Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rocket   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Sobota 19.09.2020   english version
 Majstrovstvá Slovenska detí v športovom lezení v disciplíne obtiažnosť
31.08.2020 11:00 | 2172x | komentár: 6x
26. - 27. 9. 2020  Žilina

návod na prihlásenie / manual for registration

prihlasovanie od: 31.08.2020  do: 22.09.2020   počet prihlásených: 68  počet voľných miest: 182/250  

RÝCHLE PRIHLÁSENIE / QUICK REGISTRATION
ID:   Heslo / Password:  

PRIHLÁŠKA / REGISTRATION * povinné údaje pri 1. prihlásení / data required for 1st registration
Meno / Name  *
Priezvisko / Surname  *
Dátum narodenia / Date of birth  *
Pohlavie / Sex  *
Člen federácie / Member of federation  *
Číslo preukazu / No. of your federation card (povinné pre členov federácie / required for members of federation *)
Ulica a číslo / Street and street No.  *
PSČ / ZIP  *
Mesto / Town  *
Štát / State  *
Email  *
Klub / Club
Sponzor / Sponsor
Telefón / Phone  *
Heslo / Password (min. 8 znakov / chars)  *

NUTNÉ VYPLNIŤ PRI KAŽDOM PRIHLÁSENÍ / DATA REQUIRED FOR ALL REGISTRATIONS

Vyberte si skupinu a zadajte súčin / Select group and count composition
Skupina / Group *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov / I agree with the processing of personal data
* 9x1=  

Počet skupín: 3 100/31 100/30 50/7
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
1. Ďuroška SamuelLa SkalaU10chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
2. Galuška DenielTJ Baník KarvináU10chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
3. Hauptvogel JakubLA SKALAU10chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
4. Janco TomášLa SkalaU10chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
5. Kiša MatejLezecký klub LA SKALAU10chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
6. Maar JakubLA SKALAU10chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
7. Mahút ŠimonHK Manín, PBU10chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
8. Milučký JozefU10chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
9. Šak MatejHK Vabec Stará ĽubovňaU10chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
10. Záň Xavier ZáňHK Metropol KosiceU10chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
11. Belan JakubLa SkalaU12chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
12. Belan Jakub BelanU12chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
13. Fraňo TomášHK FilozofU12chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
14. Hlavatý ŠtefanLezecký klub LA SKALAU12chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
15. Jakubec ŠimonLA SKALAU12chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
16. Kamenický SamoFakla club Fight ClimbersU12chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
17. Porubčanský PatrikLA SKALAU12chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
18. Socha AdamLA SKALAU12chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
19. Wölcz SebastiánLa SkalaU12chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
20. Bašo MarekHK ManínU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
21. Buček Filip BučekHk maninU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
22. Kállay JakubLezecký klub LA SKALAU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
23. Kováč AndrejLA SKALAU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
24. Kyšo AndyU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
25. Necej MartinHK Rozlomity KosiceU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
26. Pankuch ArturHK Rozlomity KošiceU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
27. Socha SamuelLA SKALAU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
28. Socha SamuelLA SKALAU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
29. Štípek JanRock Empire , Hudy, LanoU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
30. Záňová Juliana ZáňováHK Metropol KosiceU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
31. Záňová Juliana ZáňováHK Metropol KosiceU14chlapci U10 - U14 10.00 - 18.00
32. Bodorová EliškaHK Slaňák Vranov nad TopľouU10dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
33. Ciborowska ŁucjaSekcja Wspinaczkowa MurallU10dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
34. Grofova dorotaLA SKALAU10dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
35. Kopková DorotkaHK JAMES LEVICEU10dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
36. Mrázová KarolínaJames Junior Team BratislavaU10dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
37. Olešová DominikaLezecký klub LA SKALAU10dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
38. Petöczová ElaHK Rozlomity KošiceU10dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
39. Švárna SabínaLezecky klub LA ScalaU10dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
40. Bernat NataliaMurall/UKAU12dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
41. Dobrzańska ZofiaKS Skarpa BytomU12dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
42. Kachničová LenkaJunior Climbing team LeviceU12dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
43. Kováčová BarboraLezecký klub LA SKALAU12dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
44. Machlarz MarcelaKS ALPIKAU12dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
45. Skaličanová NelaLezecký klub LA SKALAU12dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
46. Šmidová KarolínkaLezecká klub LA SKALAU12dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
47. Uhríková AuróraHK Rozlomity KošiceU12dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
48. Ciborowska RóżaMurall/UKAU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
49. Janošová MarianaTJ Baník KarvináU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
50. Miháliková LeaLezecký klub LA SKALAU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
51. Oleksy MajaAZS PWSZ TARNOWU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
52. Pietkiewicz PolaMurall/UKAU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
53. Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
54. Scholtzová ZoraHK Rozlomity KošiceU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
55. Schöneckerova EllenJames Junior Team BratislavaU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
56. Slamkova ZojkaU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
57. Staszewska IgaMurall/UKAU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
58. Tamara SzekeresováHK IAMES LEVICEU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
59. Truongová AnetaLA SKALAU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
60. Slobodová LeaLezecká akadémiaU14dievčatá U10 - U14 10.00 - 18.00
61. Jurčáková Karolína Zina543 LA SKALAU10U8 10.00 - 14.00
62. Komlossyová Kristína EleanorLezecký klub LA SKALAU10U8 10.00 - 14.00
63. Loudová EmaLA SKALAU10U8 10.00 - 14.00
64. Otrubova StelaLA SKALAU10U8 10.00 - 14.00
65. Bernat MaciejMurallU10U8 10.00 - 14.00
66. Gašparík PatrikLezecký klub LA SKALAU10U8 10.00 - 14.00
67. Kašák Anton MartinJames Junior Team BratislavaU10U8 10.00 - 14.00


ODHLÁSENIE / LOG OFF
ID:   Heslo / Password:  

V dňoch 26. - 27. 9. 2020 sa uskutočnia v žilinskej lezeckej hale LA SKALA majstrovstvá Slovenska detí v disciplíne obtiažnosť. V dôsledku toho, že deti nemohli posledný polrok absolvovať takmer žiadne preteky, zvolili sme tentokrát výnimočne úplne iný formát pretekov. Ten spočíva v tom, že preteky sú rozdelené do dvoch dní, keď v sobotu bude mať každá kategória (U10, U12 a U14) pripravená štyri kvalifikačné cesty. Tieto štyri kvalifikačné cesty budú významne ľahšie ako tomu bolo doteraz na Majstrovstvách Slovenska detí a to z toho dôvodu, aby si na tomto fóre mohli zaliezť všetky deti, nehľadiac na výkonnosť. Zmyslom celej myšlienky je, aby si prišlo zaliezť na tieto preteky čo najviac detí. Samozrejme, tie najlepšie deťúrence z každej kategórie postúpia do ďalšieho kola, do nedeľného semifinále (16 detí v každej kategórii) a finále (min. 8 detí v každej kategórii).
 
Všetci mladí adepti športového lezenia sú vítaní na pretekoch. Myslím, že si dobre zalezú a zabavia všetci zúčastnení.


propozície




Vlado Linek © 1999 - 2020 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  27491126