vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 16.07.2024   english version
 SPDaM Lead A LA SKALA Žilina
17.04.2023 13:00 | 1457x |
14. 5. 2023  Žilina

Počet skupín: 1 100/30
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Jakubec Šimon17580Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
2. Sališová Viktória14074HK Zlaté Moravce2008B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
3. Sluková Michaela13253HK Baník SUB Prievidza2009B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
4. Slamková Zojka13751Priamo registrovaný2008B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
5. Denčiaková Kristína14246HK Prometeus Handlová2009B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
6. Truongová Aneta17290Lezecký klub LA SKALA2008B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
7. Tončko Peter13308Fakla club Fight Climbers2009B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
8. Mihál Michal13504Priamo registrovaný2009B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
9. Sakalová Daniela18890HK Direct Bytča2008B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
10. Urdová Tamara16455Move Up Academy2009B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
11. Hrapková Anna23120Lezecká akadémia2009B (U16)Kvalifikácia (10:30-13:30)
12. Odrobiňák Jaroslav15473HK James Šarpoš Žilina2006A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
13. Vojtáš Timotej20792HK James Šarpoš Žilina2006A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
14. Kalmárová Ester15389Rozlomity klub2006A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
15. Rendošová Kristína20342Rozlomity klub2007A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
16. Taušová Zuzana16504Rozlomity klub2007A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
17. Kysela Eliáš342006A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
18. Michalková Lujza10086Lezecká akadémia2006A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
19. Buček Filip16860HK Manín2007A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
20. Nečej Martin13395Rozlomity klub2007A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
21. Matejička Filip17401Lezecký klub LA SKALA2007A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
22. Štancel Sebastian22519Majlstoun - Horolezecký klub2007A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
23. Slobodová Lea13748Lezecká akadémia2007A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
24. Balážová Laura14066HK Zlaté Moravce2007A (U18)Kvalifikácia (10:30-13:30)
25. Šimeková Sára19563K2 Žilina2005J (U20)Kvalifikácia (10:30-13:30)
26. Šmilňák Martin14548Rozlomity klub2005J (U20)Kvalifikácia (10:30-13:30)
27. Kráľ Slavomír14402HK James Šarpoš Žilina2004J (U20)Kvalifikácia (10:30-13:30)
28. Krolák Peter20101Priamo registrovaný1993dospelíKvalifikácia (10:30-13:30)
29. Hajdú Dávid20163CCCBBB2001dospelíKvalifikácia (10:30-13:30)
30. Buček Tomáš13942HK Manín2001dospelíKvalifikácia (10:30-13:30)

 


Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30928314