shs james
komisie
podujatia
james slovakia
horolezec
horoškola
rozličné
eshop
diskusia
kontakt
dotazníky
chaty
james 100
priamo registrovaní
pre kluby
index
Správa Vysokých Tatier
Erasmus
Metodické materiály
Meteo
IFSC
UIAA
Odhlásiť
Piatok 29.03.2024
SPD speed LA SKALA
26.03.2023 14:00 | 1859x |
26. 3. 2023 LA SKALA Žilina
REGISTRÁCIA / REGISTRATION
* povinné údaje pri registrácii / data required for registration
Meno / Name
*
Priezvisko / Surname
*
Dátum narodenia / Date of birth
*
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1945
1946
1947
1948
1949
1950
1951
1952
1953
1954
1955
1956
1957
1958
1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970
1971
1972
1973
1974
1975
1976
1977
1978
1979
1980
1981
1982
1983
1984
1985
1986
1987
1988
1989
1990
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Pohlavie / Sex
*
F
M
Člen federácie / Member of federation
*
-
ČHS
PZA
MHSSZ
other federation
Číslo preukazu / No. of your federation card (povinné pre členov federácie / required for members of federation
*
)
Ulica / Street
*
Číslo / Street No.
*
PSČ / ZIP
*
Mesto / Town
*
Štát / State
*
-
Afghanistan
Aland Islands
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei Darussalam
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Côte d'Ivoire
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Democratic Republic Congo
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Faeroe Islands
Falkland Islands (Malvinas)
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Holy See
Honduras
Hong Kong
Hungary
Chad
Chile
China
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kuwait
Kyrgyzstan
Lao Republic
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libyan Arab Jamahiriya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macao
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Micronesia
Monaco
Mongolia
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands
Netherlands Antilles
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
North Korea
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestinian
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Pitcairn
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Republic of Korea
Republic of Moldova
Réunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Helena
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Pierre and Miquelon
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovak Republic
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen Islands
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syrian Arab Republic
Tajikistan
Thailand
Timor-Leste
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom of Great Britain
United Republic of Tanzania
United States of America
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela
Viet Nam
Wallis and Futuna Islands
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Občianstvo / Citizenship
*
-
Afghanistan
Aland Islands
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei Darussalam
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Côte d'Ivoire
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Democratic Republic Congo
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Faeroe Islands
Falkland Islands (Malvinas)
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Holy See
Honduras
Hong Kong
Hungary
Chad
Chile
China
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kuwait
Kyrgyzstan
Lao Republic
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libyan Arab Jamahiriya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macao
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Micronesia
Monaco
Mongolia
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands
Netherlands Antilles
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
North Korea
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestinian
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Pitcairn
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Republic of Korea
Republic of Moldova
Réunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Helena
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Pierre and Miquelon
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovak Republic
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen Islands
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syrian Arab Republic
Tajikistan
Thailand
Timor-Leste
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom of Great Britain
United Republic of Tanzania
United States of America
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela
