vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Pondelok 26.02.2024   english version
 K2 Kid Open
25.03.2023 10:00 | 243x |
25. 3. 2023  Žilina

Počet skupín: 3 30/16 30/21 30/18
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Liptáková Clara20660Lezecká akadémia2014U10U10
2. Hoterová Olívia21737Lezecký klub LA SKALA2015U10U10
3. Sluková Ester20873HK Manín2016U10U10
4. Mižičková Michaela18748HK Filozof Bratislava2014U10U10
5. Dirgová Simona20124HK Filozof Bratislava2015U10U10
6. Hlushko Daria21586Lezecký klub LA SKALA2015U10U10
7. Macurová Dáša22237K2 Žilina2015U10U10
8. Jancová Marína22081K2 Žilina2014U10U10
9. Jancová Tereza21696Lezecký klub LA SKALA2015U10U10
10. Jancová Adéla22082K2 Žilina2016U10U10
11. Hlivjaková Linda22080K2 Žilina2015U10U10
12. Šak Matej16713HK VABEC Stará Ľubovňa2014U10U10
13. Čech Hugo20874HK Manín2014U10U10
14. Wölcz Martin18602Lezecký klub LA SKALA2014U10U10
15. Haluska Ján21466HK JAMES Junior Team Bratislava2014U10U10
ZOZNAM NÁHRADNÍKOV / LIST OF SUBSTITUTES
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
16. Ďurina Tomáš21154Lezecký klub LA SKALA2014U10U10
17. Hlushko Anastasiia21585Lezecký klub LA SKALA2013U12U12
18. Jůnová Hanka21386K2 Žilina2013U12U12
19. Baránková Alica20537K2 Žilina2013U12U12
20. Kapsdorferová Petra19936Lezecký klub LA SKALA2013U12U12
21. Babicová Terézia20366Priamo registrovaný2012U12U12
22. Vozárová Kristína21448HK Manín2013U12U12
23. Hauptvogelová Zuzana20249Lezecký klub LA SKALA2013U12U12
24. Dóšová Emília21093Lezecká akadémia2013U12U12
25. Navarčik Vivien20603Lezecký klub LA SKALA2013U12U12
26. Komlossyová Kristína17587Lezecký klub LA SKALA2013U12U12
27. Kajabová Kamila17041HK James Šarpoš Žilina2012U12U12
28. Gondžúr Juraj15578K2 Žilina2012U12U12
29. Macura Branislav20155K2 Žilina2013U12U12
30. Buček Matúš20890HK Manín2012U12U12
31. Lipták Samuel19239Lezecká akadémia2012U12U12
32. Heidrich Patrik20791HK James Šarpoš Žilina2012U12U12
33. Mahút Šimon18215HK Manín2012U12U12
34. Maar Jakub17263Lezecký klub LA SKALA2012U12U12
35. Bernaťák Hugo20568Lezecký klub LA SKALA2013U12U12
36. Turiak Martin18591Lezecký klub LA SKALA2012U12U12
37. Ftorek Jakub17558Lezecký klub LA SKALA2012U12U12
38. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U14U14
39. Korzhová Nadiia19241HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14U14
40. Turská Ema19011HK James Šarpoš Žilina2010U14U14
41. Turiaková Tereza18592Lezecký klub LA SKALA2011U14U14
42. Olešová Dominika17062Lezecký klub LA SKALA2011U14U14
43. Kováčová Barbora16925Lezecký klub LA SKALA2010U14U14
44. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010U14U14
45. Madárová Ela22942HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14U14
46. Kocifajová Magdaléna20790HK James Šarpoš Žilina2011U14U14
47. Kuzma Boris18284CCCBBB2011U14U14
48. Fraňo Tomáš16949HK Filozof Bratislava2010U14U14
49. Kľuska Michal15459HK IAMES Ružomberok2011U14U14
50. Wölcz Sebastian17159K2 Žilina2010U14U14
51. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U14U14
52. Viskup Lukáš20545K2 Žilina2010U14U14
53. Hauptvogel Jakub17246Lezecký klub LA SKALA2011U14U14
54. Posluch Róbert18219HK Manín2011U14U14
55. Ďuroška Samuel17557Lezecký klub LA SKALA2011U14U14




Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30653416