Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rama   
sport-outdoor
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
  kalendár    psotkov memoriál    tht james    skialpstret    expedície  
 index » podujatia » kalendár  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Utorok 26.03.2019   english version
 V4 CUP, MSR a Slovenský pohár detí, bouldering, A kategória
25.03.2019 22:00 | 960x | komentár: 0x
30. 3. 2019  Bratislava

návod na prihlásenie / manual for registration

prihlasovanie od: 13.03.2019  do: 28.03.2019   počet prihlásených: 55  počet voľných miest: 95/150  

RÝCHLE PRIHLÁSENIE / QUICK REGISTRATION
ID:   Heslo / Password:  

PRIHLÁŠKA / REGISTRATION * povinné údaje pri 1. prihlásení / data required for 1st registration
Meno / Name  *
Priezvisko / Surname  *
Dátum narodenia / Date of birth  *
Pohlavie / Sex  *
Člen federácie / Member of federation  *
Číslo preukazu / No. of your federation card (povinné pre členov federácie / required for members of federation *)
Ulica a číslo / Street and street No.  *
PSČ / ZIP  *
Mesto / Town  *
Štát / State  *
Email  *
Klub / Club
Sponzor / Sponsor
Telefón / Phone
Heslo / Password (min. 8 znakov / chars)  *

NUTNÉ VYPLNIŤ PRI KAŽDOM PRIHLÁSENÍ / DATA REQUIRED FOR ALL REGISTRATIONS

Vyberte si skupinu a zadajte súčin / Select group and count composition
Skupina / Group *
* 1x8=  

Počet skupín: 3 50/15 50/19 50/21
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
Halenárová MichaelaLezecká akadémiaU10U10 10.00 - 12.00
Kelemenova MiriamJames Junior Team BratislavaU10U10 10.00 - 12.00
Kelemenova MiriamJames Junior Team BratislavaU10U10 10.00 - 12.00
Kelemenova MiriamJames Junior Team BratislavaU10U10 10.00 - 12.00
Petoczová ElkaHK Rozlomity KeU10U10 10.00 - 12.00
Uhríková AuroraHK Rozlomity KeU10U10 10.00 - 12.00
Gális MartinLezecká akadémiaU10U10 10.00 - 12.00
Gondžúr JurajK2 ŽilinaU10U10 10.00 - 12.00
Gondžúr MichalK2 ŽilinaU10U10 10.00 - 12.00
Hudek JonášHK TrilkinsonU10U10 10.00 - 12.00
Mižičko MiroslavHK Filozof BratislavaU10U10 10.00 - 12.00
Sýkora AlanLezecká akadémiaU10U10 10.00 - 12.00
Školař DanU10U10 10.00 - 12.00
Šperka MartinLezecká akadémiaU10U10 10.00 - 12.00
Záň XavierHK MetropolU10U10 10.00 - 12.00
Hollá KatarínaLK Spider's nookU12U12 13.00 - 15.00
Horniaková LíviaHK Rozlomity KeU12U12 13.00 - 15.00
Kučerová ThéreseCCCBBBU12U12 13.00 - 15.00
Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceU12U12 13.00 - 15.00
Slamková ZojkaLK Spider's nookU12U12 13.00 - 15.00
Šebestová AdélaHK Filozof BratislavaU12U12 13.00 - 15.00
Urdová TamarkaMove Up AcademyU12U12 13.00 - 15.00
Záňová JulianaHK MetropolU12U12 13.00 - 15.00
Jančovič MarekHK Zlaté MoravceU12U12 13.00 - 15.00
Jaš TimurHK Manín Považská BystricaU12U12 13.00 - 15.00
Marko MatúšLK Spider's nookU12U12 13.00 - 15.00
Mihál MichalU12U12 13.00 - 15.00
Ondrejka TimotejHK Zlaté MoravceU12U12 13.00 - 15.00
Paľa MiroslavMove Up AcademyU12U12 13.00 - 15.00
Petranský JurajMove Up AcademyU12U12 13.00 - 15.00
Petranský JurajMove Up AcademyU12U12 13.00 - 15.00
Regeš LeoLK Spider's nookU12U12 13.00 - 15.00
Zázvorka TobiášHK RozlomityU12U12 13.00 - 15.00
Železník EduardMove Up AcademyU12U12 13.00 - 15.00
Balážová LauraHorolezecký klub Zlaté MoravceU14U14 16.00 - 18.00
Janíčková Simonalezecká akadémiaU14U14 16.00 - 18.00
Kraslanová HanaLezecká akadémiaU14U14 16.00 - 18.00
Ličáková ZuzanaLezecká akadémiaU14U14 16.00 - 18.00
Papšová PaulaHK manínU14U14 16.00 - 18.00
Scholtzová ZoraHK Rozlomity KošiceU14U14 16.00 - 18.00
Slobodová LeaLezecká akadémiaU14U14 16.00 - 18.00
Szekeresová TamaraHK IAMES LeviceU14U14 16.00 - 18.00
Vidricková HanaHK Rozlomity KeU14U14 16.00 - 18.00
Vranová LauraCCCBBBU14U14 16.00 - 18.00
Bašo MarekU14U14 16.00 - 18.00
Bašo MarekHK ManínU14U14 16.00 - 18.00
Bucek FilipHK ManinU14U14 16.00 - 18.00
Ivanič MichalLezecká akadémiaU14U14 16.00 - 18.00
Jakabovič PeterLezecka akademi / MKŠK MODRAU14U14 16.00 - 18.00
Kabát GerárdHk james DKU14U14 16.00 - 18.00
Matúšek MartinTatranska LomnicaU14U14 16.00 - 18.00
Pankuch ArturHK Rozlomity KošiceU14U14 16.00 - 18.00
Papšo Jakubhk manínU14U14 16.00 - 18.00
Sýkora TristanLezecká akadémiaU14U14 16.00 - 18.00
Taušová ZuzanaHK Rozlomity KeU14U14 16.00 - 18.00


