vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    vht    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 16.07.2024   english version
 SPD speed LA SKALA
26.03.2023 14:00 | 1972x |
26. 3. 2023  LA SKALA Žilina

Počet skupín: 1 100/59
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Sluková Ester20873HK Manín2016U108:30 - 15:00
2. Hoterová Olívia21737Lezecký klub LA SKALA2015U108:30 - 15:00
3. Jancová Tereza21696Lezecký klub LA SKALA2015U108:30 - 15:00
4. Haluska Ján21466HK JAMES Junior Team Bratislava2014U108:30 - 15:00
5. Wölcz Martin18602Lezecký klub LA SKALA2014U108:30 - 15:00
6. Hlushko Daria21586Lezecký klub LA SKALA2015U108:30 - 15:00
7. Čech Hugo20874HK Manín2014U108:30 - 15:00
8. Hlivová Nela22896HK Prometeus Handlová2014U108:30 - 15:00
9. Rotlingová Anna22898HK Prometeus Handlová2014U108:30 - 15:00
10. Ďurina Tomáš21154Lezecký klub LA SKALA2014U108:30 - 15:00
11. Liptáková Clara20660Lezecká akadémia2014U108:30 - 15:00
12. Kasman Matúš Damián17585Lezecký klub LA SKALA2013U128:30 - 15:00
13. Kajabová Kamila17041HK James Šarpoš Žilina2012U128:30 - 15:00
14. Lipták Samuel19239Lezecká akadémia2012U128:30 - 15:00
15. Mahút Šimon18215HK Manín2012U128:30 - 15:00
16. Hlushko Anastasiia21585Lezecký klub LA SKALA2013U128:30 - 15:00
17. Buček Matúš20890HK Manín2012U128:30 - 15:00
18. Kapsdorferová Petra19936Lezecký klub LA SKALA2013U128:30 - 15:00
19. Serhiienko Milana21854Lezecký klub LA SKALA2013U128:30 - 15:00
20. Macura Branislav20155K2 Žilina2013U128:30 - 15:00
21. Heidrich Patrik20791HK James Šarpoš Žilina2012U128:30 - 15:00
22. Navarčik Vivien20603Lezecký klub LA SKALA2013U128:30 - 15:00
23. Hauptvogelová Zuzana20249Lezecký klub LA SKALA2013U128:30 - 15:00
24. Maar Jakub17263Lezecký klub LA SKALA2012U128:30 - 15:00
25. Babicová Terézia20366Priamo registrovaný2012U128:30 - 15:00
26. Adamov Marek21046Lezecký klub LA SKALA2012U128:30 - 15:00
27. Dóšová Emília21093Lezecká akadémia2013U128:30 - 15:00
28. Ftorek Jakub17558Lezecký klub LA SKALA2012U128:30 - 15:00
29. Bernaťák Hugo20568Lezecký klub LA SKALA2013U128:30 - 15:00
30. Vozárová Kristína21448HK Manín2013U128:30 - 15:00
31. Turská Ema19011HK James Šarpoš Žilina2010U148:30 - 15:00
32. Posluch Róbert18219HK Manín2011U148:30 - 15:00
33. Korzhová Nadiia19241HK JAMES Junior Team Bratislava2011U148:30 - 15:00
34. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U148:30 - 15:00
35. Hauptvogel Jakub17246Lezecký klub LA SKALA2011U148:30 - 15:00
36. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010U148:30 - 15:00
37. Kováčová Barbora16925Lezecký klub LA SKALA2010U148:30 - 15:00
38. Kuzma Boris18284CCCBBB2011U148:30 - 15:00
39. Fraňo Tomáš16949HK Filozof Bratislava2010U148:30 - 15:00
40. Olešová Dominika17062Lezecký klub LA SKALA2011U148:30 - 15:00
41. Turiaková Tereza18592Lezecký klub LA SKALA2011U148:30 - 15:00
42. Ďuroška Samuel17557Lezecký klub LA SKALA2011U148:30 - 15:00
43. Wölcz Sebastian23K2 Žilina2010U148:30 - 15:00
44. Kocifajová Magdaléna20790HK James Šarpoš Žilina2011U148:30 - 15:00
45. Lahký Matúš21897Lezecká akadémia2010U148:30 - 15:00
46. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010U148:30 - 15:00
47. Červencová Alexandra19805HK Manín2011U148:30 - 15:00
48. Korbašová Alica19802HK Manín2011U148:30 - 15:00
49. Rajeková Sára20986Lezecká akadémia2011U148:30 - 15:00
50. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U148:30 - 15:00
51. Madárová Ela22942HK JAMES Junior Team Bratislava2011U148:30 - 15:00
52. Sakalová Daniela18890HK Direct Bytča2008B (U16)8:30 - 15:00
53. Denčiaková Kristína14246HK Prometeus Handlová2009B (U16)8:30 - 15:00
54. Štefaňák Šimon18309HK James Šarpoš Žilina2008B (U16)8:30 - 15:00
55. Tončko Peter13308Fakla club Fight Climbers2009B (U16)8:30 - 15:00
56. Hrapková Anna24lezecka akadémia2009B (U16)8:30 - 15:00
57. Škrobianová Tatiana19007Priamo registrovaný2009B (U16)8:30 - 15:00
58. Francisty Matej20902HK Manín2008B (U16)8:30 - 15:00
59. Ondrušová Vanesa21450HK Manín2009B (U16)8:30 - 15:00

Slovenský pohár detí v športovom lezení v disciplíne Speed v žilinskej LA SKALE, 26. 3. 2023.

Vlado Linek © 1999 - 2024 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30928316