vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock hex   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    100 rokov JAMES    pre členov  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Nedeľa 26.09.2021   english version
 Preteky C kategórie detí v Žiline (LA SKALA)
31.08.2021 07:50 | 764x |
2. 10. 2021  Žilina

návod na prihlásenie / manual for registration

prihlasovanie od: 31.08.2021  do: 29.09.2021   počet prihlásených: 14  počet voľných miest: 136/150  

RÝCHLE PRIHLÁSENIE / QUICK REGISTRATION
ID:   Heslo / Password:  

PRIHLÁŠKA / REGISTRATION * povinné údaje pri 1. prihlásení / data required for 1st registration
Meno / Name  *
Priezvisko / Surname  *
Dátum narodenia / Date of birth  *
Pohlavie / Sex  *
Člen federácie / Member of federation  *
Číslo preukazu / No. of your federation card (povinné pre členov federácie / required for members of federation *)
Ulica a číslo / Street and street No.  *
PSČ / ZIP  *
Mesto / Town  *
Štát / State  *
Email  *
Klub / Club
Sponzor / Sponsor
Telefón / Phone  *
Heslo / Password (min. 8 znakov / chars)  *

NUTNÉ VYPLNIŤ PRI KAŽDOM PRIHLÁSENÍ / DATA REQUIRED FOR ALL REGISTRATIONS

Vyberte si skupinu a zadajte súčin / Select group and count composition
Skupina / Group *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov / I agree with the processing of personal data
* 9x2=  

Počet skupín: 1 150/14
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Hlivjakova LindaTuristicky klub HrebenU10U8, U10, U12, U14 08.00
2. Jancová MarínaTuristický kluv HrebeňU10U8, U10, U12, U14 08.00
3. Komlossyová Kristína EleanorLezecký klub LA SKALAU10U8, U10, U12, U14 08.00
4. Malikova AlicaU10U8, U10, U12, U14 08.00
5. Pospíšilová EliškaTuristický klub HrebeňU10U8, U10, U12, U14 08.00
6. Slukova EsterHkmanìnU10U8, U10, U12, U14 08.00
7. Alcer ElenaMOVE! Avatar KrakowU12U8, U10, U12, U14 08.00
8. Luby ZuzannaMOVE! Avatar KrakowU12U8, U10, U12, U14 08.00
9. Luby LilianaMOVE! Avatar KrakowU12U8, U10, U12, U14 08.00
10. Švárna SabínaU12U8, U10, U12, U14 08.00
11. Cesarz AmeliaOn-Sight TeamU14U8, U10, U12, U14 08.00
12. Dobrzańska ZofiaKS Skarpa BytomU14U8, U10, U12, U14 08.00
13. Alcer BrunoMOVE! Avatar KrakowU10U8, U10, U12, U14 08.00
14. Luby FranciszekMOVE! Avatar KrakowU10U8, U10, U12, U14 08.00


ODHLÁSENIE / LOG OFF
ID:   Heslo / Password:  

4. ročník pretekov detí LA SKALA CUP, C kategória.


Vlado Linek © 1999 - 2021 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  28944787