Viet Nam
Wallis and Futuna Islands
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Mobil / Phone
*
Email
*
Klub / Club
Silné heslo (Strong password)
*
min. 1x (a-z, A-Z, 0-9), 8 - 30 characters
*
2x9=
Počet skupín:
1 100/59
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
meno
id
klub
rok nar.
kategória
skupina
1. Sluková Ester
20873
HK Manín
2016
U10
8:30 - 15:00
2. Hoterová Olívia
21737
Lezecký klub LA SKALA
2015
U10
8:30 - 15:00
3. Jancová Tereza
21696
Lezecký klub LA SKALA
2015
U10
8:30 - 15:00
4. Haluska Ján
21466
HK JAMES Junior Team Bratislava
2014
U10
8:30 - 15:00
5. Wölcz Martin
18602
Lezecký klub LA SKALA
2014
U10
8:30 - 15:00
6. Hlushko Daria
21586
Lezecký klub LA SKALA
2015
U10
8:30 - 15:00
7. Čech Hugo
20874
HK Manín
2014
U10
8:30 - 15:00
8. Hlivová Nela
22896
HK Prometeus Handlová
2014
U10
8:30 - 15:00
9. Rotlingová Anna
22898
HK Prometeus Handlová
2014
U10
8:30 - 15:00
10. Ďurina Tomáš
21154
Lezecký klub LA SKALA
2014
U10
8:30 - 15:00
11. Liptáková Clara
20660
Lezecká akadémia
2014
U10
8:30 - 15:00
12. Kasman Matúš Damián
17585
Lezecký klub LA SKALA
2013
U12
8:30 - 15:00
13. Kajabová Kamila
17041
HK James Šarpoš Žilina
2012
U12
8:30 - 15:00
14. Lipták Samuel
19239
Lezecká akadémia
2012
U12
8:30 - 15:00
15. Mahút Šimon
18215
HK Manín
2012
U12
8:30 - 15:00
16. Hlushko Anastasiia
21585
Lezecký klub LA SKALA
2013
U12
8:30 - 15:00
17. Buček Matúš
20890
HK Manín
2012
U12
8:30 - 15:00
18. Kapsdorferová Petra
19936
Lezecký klub LA SKALA
2013
U12
8:30 - 15:00
19. Serhiienko Milana
21854
Lezecký klub LA SKALA
2013
U12
8:30 - 15:00
20. Macura Branislav
20155
K2 Žilina
2013
U12
8:30 - 15:00
21. Heidrich Patrik
20791
HK James Šarpoš Žilina
2012
U12
8:30 - 15:00
22. Navarčik Vivien
20603
Lezecký klub LA SKALA
2013
U12
8:30 - 15:00
23. Hauptvogelová Zuzana
20249
Lezecký klub LA SKALA
2013
U12
8:30 - 15:00
24. Maar Jakub
17263
Lezecký klub LA SKALA
2012
U12
8:30 - 15:00
25. Babicová Terézia
20366
Priamo registrovaný
2012
U12
8:30 - 15:00
26. Adamov Marek
21046
Lezecký klub LA SKALA
2012
U12
8:30 - 15:00
27. Dóšová Emília
21093
Lezecká akadémia
2013
U12
8:30 - 15:00
28. Ftorek Jakub
17558
Lezecký klub LA SKALA
2012
U12
8:30 - 15:00
29. Bernaťák Hugo
20568
Lezecký klub LA SKALA
2013
U12
8:30 - 15:00
30. Vozárová Kristína
21448
HK Manín
2013
U12
8:30 - 15:00
31. Turská Ema
19011
HK James Šarpoš Žilina
2010
U14
8:30 - 15:00
32. Posluch Róbert
18219
HK Manín
2011
U14
8:30 - 15:00
33. Korzhová Nadiia
19241
HK JAMES Junior Team Bratislava
2011
U14
8:30 - 15:00
34. Bodorová Eliška
16840
HK Slaňák
2011
U14
8:30 - 15:00
35. Hauptvogel Jakub
17246
Lezecký klub LA SKALA
2011
U14
8:30 - 15:00
36. Uhríková Aurora
15401
Rozlomity klub
2010
U14
8:30 - 15:00
37. Kováčová Barbora
16925
Lezecký klub LA SKALA
2010
U14
8:30 - 15:00
38. Kuzma Boris
18284
CCCBBB
2011
U14
8:30 - 15:00
39. Fraňo Tomáš
16949
HK Filozof Bratislava
2010
U14
8:30 - 15:00
40. Olešová Dominika
17062
Lezecký klub LA SKALA
2011
U14
8:30 - 15:00
41. Turiaková Tereza
18592
Lezecký klub LA SKALA
2011
U14
8:30 - 15:00
42. Ďuroška Samuel
17557
Lezecký klub LA SKALA
2011
U14
8:30 - 15:00
43. Wölcz Sebastian
23
K2 Žilina
2010
U14
8:30 - 15:00
44. Kocifajová Magdaléna
20790
HK James Šarpoš Žilina
2011
U14
8:30 - 15:00
45. Lahký Matúš
21897
Lezecká akadémia
2010
U14
8:30 - 15:00
46. Mamojková Iveta
16565
HK Prometeus Handlová
2010
U14
8:30 - 15:00
47. Červencová Alexandra
19805
HK Manín
2011
U14
8:30 - 15:00
48. Korbašová Alica
19802
HK Manín
2011
U14
8:30 - 15:00
49. Rajeková Sára
20986
Lezecká akadémia
2011
U14
8:30 - 15:00
50. Chleban Michal
19297
Športové lezenie Trenčín
2011
U14
8:30 - 15:00
51. Madárová Ela
22942
HK JAMES Junior Team Bratislava
2011
U14
8:30 - 15:00
52. Sakalová Daniela
18890
HK Direct Bytča
2008
B (U16)
8:30 - 15:00
53. Denčiaková Kristína
14246
HK Prometeus Handlová
2009
B (U16)
8:30 - 15:00
54. Štefaňák Šimon
18309
HK James Šarpoš Žilina
2008
B (U16)
8:30 - 15:00
55. Tončko Peter
13308
Fakla club Fight Climbers
2009
B (U16)
8:30 - 15:00
56. Hrapková Anna
24
lezecka akadémia
2009
B (U16)
8:30 - 15:00
57. Škrobianová Tatiana
19007
Priamo registrovaný
2009
B (U16)
8:30 - 15:00
58. Francisty Matej
20902
HK Manín
2008
B (U16)
8:30 - 15:00
59. Ondrušová Vanesa
21450
HK Manín
2009
B (U16)
8:30 - 15:00
Slovenský pohár detí v športovom lezení v disciplíne Speed v žilinskej LA SKALE, 26. 3. 2023.
Vlado Linek
© 1999 - 2024
členstvo
ا
antidoping
ا
kalendár
ا
archív jamesáka
ا
predplatné
ا
horoškola
ا
počasie
ا
sprievodca
ا
umelé steny
30705446