ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS |
meno | id | klub | rok nar. | kategória | skupina |
1. Sališová Viktória | 14074 | HK Zlaté Moravce | 2008 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
2. Jakubec Šimon | 17580 | Lezecký klub LA SKALA | 2009 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
3. Mihál Michal | 13504 | Priamo registrovaný | 2009 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
4. Ondrejka Timotej | 14072 | HK Zlaté Moravce | 2008 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
5. Bandura Peter | 19305 | Move Up Academy | 2008 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
6. Sluková Michaela | 13253 | HK Baník SUB Prievidza | 2009 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
7. Urdová Tamara | 16455 | Move Up Academy | 2009 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
8. Denčiaková Kristína | 14246 | HK Prometeus Handlová | 2009 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
9. Hollá Katarína | 13777 | Lezecká akadémia | 2008 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
10. Tončko Peter | 13308 | Fakla club Fight Climbers | 2009 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
11. Slamková Zojka | 13751 | Priamo registrovaný | 2008 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
12. Truongová Aneta | 17290 | Lezecký klub LA SKALA | 2008 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
13. Gajdošovci Oliver | 14826 | CCCBBB | 2008 | B (U16) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
14. Kalmárová Ester | 15389 | Rozlomity klub | 2006 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
15. Ivanič Michal | 15083 | Lezecká akadémia | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
16. Závodný Viliam | 22513 | Majlstoun - Horolezecký klub | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
17. Štancel Daniel | 22512 | Majlstoun - Horolezecký klub | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
18. Nečej Martin | 13395 | Rozlomity klub | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
19. Rendošová Kristína | 20342 | Rozlomity klub | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
20. Vidricková Hana | 16490 | Rozlomity klub | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
21. Matúšek Martin | 5894 | Move Up Academy | 2006 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
22. Michalková Lujza | 10086 | Lezecká akadémia | 2006 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
23. Buček Filip | 16860 | HK Manín | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
24. Kočíková Rút | 21981 | ŠK UMB Banská Bystrica | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
25. Matejička Filip | 17401 | Lezecký klub LA SKALA | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
26. Slobodová Lea | 13748 | Lezecká akadémia | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
27. Štancel Sebastian | 22519 | Majlstoun - Horolezecký klub | 2007 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
28. Buršíková Martina | 11794 | Lezecká akadémia | 2006 | A (U18) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
29. Šimeková Sára | 19563 | K2 Žilina | 2005 | J (U20) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
30. Hromada Filip | 12025 | Lezecká akadémia | 2004 | J (U20) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
31. Šmilňák Martin | 14548 | Rozlomity klub | 2005 | J (U20) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
32. Panchokha Kostiantyn | 47 | Rozlomity klub | 2005 | J (U20) | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
33. Multáň Dominik | 9708 | Priamo registrovaný | 1993 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
34. Uhrecký František | 51 | | 1991 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
35. Hrubala Martin | 4878 | CCCBBB | 1987 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
36. Dzurech Michal | 11824 | HK Grill&Climb | 1990 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
37. Luby Róbert | 9460 | CCCBBB | 1996 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
38. Fábric Jakub | 779 | Lezecká akadémia | 2003 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
39. Kuric Peter | 10247 | HK Prometeus Handlová | 2001 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
40. Matejíček Peter | 9782 | HK James Žiar nad Hronom | 1999 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
41. Kavecký Patrik | 27 | | 2003 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
42. Kavecký Dominik | 21075 | K2 Žilina | 2000 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
43. Kavecký Erik | 21074 | K2 Žilina | 1998 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
44. Hajdú Dávid | 20163 | CCCBBB | 2001 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
45. Buček Tomáš | 13942 | HK Manín | 2001 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
46. Krolák Peter | 20101 | Priamo registrovaný | 1993 | dospelí | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
47. Repčík Marek | 2028 | K2 Žilina | 1976 | S40+ | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
48. Gondžúr Juraj | 14725 | K2 Žilina | 1977 | S40+ | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
49. Kysela Marek | 20053 | K2 Žilina | 1979 | S40+ | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
50. Dzivý Balucha Ondrej | 6299 | Priamo registrovaný | 1979 | S40+ | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |
51. Eckert Martin | 527 | Priamo registrovaný | 1977 | S40+ | Kvalifikácia (9:30 - 14:00) |