Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov 
sport-outdoor
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Nedeľa 23.09.2018   english version
 Horyzonty - filmová súťaž
20.08.2018 10:00 | 409x | komentár: 0x
8. - 10. 11. 2018  

Zdravím priatelia - filmári, dovoľte aby som Vás upozornila na vyhlásenie aktuálneho ročníka súťaže neprofesionálnych filmov festivalu HoryZonty. Vaše filmy môžu zabodovať u poroty a získať niektorú z cien: Grand Prix, Cena poroty, Cena divákov. Novinkou tohto ročníka je cena - Slovensko vo filme, pre film natočený v slovenskom prostredí.

Všetky informácie ohľadom súťaže sú k dispozícii na webovej stránke festivalu www.horyzonty.sk. Ak máte vo svojom okolí neprofesionálnych filmárov, ktorí by svoje diela chceli prezentovať na festivale HoryZonty, prepošlite prosím túto pozvánku ďalej.

S pozdravom a prianím pekných letných dní

Marka Dutková
KOMENTÁR K ČLÁNKU

Horyzonty - filmová súťaž [ 20. 8. 2018 10:19:16] - reagovať
Zdravím priatelia - filmári, dovoľte aby som Vás upozornila na vyhlásenie aktuálneho ročníka súťaže neprofesionálnych filmov festivalu HoryZonty. Vaše filmy môžu zabodovať u poroty a získať niektorú z cien: Grand Prix, Cena poroty, Cena divákov. Novinkou tohto ročníka je cena - Slovensko vo filme, pre film natočený v slovenskom prostredí.

Vlado Linek © 1999 - 2018 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  21591426