U10U10
2. Šafárik Matúš21033Lezecký klub LA SKALA2014U10U10
3. Laciková Amália19372Lezecký klub LA SKALA2015U10U10
4. Šottniková Nikola22693Lezecký klub LA SKALA2016U10U10
5. Čakovský Jaroslav22969BouldroFka lezecký klub2014U10U10
6. Pechrová Nikola18438Lezecký klub Spider's Nook2014U10U10
7. Ščibrániová Johana20121HK Zlaté Moravce2014U10U10
8. Čech Hugo20874HK Manín2014U10U10
9. Jozefovičová Sára20930HK Manín2014U10U10
10. Sluková Ester20873HK Manín2016U10U10
11. Radvanská Zuzana23309BouldroFka lezecký klub2014U10U10
12. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U10U10
13. Jancová Tereza21696Lezecký klub LA SKALA2015U10U10
14. Uličná Monika21576Športové lezenie Trenčín2014U10U10
15. Nagy Ondrej23306BouldroFka lezecký klub2014U10U10
16. Kubišová Alexandra20918HK Manín2017U10U10
17. Štreit Leo21453HK Zlaté Moravce2014U10U10
18. Valkovič Hugo22886HK Zlaté Moravce2015U10U10
19. Haluska Ján21466HK JAMES Junior Team Bratislava2014U10U10
20. Jurdík Filip20877HK Manín2015U10U10
21. Pišoja Oskar21484Športové lezenie Trenčín2012U12U10
22. Mahút Šimon18215HK Manín2012U12U10
23. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U14U10
24. Nagyová Klára23305BouldroFka lezecký klub2012U12U12
25. Ondrejka Andreas16938HK Zlaté Moravce2012U12U12
26. Janco Tomáš17582Lezecký klub LA SKALA2012U12U12
27. Ondrušová Viktória20928HK Manín2012U12U12
28. Dóšová Emília21093HK JAMES Junior Team Bratislava2013U12U12
29. Vozárová Kristína21448HK Manín2013U12U12
30. Buček Matúš20890HK Manín2012U12U12
31. Guthová Regina22537Majlstoun - Horolezecký klub2012U12U12
32. Radvanská Alena23308BouldroFka lezecký klub2012U12U12
33. Mikolajová Emma Michaela21014Lezecký klub LA SKALA2013U12U12
34. Holtánová Nella21037Lezecký klub LA SKALA2013U12U12
35. Marková Viktória20964ŠK UMB Banská Bystrica2013U12U12
36. Kopková Dorota17181Priamo registrovaný2011U14U14
37. Hanesová Lucia22965BouldroFka lezecký klub2011U14U14
38. Jasenková Aneta22648Lezecký klub LA SKALA2010U14U14
39. Kozáková Tereza21155Lezecký klub LA SKALA2010U14U14
40. Korzhová Nadiia19241HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14U14
41. Herčko Jozef21042Lezecký klub LA SKALA2011U14U14
42. Novomeský Jakub21732Priamo registrovaný2011U14U14
43. Špaňo Filip20616Lezecký klub LA SKALA2011U14U14
44. Madárová Ela22942HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14U14
45. Linkešová Eliška23307BouldroFka lezecký klub2011U14U14
46. Kľuska Michal15459HK IAMES Ružomberok2011U14U14
47. Posluch Róbert18219HK Manín2011U14U14
48. Valkovičová Lilly16726HK Zlaté Moravce2011U14U14
49. Staníková Lujza20656Športové lezenie Trenčín2011U14U14
50. Golányová Ema19300Športové lezenie Trenčín2010U14U14
51. Ďuroška Samuel17557Lezecký klub LA SKALA2011U14U14
52. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010U14U14
53. Balážová Alexandra18184HK Zlaté Moravce2010U14U14
54. Predanocy Karolína54Športové lezenie Trenčín2008B (U16)B (U16)
55. Ondrejka Timotej14072HK Zlaté Moravce2008B (U16)B (U16)
56. Ondrušová Vanesa21450HK Manín2009B (U16)B (U16)
57. Sluková Michaela13253HK Baník SUB Prievidza2009B (U16)B (U16)
58. Haas Lukáš22967BouldroFka lezecký klub2008B (U16)B (U16)


Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30928324