Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rocket   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Sobota 19.09.2020   english version
 XXXVI. Psotkov memoriál + prihlasovanie
14.09.2020 14:20 | 2613x | komentár: 0x
17. 10. 2020  Vysoké Tatry

návod na prihlásenie / manual for registration

prihlasovanie od: 02.09.2020  do: 15.10.2020   počet prihlásených: 134  počet voľných miest: 66/200  

RÝCHLE PRIHLÁSENIE / QUICK REGISTRATION
ID:   Heslo / Password:  

PRIHLÁŠKA / REGISTRATION * povinné údaje pri 1. prihlásení / data required for 1st registration
Meno / Name  *
Priezvisko / Surname  *
Dátum narodenia / Date of birth  *
Pohlavie / Sex  *
Člen federácie / Member of federation  *
Mesto / Town  *
Štát / State  *
Email  *
Klub / Club
Sponzor / Sponsor
Telefón / Phone  *
Kontrola u lekára / Medical examination
Predchádzajúci štart / Previous start
Heslo / Password (min. 8 znakov / chars)  *

NUTNÉ VYPLNIŤ PRI KAŽDOM PRIHLÁSENÍ / DATA REQUIRED FOR ALL REGISTRATIONS

Vyberte si skupinu a zadajte súčin / Select group and count composition
Skupina / Group *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov / I agree with the processing of personal data
* 6x5=  

