Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rocking   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index » diskusia  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Pondelok 24.02.2020   english version
  Off topic |  Odpovede: 3
  Diskusia |  SHS JAMES |  Jamesák |  Skialpinizmus |  Stav istenia |  Inzercia |  Off topic

Návrh - dobrovolník na obeť pre himalájskeho draka [sekretariát James 22. 4. 2009 11:23:34]
Vážení členovia spolku James,

v rámci vyhodnotenia minulých expedícií s účasťou Slovákov na vrchy vyššie ako 6500 m sme zistili, že úbytok zúčastnených je cca 0,5 osoby na výpravu. Stávajú sa nejaké nehody, sú v tom aj prirodzené úmrtia na starobu a tak... No vnáša nám to neporiadok do organizácie týchto podujatí, tak sa vedenie Jamesa rozhodlo, že nebudeme čakať kto sa najbližšie nevráti, ale že vopred určíme člena, ktorého za účelom úspešného a hladkého priebehu zájazdu už na začiatku akcie obetujeme himalájskemu drakovi, ktorý potom bude mať nad konaním výpravy pomyselný patronát.

Kvôli tomu sme oslovili elitných členov spolku, ale akosi... no poviem to rovno, nikto z nich momentálne nie je ochotný umrieť v prospech úspechu ostatných, ani toho dráčika že nepoznajú, a také podobné ďalšie výhovorky sme si vypočuli, poznáte to.

Takže James vypisuje verejnú súťaž na nájdenie dobrovoľníka, ktorý tam na najbližšej expedícii povinne zostane niekde hore bez pomoci. Ako kompenzáciu pošleme pozostalým tričká s lezeckými motívmi a ročenku Jamesu. Kontaktujte nás obvyklou cestou, najlepšie osobne - my si vás vykŕmime pred odjazdom, nech tam nerobíme hanbu s nejakým podvyživeným neduživým obetníkom.
 • Návrh - dobrovolník na obeť pre himalájskeho draka [sekretariát 22. 4. 2009 14:34:13]
  Ešte technická poznámka: nie je nutné, aby dotyčný (prípadne dotyčná) ktorý sa podujme na obetovanie, bol panic / panna, lebo toto nie je ako v slovenských ľudových rozprávkach, kde sa obetovali panny obecnému drakovi. Toto je normálny klasický ázijský drak, ževraj neni vôbec nejako vyberavý, žožere bez problémov skoro všeco čo mu donesú.
  Ďakujeme.
  Koniec hlásenia.

 • Návrh - dobrovolník na obeť pre himalájskeho draka [Lukas 22. 4. 2009 13:23:13]
  Ste normalni ludia??? To aj ja sa dokazem napisat pod autora ako niekto iny.
  A taketo nepristojne temy si nechajte na sukromne diskusie s vam podobnymi.

  • Návrh - dobrovolník na obeť pre himalájskeho draka [sekretariat 22. 4. 2009 15:36:05]
   1) Vďaka za prvé ohlasy. Všetkým čo navrhli, že máme dať supom roztrhať Doda K. odkazujeme, že túto alternatívu zvážime, i keď sme prv mali v pláne nájsť niekoho menej nádejného, staršieho, zhumpľovanejšieho.

   2) Áno, náš pán predseda sa ešte neoholil, aj keď už sľúbil. Skôr či neskôr sa iste dočkáte (dočkáme).


Vlado Linek © 1999 - 2020 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  26021568