ODHLÁSENIE / LOG OFF
ID:   Heslo / Password:  

Miesto konania: Bory Mall Bratislava
Riaditeľ pretekov: Tomáš Greksák (0903380356), t.greksak(at)gmail.com
Hlavný staviteľ ciest: Dávid Zavacký, Jakub Švub
Hlavný rozhodca: Pavol Tomka
Technický delegát: Andrej Sýkora
Organizátor: Slovenský horolezecký spolok JAMES
Usporiadateľ: Urban Apes a Hory a mesto o.z.

Preteky prebiehajú podľa platných Pravidiel súťažného lezenia a Vykonávacích predpisov detí SHS JAMES. Na závode budú zhotovované fotografie a videá za účelom informovania o pretekoch a budú publikované na webových a v tlačených médiách.

Ubytovanie: Individuálne
              
Štartovné: Základné štartovné pre predregistrovaných s platbou na účet 20€ (členovia SHS JAMES a partnerských spolkov majú zľavu 10€), doplatok 5€ pre nepredregistrovaných s platbou až na mieste (výnimkou pre platbu na účet sú len zahraniční pretekári). Platba na účet SK7711000000002925844941 je podmienkou predregistrácie (do správy pre príjmateľa uveďte meno pretekára a ak je členom, číslo preukazu SHS JAMES ako variabilný symbol).
   
Program

Registrácia od 9:00 – uzavretie registrácie pre jednotlivé kategórie je 15minút pred štartom danej kategórie.
U10:  10:00 - 12:00 – 10 bouldrov štýlom flash, rovnaké pre dievčatá aj chlapcov
12:45 – vyhlásenie výsledkov kategórie U10
U12:  13:00 - 15:00 – 10 upravených bouldrov štýlom flash, rovnaké pre dievčatá aj chlapcov
15:45 – vyhlásenie výsledkov kategórie U14
U14:  16:00 - 18:00 – 10 upravených bouldrov štýlom flash, rovnaké pre dievčatá aj chlapcov
18:30 – vyhlásenie výsledkov kategórie U14




KOMENTÁR K ČLÁNKU

V4 CUP, MSR a Slovenský pohár detí, bouldering, A kategória [ 13. 3. 2019 22:26:02] - reagovať
Dňa 30. 3. 2019 sa v Bory Mall Bratislava uskutoční Slovenský pohár detí v boulderingu.

Vlado Linek © 1999 - 2019 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  23242539