Počet skupín: 6 100/77 30/15 30/16 20/17 10/3 10/6
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubskupina
1. Lukáš JoščákRozlomity Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
2. Alexaj MichalKostol na hrane Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
3. Antala Michal Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
4. Belas Andrejplus b consulting Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
5. Bohuš PeterBlack Swans Triclub Piešťany Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
6. Demjanovic Ivan Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
7. Donoval Marekvsetkonabeh.sk Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
8. Ďuriš Adam Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
9. Gašpárek Milan Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
10. Gašpárek Jozef Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
11. Gavenda RobertTrenčín Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
12. Gonda Michalvsetkonabeh.sk Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
13. Halasz MartinCompressport/Sponser Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
14. Hanecak Marcel Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
15. Hraško MiroslavZolná Skyrunning team Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
16. Izák Ondrej Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
17. Jonek Filip Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
18. Juhasz Pavel Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
19. Kachnič Matej Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
20. Klinka TomášHK Lokomotíva Nitra Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
21. Krajčí PavelHO James Bobrovec Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
22. Kralik Jurko#vamdavakridla Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
23. Kuzma Peter Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
24. Nejezchleb LiborHS Jizerkské Hory Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
25. Novotný VáclavHS Jizerkské Hory Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
26. Okoń Bartosz Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
27. ondreas peter Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
28. Orság MatejAll4Run Košice Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
29. Pasečný PeterRunningPro Team Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
30. Pavlovič Matúš Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
31. RAJNIAK MichalETOS Slovakia Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
32. Redaj ĽubomírPro-body sport team Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
33. Rusňák MichalHlava v oblakoch Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
34. Slaninka Jakub Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
35. Stančík BedřichHO Baník Karviná Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
36. Stepniowski SebastianTorpeda Tarnobrzeg Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
37. Szabo TiborinQool.cz Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
38. Urbánek PetrHO Skol Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
39. Vallo Mikuláš Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
40. Zuzic PeterULTRA Boľavé nohy Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
41. Bučko ĽubomírRunningPro Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
42. Cudzich MiroslawSYMPTOM Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
43. Dindoffer Rene Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
44. Dobiáš RichardRuuningPro Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
45. Ehl PetrHO SKOL Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
46. Evin OndrejMokroluh Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
47. Farkaš AntonHK Rozlomity Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
48. Feik AndrejGeriatrix Rudlová Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
49. Greš Vala OskarAll4Run Košice Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
50. Hán MartinLiptovský Ján Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
51. Jancovic Juraj Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
52. Jancovic Juraj Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
53. Jurewicz KrzysztofHarpagan Sosnowiec Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
54. Kaľavský JúliusAll4Run Margecany Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
55. Karkoška Ján Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
56. Kmeto Peter Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
57. Kolárik StanislavAlpin club Lokomotíva Bratislava Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
58. Kořenek JánTJ Dynamo Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
59. Kováč Andrej Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
60. kristl filipnew-wave multisport Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
61. Kruppa MartinTuriec run Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
62. michniewicz adrianŠK Malinovo Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
63. Mikuláš RadovanHK James DK Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
64. Morávek Ján Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
65. Neštický Daniel Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
66. Neuwirth Janmujfyzioterapeut.cz Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
67. Orviský OndrejHK extrém BA Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
68. Plačko MartinSlovak Ultra Trail Team Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
69. Prachar Marek Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
70. Seitler MarianBlack swan Triclub Piestany Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
71. Semaník MichalAlpin Club Lokomotíva Bratislava Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
72. Semko ZlatkoHO James Humenne Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
73. Skorčík JanoCykloklub Turzovka Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
74. Ševčík PeterAlpin club Lokomotíva Bratislava Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
75. Urban JakubSkialp Dolni Morava Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
76. Vereb Tomášvitalcity Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
77. Mikuštiak MatejHK Tatrín Ružomberok Extreme - muži/men (nar. 1971 - 2002)
78. Machaj JozefHK James Dolný Kubín Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
79. Mikuštiak MartinAdamsport Ružomberok Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
80. Galanský ĽubomírAlpin Club Lokomotíva Bratislava Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
81. Hrabovský MichalKoškovce Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
82. Janda Jiri Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
83. Kadlec Richard Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
84. Rzeszótko LeszekKW Zakopane Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
85. Strompf RadovanForfit club Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
86. Styk MilanHoroklub UMB Banska Bystrica Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
87. Vilem PeterSolitea Vema Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
88. Zajíček MiroslavRabbits Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
89. Grácik Ing. EduardHK James Dolný Kubín Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
90. Hrabovský AntonCrossCountryClub Rača Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
91. Mikuštiak JaroslavHK Tatrín Ružomberok Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
92. Sitek DušanKarpatské šelmy BA Extreme - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
93. Čorbová NikolaHere to win Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
94. Chovanová MonikaHK James Dolný Kubín Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
95. Kalinová Ľubomíra Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
96. Lovrantova KatarinaSalomon Suunto Slovakia Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
97. Polakovičová KristínaGirls Love Mountains Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
98. Polakovičová KristínaGirls Love Mountains Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
99. Trnkova Zuzana Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
100. Grafl Sabine Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
101. Heissenberger Monika Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
102. Petrjanosova SilviaRunningPro Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
103. Plačková GabrielaSlovak Ultra Trail Team Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
104. Rambová MarcelaAC Gomango Högner Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
105. Žuffová JanaŠK Oravaman Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
106. kubova mariaadamsport ružomberok Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
107. Rzeszótko MarzenaKW Zakopane Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
108. Polcová NatáliaSportrysy Extreme - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
109. Jurewicz PiotrHarpagan Sosnowiec BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
110. Machaj SamoHK James Dolný Kubín BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
111. Baláž Martin BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
112. Bednarik ErikBerik BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
113. Bednarik Erik BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
114. Bobrik MatejRozlomity BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
115. Brtko Martin BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
116. Hikl JozefEDENcars sports team BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
117. Holý MiroslavCappuccino run BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
118. Klas Marian BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
119. Skiba MikolajBerik BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
120. Szabo TomasSalomon BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
121. Uhrin StanoPrešovske amatere BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
122. Blišťan PeterHK Rozlomity BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
123. Kozłowski Paweł BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
124. Pechr BorisDZB CO BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
125. Kundrák Vladimír BASIC - muži/men (nar. 1971 - 2002)
126. DEMOVIČ ŠtefanKOBRA BASIC - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
127. Schneider VladoHoroklub UMB Banská Bystrica BASIC - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
128. Schneider VladoHoroklub UMB Banská Bystrica BASIC - veteráni /veterans (nar. 1940 - 1970)
129. Borbala LantosZolna Skyrunning Team BASIC - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
130. Ferencikova Eva BASIC - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
131. Havranová AnnaNáhoda BASIC - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
132. Tomasiakova MichaelaBerik BASIC - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
133. Piroščáková JanaKamzík 1000+ BASIC - ženy/women (nar. 1940 - 2002)
134. Kabatova PetraAC Lokomotiva BASIC - ženy/women (nar. 1940 - 2002)


