vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Pondelok 27.05.2024   english version
 SPD Boulder, Zvolen
16.04.2023 19:45 | 4415x |
16. 4. 2023  Zvolen

Počet skupín: 3 60/53 60/33 60/34
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
2. Kopková Dorota17181Priamo registrovaný2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
3. Kľuska Michal15459HK IAMES Ružomberok2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
4. Fraňo Tomáš16949HK Filozof Bratislava2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
5. Petrovičová Miriam18194HK Zlaté Moravce2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
6. Kuzma Boris18284CCCBBB2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
7. Imreová Olívia16527Priamo registrovaný2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
8. Turská Ema19011HK James Šarpoš Žilina2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
9. Posluch Róbert18219HK Manín2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
10. Turiaková Tereza18592Lezecký klub LA SKALA2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
11. Kováčová Barbora16925Lezecký klub LA SKALA2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
12. Madárová Ela22942HK JAMES Junior Team Bratislava2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
13. Hauptvogel Jakub17246Lezecký klub LA SKALA2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
14. Korzhová Nadiia19241HK JAMES Junior Team Bratislava2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
15. Ďuroška Samuel17557Lezecký klub LA SKALA2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
16. Olešová Dominika17062Lezecký klub LA SKALA2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
17. Porubčanský Patrik17598Lezecký klub LA SKALA2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
18. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
19. Kočík Eliáš21978ŠK UMB Banská Bystrica2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
20. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
21. Kamenický Samuel18408Fakla club Fight Climbers2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
22. Riečanova Nina20137HK JAMES Junior Team Bratislava2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
23. Kokavcová Rebeka21371CCCBBB2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
24. Viskup Lukáš20545K2 Žilina2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
25. Wölcz Sebastian17159K2 Žilina2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
26. Lahký Matúš21897Lezecká akadémia2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
27. Štekl Adrián20110HK Zlaté Moravce2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
28. Švercel Ľudovít22539Majlstoun - Horolezecký klub2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
29. Valkovičová Lilly16726HK Zlaté Moravce2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
30. Rebej Martin18745Lezecká akadémia2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
31. Sklenár Tobiáš18ŠK Guliver2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
32. Záň Xavier15363Športové združenie TJ Metropol Košice2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
33. Rajeková Sára20986Lezecká akadémia2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
34. Hanesová Lucia22965BouldroFka lezecký klub2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
35. Gajdošovci Andrej15492CCCBBB2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
36. Lopušan Matúš17596K2 Žilina2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
37. Gondžúr Michal15579K2 Žilina2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
38. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U1408.00 - 11.00 U14 + B
39. Štukovská Veronika16725HK Zlaté Moravce2010U1408.00 - 11.00 U14 + B
40. Kóňa Martin22524Majlstoun - Horolezecký klub2008B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
41. Šantavý Martin22527Majlstoun - Horolezecký klub2009B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
42. Gajdošovci Oliver14826CCCBBB2008B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
43. Haas Lukáš22967BouldroFka lezecký klub2008B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
44. Hrapková Anna23120Lezecká akadémia2009B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
45. Eckert Vicky48MKŠK Modra2009B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
46. Štefaňák Šimon18309HK James Šarpoš Žilina2008B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
47. Záňová Juliana15364Športové združenie TJ Metropol Košice2008B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
48. Rybár Lukáš22538Majlstoun - Horolezecký klub2009B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
49. Selecká Barbora19564CCCBBB2009B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
