vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock apollo  
sport-outdoor
sirjoseph
camp 
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    james 100    priamo registrovaní    pre kluby  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Odhlásiť    Sobota 02.12.2023   english version
 MSR detí; BOULDER; Stará Ľubovňa; WALL HALLA
13.09.2023 17:00 | 1688x |
7. 10. 2023  Stará Ľubovňa

ZABUDNUTÉ HESLO / FORGOTTEN PASSWORD
Člen / Member SHS JAMES
ID
Rok narodenia / Year of birth 
 4x3=  


Počet skupín: 1 100/86
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoidklubrok nar.kategóriaskupina
1. Haluska Ján21466HK JAMES Junior Team Bratislava2014U10U10, U12, U14, U16(B)
2. Šak Matej16713HK VABEC Stará Ľubovňa2014U10U10, U12, U14, U16(B)
3. Dubjel Tomáš1052014U10U10, U12, U14, U16(B)
4. Čech Hugo20874HK Manín2014U10U10, U12, U14, U16(B)
5. Sluková Ester20873HK Manín2016U10U10, U12, U14, U16(B)
6. Ďurina Tomáš21154Lezecký klub LA SKALA2014U10U10, U12, U14, U16(B)
7. Hoterová Olívia21737Lezecký klub LA SKALA2015U10U10, U12, U14, U16(B)
8. Pleva Jakub22295HK Manín2015U10U10, U12, U14, U16(B)
9. Hlivjaková Linda22080K2 Žilina2015U10U10, U12, U14, U16(B)
10. Jancová Marína22081K2 Žilina2014U10U10, U12, U14, U16(B)
11. Jancová Adéla22082K2 Žilina2016U10U10, U12, U14, U16(B)
12. Hlivjaková Matilda89K2 Žilina2019U10U10, U12, U14, U16(B)
13. Cingeľ Filip21242CCCBBB2015U10U10, U12, U14, U16(B)
14. Liptáková Clara20660Lezecká akadémia2014U10U10, U12, U14, U16(B)
15. Hlushko Daria21586Lezecký klub LA SKALA2015U10U10, U12, U14, U16(B)
16. Macurová Dáša22237K2 Žilina2015U10U10, U12, U14, U16(B)
17. Mühelyi Branislav113K2 Žilina2015U10U10, U12, U14, U16(B)
18. Malá Ria114HK VABEC Stará Ľubovňa2016U10U10, U12, U14, U16(B)
19. Dubravská Veronika18069TJ Slávia Technická univerzita Zvolen2014U10U10, U12, U14, U16(B)
20. Rotlingová Anna22898HK Prometeus Handlová2014U10U10, U12, U14, U16(B)
21. Bobišová Juliana22982Lezecký klub Spider's Nook2014U10U10, U12, U14, U16(B)
22. Chalupianska Michaela18436Lezecký klub Spider's Nook2016U10U10, U12, U14, U16(B)
23. Pechrová Nikola18438Lezecký klub Spider's Nook2014U10U10, U12, U14, U16(B)
24. Hlivová Nela22896HK Prometeus Handlová2014U10U10, U12, U14, U16(B)
25. Bandurová Liliana117Move Up Academy2017U10U10, U12, U14, U16(B)
26. Šteklová Kristína21200HK Zlaté Moravce2012U12U10, U12, U14, U16(B)
27. Duch Dávid22782Lezecký klub Spider's Nook2012U12U10, U12, U14, U16(B)
28. Dubravský Šimon16318TJ Slávia Technická univerzita Zvolen2012U12U10, U12, U14, U16(B)
29. Baránková Alica20537K2 Žilina2013U12U10, U12, U14, U16(B)
30. Gondžúr Juraj15578K2 Žilina2012U12U10, U12, U14, U16(B)
31. Hauptvogelová Zuzana20249Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, U16(B)
32. Macura Branislav20155K2 Žilina2013U12U10, U12, U14, U16(B)
33. Maar Jakub17263Lezecký klub LA SKALA2012U12U10, U12, U14, U16(B)
34. Turiak Martin18591Lezecký klub LA SKALA2012U12U10, U12, U14, U16(B)
35. Hlushko Anastasiia21585Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, U16(B)
36. Kapsdorferová Petra19936Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, U16(B)
37. Lipták Samuel19239Lezecká akadémia2012U12U10, U12, U14, U16(B)
38. Vozárová Kristína21448HK Manín2013U12U10, U12, U14, U16(B)
39. Ondrejka Andreas16938HK Zlaté Moravce2012U12U10, U12, U14, U16(B)
40. Bernaťák Hugo20568Lezecký klub LA SKALA2013U12U10, U12, U14, U16(B)