ODHLÁSENIE / LOG OFF
ID:   Heslo / Password:  

Pozývame všetkých priateľov hôr aj divákov z blízkeho i ďalekého okolia na 36. ročník Psotkovho memoriálu, ktorý je tiež spomienkou na prvý čs. výstup na vrchol najvyššej hory sveta Mt. Everest (8848 m), uskutočnený 15.10.1984. Termín podujatia sa nezmenil, štart bude 17. 10. 2020 o 7:30, avšak netradične z Areálu bežeckého lyžovania na Štrbskom plese. Registrácia bude spustená v stredu, 2. 9. 2020 až do naplnenia limitu 200 účastníkov!

Môžete sa tešiť na úplne novu trasu, ktorou sa prebehnete ponad Štrbské pleso a zavedie vás až tesne pod vrchol dominantného Kriváňa, odkiaľ vás čaká dlhý zbeh na Tri studničky, kde bude prvá občerstvovačka. Po magistrále pobežíte popri Jamskom plese chodníkom ako z rozprávky a výživnou Furkotskou dolinou hore na Chatu pod Soliskom. Po zbehu cez Esíčko do ústia Mlynickej doliny, vás už budú čakať usmiatí kamaráti na druhej občerstvovačke, aby ste mali dosť síl vybehnúť Mlynickou dolinou popri nádhernom Vodopáde Skok až do Bystrého sedla. A keď sa dosýta pokocháte výhľadom na okolité štíty a doliny, čaká vás už len zjazd Furkotskou dolinou, popri Wahlenbergových plesách a kúsok hore, na Chatu pod Soliskom. Odtiaľ už naozaj len dolu, po modrej značke k Štrbskému plesu a jemne zvlnenou cieľovou rovinkou do cieľa. Celá trasa má 38 km s prevýšením 2500 m. Ďalšou veľkou zmenou bude, že sa pobeží štýlom štart – cieľ, teda nie formou časoviek, ako to bolo po minulé ročníky. Tento rok budú k dispozícii 2 trasy EXTREME a BASIC pre všetky kategórie a to: muži (ročník 1971 – 2002), veteráni (ročník 1970 a starší) a ženy (narodené pred rokom 2003). Vzhľadom na tohtoročnú covidovú situáciu, sa musíme zmieriť s viacerými zmenami a možnými nedostatkami, ale robíme všetko čo sa dá pre to, aby sme sa aj tento rok mohli stretnúť v zdraví a tradične dobrej nálade. Aj keď možno v komornejšej a skromnejšej atmosfére.

Organizátor: Slovenský horolezecký spolok JAMES
Usporiadateľ:OZ Psotkov memoriál, Tatranská horská služba - dobrovoľný zbor Vysoké Tatry
Spoluorganizátor: HK Slávia STU Bratislava, IAMES Kežmarok, Trilkinson
Termín: sobota, 17.10.2020
Miesto a čas štartu: Areál bežeckého lyžovania – Štrba - Štrbské pleso o 7:30

propozície

viacej na www.psotkovmemorial.sk




Vlado Linek © 1999 - 2020 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  27491497