50. Denčiaková Kristína14246HK Prometeus Handlová2009B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
51. Danková Terezka16928Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
52. Vaškovič Šimon16927Lezecký klub LA SKALA2008B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
53. Škrobianová Tatiana19007Lezecký klub LA SKALA2009B (U16)08.00 - 11.00 U14 + B
54. Porubec Šimon18192HK Zlaté Moravce2013U1210.30 - 13.30 U12
55. Babicová Terézia20366Priamo registrovaný2012U1210.30 - 13.30 U12
56. Ondrejka Andreas16938HK Zlaté Moravce2012U1210.30 - 13.30 U12
57. Bernaťák Hugo20568Lezecký klub LA SKALA2013U1210.30 - 13.30 U12
58. Navarčik Vivien20603Lezecký klub LA SKALA2013U1210.30 - 13.30 U12
59. Buček Matúš20890HK Manín2012U1210.30 - 13.30 U12
60. Turiak Martin18591Lezecký klub LA SKALA2012U1210.30 - 13.30 U12
61. Ftorek Jakub17558Lezecký klub LA SKALA2012U1210.30 - 13.30 U12
62. Tomaníčková Ninka21336HK JAMES Junior Team Bratislava2013U1210.30 - 13.30 U12
63. Hauptvogelová Zuzana20249Lezecký klub LA SKALA2013U1210.30 - 13.30 U12
64. Maar Jakub17263Lezecký klub LA SKALA2012U1210.30 - 13.30 U12
65. Vozárová Kristína21448HK Manín2013U1210.30 - 13.30 U12
66. Guthová Regina22537Majlstoun - Horolezecký klub2012U1210.30 - 13.30 U12
67. Dóšová Emília21093Lezecká akadémia2013U1210.30 - 13.30 U12
68. Kapsdorferová Petra19936Lezecký klub LA SKALA2013U1210.30 - 13.30 U12
69. Vojdová Sofia21243CCCBBB2012U1210.30 - 13.30 U12
70. Riedlová Nela23030CCCBBB2012U1210.30 - 13.30 U12
71. Beňo Benjamín21925CCCBBB2012U1210.30 - 13.30 U12
72. Kokavcová Klára21370CCCBBB2012U1210.30 - 13.30 U12
73. Baránková Alica20537K2 Žilina2013U1210.30 - 13.30 U12
74. Gondžúr Juraj15578K2 Žilina2012U1210.30 - 13.30 U12
75. Jůnová Hanka21386K2 Žilina2013U1210.30 - 13.30 U12
76. Macura Branislav20155K2 Žilina2013U1210.30 - 13.30 U12
77. Kočík Tobiáš21979ŠK UMB Banská Bystrica2013U1210.30 - 13.30 U12
78. Shestopal Daria21389Move Up Academy2012U1210.30 - 13.30 U12
79. Hlushko Anastasiia21585Lezecký klub LA SKALA2013U1210.30 - 13.30 U12
80. Korýtková Tamara18283ŠK UMB Banská Bystrica2013U1210.30 - 13.30 U12
81. Marková Viktória20964ŠK UMB Banská Bystrica2013U1210.30 - 13.30 U12
82. Šteklová Kristína21200HK Zlaté Moravce2012U1210.30 - 13.30 U12
83. Eckert Nicole49MKŠK Modra2012U1210.30 - 13.30 U12
84. Šperka Martin16957Lezecká akadémia2012U1210.30 - 13.30 U12
85. Lipták Samuel19239Lezecká akadémia2012U1210.30 - 13.30 U12
86. Kukučka Peter21823CCCBBB2013U1210.30 - 13.30 U12
87. Kukučka Matúš21824CCCBBB2015U1013.30 - 16.30 U10
88. Královičova Alexandra52K2 Zilina2015U1013.30 - 16.30 U10
89. Dirgová Simona20124HK Filozof Bratislava2015U1013.30 - 16.30 U10
90. Mižičková Michaela18748HK Filozof Bratislava2014U1013.30 - 16.30 U10
91. Cingel Filip21242CCCBBB2015U1013.30 - 16.30 U10
92. Dubravská Veronika18069TJ Slávia Technická univerzita Zvolen2014U1013.30 - 16.30 U10
93. Čakovský Jaroslav22969BouldroFka lezecký klub2014U1013.30 - 16.30 U10
94. Krajčovič Vincent18437Lezecký klub Spider's Nook2014U1013.30 - 16.30 U10
95. Krajčovič Albert53Lezecký klub Spider´s nook2017U1013.30 - 16.30 U10
96. Rubaninský Ivo20104HK Zlaté Moravce2015U1013.30 - 16.30 U10
97. Valkovič Hugo22886HK Zlaté Moravce2015U1013.30 - 16.30 U10
98. Liptáková Clara20660Lezecká akadémia2014U1013.30 - 16.30 U10
99. Chlebničan Samuel18875CCCBBB2014U1013.30 - 16.30 U10
100. Hlushko Daria21586Lezecký klub LA SKALA2015U1013.30 - 16.30 U10
101. Wölcz Martin18602Lezecký klub LA SKALA2014U1013.30 - 16.30 U10
102. Štreit Leo21453HK Zlaté Moravce2014U1013.30 - 16.30 U10
103. Haluska Ján21466HK JAMES Junior Team Bratislava2014U1013.30 - 16.30 U10
104. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U1013.30 - 16.30 U10
105. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U1013.30 - 16.30 U10
106. Kočík Rafael21980ŠK UMB Banská Bystrica2016U1013.30 - 16.30 U10
107. Šak Matej16713HK VABEC Stará Ľubovňa2014U1013.30 - 16.30 U10
108. Hlivová Nela22896HK Prometeus Handlová2014U1013.30 - 16.30 U10
109. Macurová Dáša22237K2 Žilina2015U1013.30 - 16.30 U10
110. Kamenický Ondrej18406Fakla club Fight Climbers2015U1013.30 - 16.30 U10
111. Rotlingová Anna22898HK Prometeus Handlová2014U1013.30 - 16.30 U10
112. Ščibrániová Johana20121HK Zlaté Moravce2014U1013.30 - 16.30 U10
113. Ďurišová Ráchel21819CCCBBB2014U1013.30 - 16.30 U10
114. Čech Hugo20874HK Manín2014U1013.30 - 16.30 U10
115. Jozefovičová Sára20930HK Manín2014U1013.30 - 16.30 U10
116. Jancová Marína22081K2 Žilina2014U1013.30 - 16.30 U10
117. Jancová Adéla22082K2 Žilina2016U1013.30 - 16.30 U10
118. Hlivjaková Linda22080K2 Žilina2015U1013.30 - 16.30 U10
119. Sluková Ester20873HK Manín2016U1013.30 - 16.30 U10
120. Ďurina Tomáš21154Lezecký klub LA SKALA2014U1013.30 - 16.30 U10

SPD v boulderingu vo Zvolene 16. 4. 2023.

Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30824608