41. Mahút Šimon18215HK Manín2012U12U10, U12, U14, U16(B)
42. Buček Matúš20890HK Manín2012U12U10, U12, U14, U16(B)
43. Korýtková Tamara18283ŠK UMB Banská Bystrica2013U12U10, U12, U14, U16(B)
44. Babicová Terézia20366Priamo registrovaný2012U12U10, U12, U14, U16(B)
45. Marková Viktória20964ŠK UMB Banská Bystrica2013U12U10, U12, U14, U16(B)
46. Shestopal Daria21389Move Up Academy2012U12U10, U12, U14, U16(B)
47. Trembová Ella22005ŠK IAMES Kežmarok2010U14U10, U12, U14, U16(B)
48. Bodorová Eliška16840HK Slaňák2011U14U10, U12, U14, U16(B)
49. XTestovacíeX XDieťaX23646Priamo registrovaný2010U14U10, U12, U14, U16(B)
50. Cimrák Marek21027Lezecký klub LA SKALA2010U14U10, U12, U14, U16(B)
51. Fraňo Tomáš16949HK Filozof Bratislava2010U14U10, U12, U14, U16(B)
52. Turská Ema19011HK James Šarpoš Žilina2010U14U10, U12, U14, U16(B)
53. Hauptvogel Jakub17246Lezecký klub LA SKALA2011U14U10, U12, U14, U16(B)
54. Turiaková Tereza18592Lezecký klub LA SKALA2011U14U10, U12, U14, U16(B)
55. Gondžúr Michal15579K2 Žilina2010U14U10, U12, U14, U16(B)
56. Lahký Matúš21897Lezecká akadémia2010U14U10, U12, U14, U16(B)
57. Ulický Daniel18239HK Skoba Trnava2011U14U10, U12, U14, U16(B)
58. Valkovičová Lilly16726HK Zlaté Moravce2011U14U10, U12, U14, U16(B)
59. Posluch Róbert18219HK Manín2011U14U10, U12, U14, U16(B)
60. Petrovičová Miriam18194HK Zlaté Moravce2011U14U10, U12, U14, U16(B)
61. Kľuska Michal15459HK IAMES Ružomberok2011U14U10, U12, U14, U16(B)
62. Viskup Lukáš20545K2 Žilina2010U14U10, U12, U14, U16(B)
63. Baďura Matúš18443Lezecký klub Spider's Nook2011U14U10, U12, U14, U16(B)
64. Štukovská Veronika16725HK Zlaté Moravce2010U14U10, U12, U14, U16(B)
65. Kuzma Boris18284CCCBBB2011U14U10, U12, U14, U16(B)
66. Uhríková Aurora15401Rozlomity klub2010U14U10, U12, U14, U16(B)
67. Madárová Ela22942HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14U10, U12, U14, U16(B)
68. Chleban Michal19297Športové lezenie Trenčín2011U14U10, U12, U14, U16(B)
69. Mamojková Iveta16565HK Prometeus Handlová2010U14U10, U12, U14, U16(B)
70. Sklenár Tobiáš23110Priamo registrovaný2010U14U10, U12, U14, U16(B)
71. Štekl Adrián20110HK Zlaté Moravce2010U14U10, U12, U14, U16(B)
72. Riečanova Nina20137HK JAMES Junior Team Bratislava2010U14U10, U12, U14, U16(B)
73. Korzhová Nadiia19241HK JAMES Junior Team Bratislava2011U14U10, U12, U14, U16(B)
74. Rebej Martin18745Lezecká akadémia2010U14U10, U12, U14, U16(B)
75. Záň Xavier15363Športové združenie TJ Metropol Košice2011U14U10, U12, U14, U16(B)
76. Halenárová Michaela16533Lezecká akadémia2010U14U10, U12, U14, U16(B)
77. Žitňan Martin23584CCCBBB2010U14U10, U12, U14, U16(B)
78. Urdová Tamara16455Move Up Academy2009B (U16)U10, U12, U14, U16(B)
79. Bandura Peter19305Move Up Academy2008B (U16)U10, U12, U14, U16(B)
80. Záňová Juliana15364Športové združenie TJ Metropol Košice2008B (U16)U10, U12, U14, U16(B)
81. Abrahamovska Bianka23375Rozlomity klub2009B (U16)U10, U12, U14, U16(B)
82. Hrapková Anna23120Lezecká akadémia2009B (U16)U10, U12, U14, U16(B)
83. Urbanský Jakub1152009B (U16)U10, U12, U14, U16(B)
84. Kozub Markus Kozub1162008B (U16)U10, U12, U14, U16(B)
85. Ondrejka Timotej14072HK Zlaté Moravce2008B (U16)U10, U12, U14, U16(B)
86. Sališová Viktória14074HK Zlaté Moravce2008B (U16)U10, U12, U14, U16(B)




Vlado Linek © 1999 - 2023 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  30532124