vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    100 rokov JAMES    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Utorok 24.05.2022   english version
 Majstrovstvá SR detí v boulderingu U10 - U14
04.09.2021 21:00 | 2782x |
4. 9. 2021  Prešov

Počet skupín: 3 50/25 50/23 50/16
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Danková TerezkaLezecký klub LA SKALAU14U14 07.00 - 08.00
2. Denčiaková Kristínahk. Prometus HandlováU14U14 07.00 - 08.00
3. Hollá KatarínaLezecká akadémiaU14U14 07.00 - 08.00
4. Ovšáková Salome721 Rock EdgeU14U14 07.00 - 08.00
5. Sluková Michaela SlukováHK Baník PrievidzaU14U14 07.00 - 08.00
6. Urdová TamarkaMove Up AcademyU14U14 07.00 - 08.00
7. Miháliková LeaLezecký klub LA SKALAB (U16)U14 07.00 - 08.00
8. Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)U14 07.00 - 08.00
9. Schöneckerová EllenJames Junior Team BratislavaB (U16)U14 07.00 - 08.00
10. Slamková ZojaB (U16)U14 07.00 - 08.00
11. Truongová AnetaLezecký klub LA SKALAB (U16)U14 07.00 - 08.00
12. Macura BranislavK2 ŽilinaU10U14 07.00 - 08.00
13. Lopušan MatúšK2 ŽilinaU12U14 07.00 - 08.00
14. Driensky JakubLezecká akadémiaU14U14 07.00 - 08.00
15. Fraňo TomášHK FilozofU14U14 07.00 - 08.00
16. Jakubec ŠimonLezecký klub LA SKALAU14U14 07.00 - 08.00
17. Kozák MyronOutdoorparkU14U14 07.00 - 08.00
18. Mihál MichalU14U14 07.00 - 08.00
19. Petranský JurajMove Up AcademyU14U14 07.00 - 08.00
20. Šulek JakubLezecká akadémiaU14U14 07.00 - 08.00
21. Tončko Peter418 športové lezenie TrenčínU14U14 07.00 - 08.00
22. Železník EduardMove Up AcademyU14U14 07.00 - 08.00
23. Bandura PeterMove Up AcademyB (U16)U14 07.00 - 08.00
24. Ondrejka TimotejHorolezecký klub Zlaté MoravceB (U16)U14 07.00 - 08.00
25. Paľa MiroslavMove Up AcademyB (U16)U14 07.00 - 08.00
26. Alcer ElenaMOVE! Avatar KrakowU12U12 09.50 - 10.50
27. Bodorová EliškaHK Slaňák Vranov nad TopľouU12U12 09.50 - 10.50
28. Lešková JúliaROCK EDGE o.z.U12U12 09.50 - 10.50
29. Luby ZuzannaMOVE! Avatar KrakowU12U12 09.50 - 10.50
30. Luby LilianaMOVE! Avatar KrakowU12U12 09.50 - 10.50
31. Mrázová KarolínaJames Junior Team BratislavaU12U12 09.50 - 10.50
32. Petráková ElenaOutdoorparkU12U12 09.50 - 10.50
33. Tokárová LuciaOutdoorparkU12U12 09.50 - 10.50
34. Halenárová MichaelaLezecká akadémiaU14U12 09.50 - 10.50
35. Mamojková Ivetkahk. Prometus HandlováU14U12 09.50 - 10.50
36. Uhríková AuróraHK Rozlomity KošiceU14U12 09.50 - 10.50
37. Dzivý Balucha JakubU12U12 09.50 - 10.50
38. Gális MartinLezecká akadémiaU12U12 09.50 - 10.50
39. Gondžúr MichalK2 ŽilinaU12U12 09.50 - 10.50
40. Hauptvogel JakubLezecký klub LA SKALAU12U12 09.50 - 10.50
41. Kamenický SamoFakla Club Fight ClimbersU12U12 09.50 - 10.50
42. Oleksy MaciejMOVE! Avatar KrakowU12U12 09.50 - 10.50
43. Petranský MatejMove Up AcademyU12U12 09.50 - 10.50
44. Viskup LukášK2 ŽilinaU12U12 09.50 - 10.50
45. Viskup LukášK2 ŽilinaU12U12 09.50 - 10.50
46. Záň XavierHK Metropol KošiceU12U12 09.50 - 10.50
47. Rebej MartinLezecká akadémiaU14U12 09.50 - 10.50
48. Wölcz SebastiánLezecký klub LA SKALAU14U12 09.50 - 10.50
49. Baránková AlicaK2 ŽilinaU10U10 12.40 - 13.40
50. Júnová HankaK2 ŽilinaU10U10 12.40 - 13.40
51. Kapsdorferová PetraLezecký klub LA SKALAU10U10 12.40 - 13.40
52. Liptáková ClarkaLezecká akadémiaU10U10 12.40 - 13.40
53. Madziková MašaC.A.P. PrešovU10U10 12.40 - 13.40
54. Madziková ĽudmilaC.A.P. PrešovU10U10 12.40 - 13.40
55. Alcer BrunoMOVE! Avatar KrakowU10U10 12.40 - 13.40
56. Gondžúr JurajK2 ŽilinaU10U10 12.40 - 13.40
57. Kamenický OndrikFakla Club Fight ClimbersU10U10 12.40 - 13.40
58. Luby FranciszekMOVE! Avatar KrakowU10U10 12.40 - 13.40
59. Šak MatejHK VabecU10U10 12.40 - 13.40
60. Wölcz MartinLezecký klub LA SKALAU10U10 12.40 - 13.40
61. Janco TomášLezecký klub LA SKALAU12U10 12.40 - 13.40
62. Lipták SamkoLezecká akadémiaU12U10 12.40 - 13.40
63. Ondrejka AndreasHorolezecký klub Zlaté MoravceU12U10 12.40 - 13.40
64. Sýkora AlanLezecká akadémiaU12U10 12.40 - 13.40

V sobotu 4. 9. 2021 aplavili Outdoorpark v Prešove deti, rodičia a aj organizátori. Aj keď pre vnútornú bouldrovku to nebolo veľmi podstatné, aj tak potešilo nádherné počasie - všetci si to užili, dalo sa vetrať a aj stupne víťazov stáli na slniečku na čerstvom vzduchu.  Majstrovstiev Slovenska detí v kategóriách U10, U12 a U14 (A aj B kategória) sa zúčastnilo celkovo 64 detí zo Slovenska aj Poľska, všetky výsledky sú uvedené na linku nižšie. Účasť zo všetkých kútov Slovenska potešila a potešili aj účastníci z Poľska z AVATARu Krakow, ktorí v dievčenskej kategórii U12 doslova zablokovali "bedňu" (všetky 3 prvé miesta).

Trate staval "Zavaky a kol." - boli dosť náročné, TOP- ov príliš veľa nebolo, ale boli hodné majstrovskej úrovne a dostatočne pretekárov rozvrstvili. Ako organizátori sme nemali veľa času na fotografovanie (všetci naši inštruktori robili rozhodcov :-)) - bude fajn, ak popridávate fotografie, ktoré sa vám vydarili.

Dobrú náladu "deckám" urobili okrem výkonov aj skoky z veľkej veže Outdoorparku - víťazi si mohli skočiť parádny "big swing" - takže veríme že sa budú radi vracať.

 Kompletné výsledky

propozície






Vlado Linek © 1999 - 2022 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  29590178